بج سینه

قیمت بج سینه

از زیر مجموعه خدمات لیزر به تولید بج سینه تبلیغاتی  اختصاص پیدا میکند  . بج سینه ابزاری برای نمایش هویت یک شخص ، برند  و یا یک ارگان خاص میباشد که معمولا جنس آنها از ورقهای برش خورده مولتی استایل و پلکسی گلاس میباشد .  نما پرچم در خدمات تولید بج سینه  و مدل تبلیغاتی آن از طراحی اولیه گرفته تا تولید و برش و حک و لیزر در خدمت شماست . تولید روی تیراژ این محصول با بهترین های ورق پلکسی و مولتی استایل توسط گروه تبلیغاتی نما پرچم صورت میگیرد . همراه ما باشید با اطلاعات بیشتر از قیمت بج سینه  تبلیغاتی و بج های سفارشی و انواع بج سینه های پلکسی ، مولتی استایل و فلزی 1 میل تا 6 میل

شماره های تماس

02166931329

09365125739

کاربرد بج سینه تبلیغاتی

نشان سینه یا بج سینه badge به منظور معرفی کارکنان یک اداره، شرکت و یا … مورد استفاده قرار می گیرد. در ساخت بج سینه مواد مورد استفاده اغلب موادی مانند فلز برنج با آبکاری طلا و کروم ، استیل و یا مواد پلاستیکی است. از بج سینه میتوان در موارد زیر استفاده های زیادی داشت   :

 • استفاده روی یونیفرم کارکنان بانک ها ، برندهای دولتی
 • کاربردی روی لباس فرم کارکنان شرکت های خصوصی ، برندهای معتبر ، مجتمع های آموزشی و ….
 • کاربرد در ارگان های نظامی روی لباس فرم پرسنل نیروی انتظامی ، ارتش و….
 • کاربرد تبلیغاتی روی لباس میهمانان ویژه نیروهای خاص و… در رسانه های تبلیغاتی
 • معرفی تعمیرکار سیار ، یک اکیپ ارائه کننده خدمات و معرفی خود شرکت با درج روی لباس فرم نیروها

قیمت بج سینه

بج سینه ابزاری از دسته هدایای تبلیغاتی مدرن میباشد که جهت شناساندن یک برند ، شخص و یک شرکت  و تبلیغات آنها میباشد . ما لیستی برای بج سینه ها نداریم چرا که اساس کار بج سینه در واقع یک طرح و سایز دلخواه مشتری و متناسب با حجم لوگو در نظر گرفته میشود .   قیمت بج سینه بر اساس مواردی تعیین میشود که مهمترین آنها عبارتند از :

 • ضخامت ورقی که بج  سینه از آن برش میخورد
 • متریال بج سینه ( ورق فلزی ، پلکسی ، مولتی استایل یا چوبی  )
 • هزینه دقیقه ای برش لیزر که باید روزانه استعلام شود

نکته : در صورتی که میخواهید با هزینه کمتری تعداد بیشتری بج سینه تولید کنید  میتوانید با در نظر گرفتن شرایط همکاری ویژه با لیزر کار و دریافت تخفیف پروژه محور اقدام نمایید . قیمت بج سینه هیچ گاه یکسان نیست ولی با توجه به افزایش ورقهای وارداتی پلکسی و  استیل و چوبی نوسان قیمتی همیشه پابرجاست

چرا تولید بج سینه تبلیغاتی

یک بج سینه نهایتا ارتفاع 3 سانتی متر  و طول 5 سانتی متر دارد . این بج ها آنقدر میتوانند در شناختن یک شخص ، برند ، گروه خاص و یا یک ارگان یا شرکت ارائه کننده خدمات به معرفی  و تبلیغات کمک کنند که گاها خود یک مرجع تبلیغاتی بزرگ تر از شبکه های اجتماعی و رسانه ها بشمار میروند . ویژگیهای خاص این قطعات برش خورده پلکسی عبارتند از  :

براقیت  و زیبایی ظاهر ورق های مولتی استایل

ارزان بودن قیمت تولید بج سینه تبلیغاتی

تولید روی تیراژ این محصول در کوتاه مدت به دلیل سرعت بالای برش لیزر

توانایی حک  و لیزر بدون برش کامل با حک میلیون ها طرح تبلیغاتی

بسته و حمل و نقل بسیار آسان در تیراژ بالا

مقاومت بالایی متریال بح سینه در برابر دمای بالا و  رطوبت

مقاومت بالا در برابر تابش نور خورشید

قابلیت مونتاژ ورق مولتی استایل با چسب های دو طرفه

نحوه نصب بح سینه روی لباس

3 مدل نصب برای درج بج سینه روی لباس وجود دارد که بسته به شرایط مختلف از آنها استفاده میشود و هر کدام مزایای و معایب خود را دارند

نصب بج سینه با روش دوخت روی لباس

این روش هم میتواند به صورت دوخت دائم و هم با استفاده از ابزار دوختی موقت مانند سنجاق و…  انجام شود .

نصب بج سینه با روس چسب مایع

میتوانید به راحتی زیر سطح تخت  بج سینه با استفاده از چسب مایع بستر چسبی را آماده کنید و بج سینه رو روی لباس بچسبانید

نصب بج سینه با استفاده از چسب دو طرفه

چسب های دو طرفه چسب هایی هستند که شما با برداشتن لایه لمینت آن و کاغذ روی چسب هر دو سطح چسبی را برای چسباندن بج سینه روی لساب در نظر بگیرید

چنانچه قصد شستشوی مرتب لباس را دارید به شما توصیه میکنیم از روش اول یعنی روش دوختی ساده استفاده کنید

تعریفی از بج سینه

کلمه بج سینه در واقع ریشه در لاتین دارد وبه معنای نشان و علامت است می توان گفت نشانه ای از وابستگی افراد به یکدیگر , سازمان , مذهب و…به خود است بج سینه با عنوان اتیکت سینه , سنجاق سینه یا گل سینه نیز گفته می شود بج سینه شامل علامت و آرم یک نهاد و معرف سازمان است وبرای نشان دادن بعضی از سرویس ها ومشاغل مثل نشان دادن درجه نظامی , آتشنشانی و بعضی مشاغل قانونی استفاده می شود علاوه بر آن از بج سینه در تبلیغات نیز برای نشان دادن آرم و لوگوی آن نهاد وسازمان نیز استفاده می شود جنس بج سینه از فلز پلاستیک , چرم , پارچه و….ساخته می شود در ادامه با توضیحات بیشتر در مورد آن می پردازیم .

 • انواع بج سینه
 • کاربرد بج سینه
 • تولید بج سینه چقدر زمان میبرد

انواع بج سینه تبلیغاتی

بج های سینه انواع مختلفی دارند که در ادامه به آن می پردازیم “

بج سینه تبلیغاتی  سازمان بنادر

بج سینه سازمان بنادر یکی از انواع بج ها است که جنس آن از زاماک و سرب به صورت سه بعدی نیز طراحی می شود این نوع بج به در خواست سازمان بنادر و دریا نوردی وبرای شرکت در همایش ها ساخته می شود .

بج سینه اب طلا مات

بج سینه آبکاری دو نوع است نوع اول با نیکل آبکاری می شود و در نوع دوم بعد از نیکل با طلا آبکاری می شود این بج سینه نشان شرکت و سازمانی است که فرد در آنجا کار می کند و بر روی کت در جای مشخصی قرار می گیرد .

بج سینه مات و رنگی

بج سینه توسط دست ساخته می شود وهچنین آن را مات وبراق می کنند در این روش مات کردن نوشته ها براق و به رنگ طلایی می شود بج سینه مات , براق ورنگی پر طرفدار و پر فروش هستند ورنگ آمیزی آن نیز به دو روش فوری و به روش رنگ براق پولیستری انجام می شود .

کاربرد بج سینه  تبلیغاتی

همانطور که گفتیم بج سینه نشان یک سازمان است که آرم ولوگوی آن سازمان روی آن حک شده ودر جلسات کاری مهم , همایش ها و سخنرانیها معرف سازمان خود می باشد , استفاده از آن به منظور نظم و اتحاد ان سازمان است با استفاده کردن کارکنان یک نهاد از بج سینه بر روی لباس خود باعث حس اعتماد واطمینان به مراجعه کنندگان برای انجام دادن کار آنها می شود همچنین کار کنان با حضور در همایش ها و نمایش ها جنبه تبلبغاتی برای آن سازمان را نیز دارد .

جدیدترین طرح های چاپ ماسک

تولید بج سینه فوری چقدر زمان می برد ؟

باید گفت که تمام بج هایی که توسط ماشین آلات ساخته میشوند با استفاده از آخرین تلنولوژی روز تهیه می شوند ساخت بج های سینه حدودا یکماه زمان می برد ابتدا محصول انتخاب می شود , سپس به صورت دیجیتالی حکاکی می شود , برای حکاکی به دستگاه CNC داده می شود , در مرحله بعدی فرم دهی می شود , سپس گیره ای که شما انتخاب کرده ایدبه پشت آن متصل می شود , بعد حکاکی روی آن با رنگ دلخواه شما رنگ می شود , ونیز وارد محفظه ای می شود تا رنگ کاملا کلمات را بپوشاند , برای سیقل دادن زیر سنگ فرز میرود , آن را پولیش می زنند , با نیکل آبکاری میشود  , در صورت تمایل با طلا نیز آبکاری می شود وبا رنگ آمیزی تولید بج سینه به پایان میرسد .

جنس بج سینه

تولید کننده بج سینه یه بهتر است بگوییم لیزرکاری که بج سینه تولید میکنند مواردی همچون ضد آب بودن بج ، مقاوم بودن به ضربه و برخورد با اجسام دیگر ، زیبایی ظاخری بج که از همه مهمتر است و قابلتی حک و لیزر را در تولید این ابزار تبلیغاتی رعایت میکنند . از این رو جنس بجهای سینه باید این قابلیت ها را داشته باشد  که در این خصوص  از ورقهایی استفاده میشود که خواص مکانیکی بهینه ای داشته باشد . بهترین بج سینه تبلیغاتی  عبارتند از  :

 • بج سینه فلزی
 • بج سینه مولتی استایل
 • بج سینه پلکسی

تفاوت بج سینه تبلیغاتی پلکسی و مولتی استایل

بج های سینه خود یک هدیه تبلیغاتی هستند و تولید آنها بیشتر روی ورقهای طلایی رنگ پلکسی انجام میشود . اگر قصد دارید از بج هایی استفاده کنید که ماندگاری بالایی داشته باشند و خواص مکانیکی خوبی در شرایط مختلف از خود نشان دهند مراقب باشید که دو جنس از خانواده ورقای پلکسی در بازار موجود میباشند که خیلی شبیه هم هستند اما کیفیت این دو 180 درجه با هم متفاوت میباشد . ورقهای مولتی استایل ورقهایی هستند که کیفیت لیزر و زیبایی بسیار پایین تری نسبت به ورقهای پلکسی دارند . در حالی که ورقهای پلکسی بسیار مناسب تولید بج سینه میباشند . ورقهای پلکسی از این نظر بسیار محبوب میباشد که  :

 • در حین برش با لیزر ، دیواره برش ورق نمیسوزد
 • حک روی ورق کیفیت بسیار خوبی دارد به طوری که لبه  و سطح حکاکی نمیسوزد
 • ابعاد برش خورده با تلرانس بسیار دقیق تا 0.05 برش میخورد

تفاوت قیمت بج سینه فلزی و چوبی

ورقهای فلزی  و چوبی و مولتی استایل با پلکسی فاکتورهای اصلی مواد اولیه تولید بج سینه میباشند . اگر شما بخواهید قیمت بج سینه را از تولید کنده استعلام بگیرید اولین سوالی که از شما پرسیده میشود این است که میخواهید بج سینه را از چه جنسی تهیه کنید . از این رو ما به شما عزیزان میگوییم که باید هنگام سفارش بج سینه تفاوت قیمت بج ها را بدانید

 • بج ام دی اف سه میل ارزانترین بج سینه ها میباشند
 • بج سینه مولتی استایل قیمتی تقریبا مشابه با کمی اختلاف گرانتر از ورق ام دی اف سه لایه است
 • بج پلکسی  و بج های استیل نیز گرانترین بج سینه میباشند

بج سینه استیل گرانتر است یا پلکسی ؟

بج سینه پلکسی از استیل معمولی گرانتر میباشد اما استنلس استیل 304 و 316 قیمتی نزدیک به ورق های پلکسی دارند اما در هر حال ورقهای پلکسی طلایی و نقره ای گرانترین بج سینه ها میباشند

انواع بج سینه ( از نظر کاربرد  )

بج سینه های دسته های مختلفی دارند . دسته بندی بج سینه از نظر متریال ، کاربرد و طرح بج تفسیم میشوند . بج ها کاربردهای زیادی دارند به نوع که امروزه در بیشتر اداره جات و حتی کارخانجات و شرکت های خصوصی دیده میشوند . آنچه که تعیین کننده کاربرد بج های سینه است گزینه های زیر را در دسته بندی کاربرد قرار میدهد  :

 • بج سینه فرم نظامی
 • بج سینه تشریفاتی ( همایش ها، نقد و بررسی ها ، سمینارها و….  )
 • بج سینه اداره جات ( بخصوص بانکها و مراکز دولتی  )
 • بج سینه اختصاصی ( مخصوص شرکت های مهم  )

[/vc_column_text][vc_column_text]

انواع بج سینه

بج سینه که در واژه لاتین Pin Badge تلفظ می شود نماد ای است که همبستگی , نظم کارکنان سازمان , پرسنل شرکت را نشان داده و حاوی لوگو و آرم آن نهاد می باشد  افراد این نشان را از طریق دوختن , اتو کردن , چسباندن و سنجاق  به مقنعه , آستین مانتو , کت متصل می کنند همچنین با نام اتیکت سینه , سنجاق سینه , گل سینه نیز شناخته می شود  استفاده از این قطعه کوچک و سبک علاوه بر نظم و ساماندهی باعث در معرض دید قرار گرفتن لوگو , شناسایی پرسنل از مشتری و مراجعه کننده , دادن اصالت به پوشش رسمی و… می گردد انواع بج سینه از لحاظ متریال از نوع استیل , آلومینیوم , برنج , پارچه  و …تولید ی شود .

 • انواع بج سینه
 • ساخت بج فوری و ارزان

انواع بج سینه

بج سینه استیل

از انواع بج سینه که از کیفیت , ظرافت , مقاومت و طول عمر بالای برخوردار بوده همچنین در طول زمان نیز دچار تغییر رنگ نشده و از طرفی نیز قیمت مناسب دارد نوع استیل این محصول است شما می توانید طرح دلخواه خود را به ما اعلام نمایید تا به شکل اختصاصی طراحی و اجرا گردد و ابعاد آن نیز 2* 2 می باشد .

بج سینه برنجی

بج سینه برنجی به دلیل زیبایی و ظاهر منحصر به فرد خود یکی از پر فروشترین بج هاست چرا که این قطعه از دو آلیاژ مهم روی و مس ساخته می شود برنج به دلیل وجود این عناصر خاصیت شکل پذیری آسانی دارد رنگ طلایی و ظاهر زیبا و درخشندگی می بخشد این نوع در انواع بج مات و براق ( قسمت برجسته ان براق و قسمت فرورفته آن مات است ) و بج رنگی که به دلیل داشتن رنگ سازمانی خود ظاهری زیبا دارد تولید می شود .

بج آلومینیومی

بج آلومینیومی از انواع بج سینه بوده که در برابر خوردگی مقاوم و خاصیت شکل پذیری مطلوبی دارد سازمان هایی مانند اتش نشانی , مترو و… این نوع را سفارش می دهند متریال این نوع از آلومینیوم مرغوب وارداتی بوده که چاپ به صورت آنادایز روی آن صورت می پذیرد این نوع دارای کیفیت بالایی بوده که اتصال آن نیز به صورت مگنتی و سنجاق صورت می پذیرد .

بج سینه سربی

نوعی دیگر از بج های سربی که خاصیت انعطاف پذیری و براقیت داشته و کمی سنگین است نوع سربی این محصول است این نوع از سرب یا زاماک تولید شده و نسبت به نوع برنجی از کیفیت پایین تری برخوردار هستند .

بج سینه پلکسی مولی استایل

نوع مولتی استایل اتیکت سینه حالتی شبیه به فلز داشته و در رنگ های طلایی و نقره ای ساخته می شوند اما نوع پلکسی از پلاستیک ساخته شده و از نظر ظاهر نیز با مولتی استایل تفاوت دارد این دو نوع به صورت مگنتی و سوزنی قابل نصب هستند .

ساخت بج فوری ارزان

نماپرچم تولید کننده انواع اتیکت سینه فلزی , مولتی استایل و پارچه ای , بج های نظامی , بج فلزی فانتزی , بج پرچم ایران , بج های شرکتی , بج های بیمه , بج بانکی و…..در اسرع وقت همراه با مناسبرترین قیمت ها می باشد مهم ترین عوامل در تعیین قیمت بج ها متریال به کاررفته و تیراژ سفارش داده شده است ما این مژده را به شما می دهیم که در صورت سفارش با تعداد بالا از تخفیفات ویژه ما نیز برخوردار خواهید بود همچنین در صورت تعداد سفارشی کم نیز قیمت های ما مناسب می باشد چرا که شما می توانید در ابتدا از مراکز تولید و عرضه اتیکت سینه در ابتدا استعلام قیمت نمایید و سپس سفارشات خود را به ما بسپارید .

چاپ ماسک با بهترین قیمت روز

بج سینه ویژه نشست های فیلم   و آثار هنری

در نشست ها و مصاحبات مختص یک اثر هنری مخصوصا فیلم های سریالی و سینمایی استفاده از بج سینه تبلیغاتی برای افراد موثر در اثر هنری الزامی است . این بج سینه برای شناسایی افراد ، به نمایش گذاشتن اثر با جلوه بهتر و بالا بردن کلاس کاری دست اندرکاران میتواند مفید باشد . برش های جذاب و طرح های چاپی و حکاکی زیبای روی بج سینه را به نما پرچ بسپارید . ما با کیفیت عالی ، قیمت مناسب و تحویل فوری بج سینه سفارشی شما اعتبار خود را در زمینه حکاکی  و چاپ بج سینه حفظ خواهیم کرد . چنانچه در طراحی لوگو ویژ این طرح از بج سینه ها نیاز به خدمات داشتید نما پرچم در خدمت شماست .

کارگاه چاپ پرچم تبلیغاتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *