پرچم تشریفات

پرچم کاغذی

جهت استعلام قیمت بروز پرچم کاغذی تماس بگیرید

برای مشاهده بهتر جداول قیمت به صورت رایانه ای دیده شود(ویژه موبایل)

موضوع

 • پرچم دستی کاغذی 2رو a5
 • پرچم دستی کاغذی 2رو a4
پرچم دستی و کاغذی

قیمت واحد (تومان)

 • 3000
 • 4500
پرچم دستی و کاغذی

حداقل با تیراژ

 • 1000 عدد
 • 1000 عدد
پرچم دستی و کاغذی

برای مشاهده بهتر جداول قیمت به صورت رایانه ای دیده شود(ویژه موبایل)

برای مشاهده بهتر جداول قیمت به صورت رایانه ای دیده شود(ویژه موبایل)

گالری پرچم کاغذی

پرچم کاغذی
پرچم کاغذی
پرچم کاغذی

فهرست مطالب

تولید و چاپ پرچم کاغذی

پرچم ها نماد یک سازمان، کشور و یا یک گروه هستند که معمولا پرچم ها را بر روی پارچه و یا کاغذ و به صورت رنگی تولید می کنند.  در زمان های قدیم پرچم ها  برای ایجاد تمایز در جنگ  مورد استفاده قرار می گرفته است. پرچم نماد اتحاد و همبستگی افراد حاضر در یک گروه، تشکل، اجتماع و یا کشور هستند. پرچم ها برای منتقل کردن مفهومی خاص یا نمایش نمادی ویژه به بیننده مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین پرچم ها برای رساندن شعار خود به بیننده دارای اهمیت اند. همراه نما پرچم باشید با تولید و چاپ پرچم کاغذی  .  جهت استعلام لیست قیمت انواع پرچم های کاغذی  و شرایط فروش  تسویه با نما پرچم تمس حاصل نمایید

تولید و چاپ فوری پرچم کاغذی محرم و پرچم کاغذی ایران

شماره  های تماس

02166931329

09365125739

انواع پرچم کاغذی

پرچم هر کشور در شناخت آن کشور دارای اهمیت است و نشان دهنده آرمان ها، انگیزه ها و نگرش سیاسی و مذهبی و فلسفه ی یک ملت و همچنین بیان کننده ی شرایط جغرافیایی، فرهنگی و حوادث سرنوشت ساز تاریخ آن ملت است. پرچم هر کشور بیان کننده ی هویت آن کشور است.

پرچم کاغذی می  تواند به چهار شکل زیر تولید شوند:

 • پرچم کاغذی ریسه ای
 • پرچم کاغذی ایستاده
 • پرچم کاغذی رومیزی
 • پرچم کاغذی دستی

حال به بررسی هر یک از این نوع پرچم ها در مطالب زیر می پردازیم

تولید انواع پرچم اهتزاز

پرچم کاغذی ایستاده

این نوع پرچم بر روی پارچه ی ساتن و یا پارچه ی مخمل تولید می شود و چاپ آن به صورت دیجیتال انجام می شود. به پرچم هایی که بر  روی پایه های بلند  قرار دارند و در فضای باز مورد استفاده قرار می گیرند پرچم های ایستاده می گویند. در چاپ پرچم ایستاده بهتر است همیشه از جنس ساتن استفاده شود . به دلیل این که  پارچه ساتن  جنس محکمی دارد و چون پرچم های ایستاده معمولا در معرض باد هستند و احتمال پاره شدن آن ها بیش تر از انواع دیگر  پرچم می باشد ، تولیدکنندگان  در ساخت این نوع پرچم از ساتن استفاده می کنند.

سفارش پرچم تشریفات ایران

پرچم کاغذی رومیزی

این نوع پرچم نیز با پارچه مخمل یا ساتن ضخیم تولید می شود و چاپ آن می تواند به صورت دیجیتال، سیلک و یا گلدوزی باشد. از این نوع پرچم ها در شرکت های معتبر استفاده می شود. شرکت های معتبر برای این که اهمیت لوگو و آرم خود را در معرض نمایش قرار دهند روی میز پرسنل خود پرچم رومیزی قرار می دهند.

پرچم کاغذی دستی

برای تولید این نوع پرچم می توان از پارچه ی ساتن، کاغذ گلاسه و یا کاغذ تحریر استفاده کرد که به پرچم های تولید شده با کاغذ، پرچم کاغذی می گویند. این نوع پرچم برای تبلیغات استفاده می شود و جزو ارزان ترین نوع پرچم است.

چاپ و تولید انواع طرح های اختصاصی

پرچم کاغذی A5 / همراه با دسته پلاستیکی 30 سانتی

چاپ پرچم کاغذی با نما پرچم

پرچم کاغذی یکی از انواع پرچم از جمله هدایای تبلیغاتی می باشد. نما پرچم تولید کننده متنوع ترین پرچم کاغذی آماده ارائه خدمات در زمینه طراحی و تولید پرچم کاغذی می باشد.

نمونه های بیشتر در کانال تلگرامی ما :  Telegram.me/nama_parcham

پرچم کاغذی دسته دار و ریسه ای

چاپ پرچم کاغذی به دو صورت  پرچم کاغذی دسته دار و پرچم کاغذی ریسه ای انجام می شود. از پرچم کاغذی معمولا در مناسبت های خاص، راهپیمایی ها و مراسم ها استفاده می شود.

 • پرچم کاغذی دسته دار: پرچم کاغذی دسته دار از کاغذ گلاسه و یا کاغذ تحریر و پایه ای از جنس نی چوبی و یا پلاستیکی تهیه می شود که برای مراسم های استقبال، تشویق و بیان وحدت و هم نماد بودن مورد استفاده قرار می گیرد. پرچم کاغذی دسته دار معمولا در سایز های کوچک، متوسط و بزرگ و در ابعاد A4 و A3 تولید می شود، همچنین بسیار سبک و قابل حمل هستند .

پرچم کاغذی ریسه ای

این نوع پرچم از پارچه ی ساتن ضخیم و یا کاغذ تولید می شود. از این پرچم ها در مناسبات مذهبی و سیاسی و برای تزیین استفاده می کنند.

پرچم کاغذی ریسه ای: چاپ پرچم کاغذی ریسه ای در شکل ها و طرح های مختلف با توجه به نوع کاربرد روی کاغذ  گلاسه و یا کاغذ تحریر صورت می گیرد و در جشنواره ها و مناسبت های خاص مثل راهپیمایی ها مورد استفاده قرار می گیرد. پرچم کاغذی ریسه ای برای آذین بندی معابر، خیابان ها و کوچه ها و در شکل های مربع، سه گوش و … تولید می شود.

لیست قیمت نما پرچم

تفاوت کاغذ گلاسه و کاغذ تحریر در چاپ پرچم کاغذی

سطح کاغذ تحریر دارای بافت  است. در چاپ های رنگی  از نوع  جوهر افشان و یا مرکب،  جوهر به داخل بافت های کاغذ نفوذ می کند  و همین عامل باعث می شود شفافیت کاغذ تحریر  کاهش پیدا می کند ولی کاغذ تحریر برای نوشتن متن بسیار مناسب می باشد. اما کاغذ گلاسه به خاطر  اینکه سطح صاف و براق  دارد و همچنین سطح آن بافتی ندارد و به دلیل اینکه جوهر به داخل بافت کاغذ نفوذ پیدا نمی کند، همین عامل  باعث می شود که مرکب روی سطح کاغذ بماند، و همچنین  براق بودن سطح نیز باعث شفافیت رنگ ها و در نتیجه بالا رفتن کیفیت و مطلوب بودن  چاپ می شود. در نتیجه چاپ پرچم کاغذی بر روی کاغذ تحریر قیمت پایین تری نسبت به کاغذ گلاسه در بر خواهد داشت اما کیفیت رنگ پرچم کاغذی چاپ شده روی کاغذ گلاسه به مراتب بیشتر خواهد بود.

چاپ پرچم کاغذی با نما پرچم

پرچم کاغذی یکی از انواع پرچم از جمله هدایای تبلیغاتی می باشد. نما پرچم تولید کننده متنوع ترین پرچم کاغذی آماده ارائه خدمات در زمینه طراحی و تولید پرچم کاغذی می باشد.

گالری پرچم های جدید رومیزی

موارد استفاده از پرچم کاغذی

استفاده از پرچم کاغذی در مسابقات ورزشی برای حمایت از تیم محبوب  و امور ورزشی

استفاده از پرچم کاغذی ایران در دو نوع دسته دار و ریسه ای در دهه ی مبارک فجر و 22 بهمن و مناسبت های سیاسی

استفاده از پرچم کاغذی در راهپیمایی و مراسم خاص مثل روز قدس، 13 آبان و جشن های ملی و اعیاد مذهبی

مورد استفاده جهت تزیین مدارس در مناسبت های ویژه

استفاده در تبلیغات کاندید ها و انتخابات، سمینارها، نمایشگاه ها و …

از پرچم کاغذی برای تبلیغات کسب و کار نیز می توان استفاده کرد.

پرچم های کاغذی ( گلاسه و تحریر )

در ابعاد استاندارد ( A4 – A5 )

دو رو و رنگی

همراه با دسته پلاستیکی (شیرازه )

تیراژ حداقل 1000 عدد

 پرچم ساتن  30*40  و   20*30   ایران

Telegram.me/namaparcham : کانال تلگرامی

تلگرام : 39 57 512 0936    کارشناس فروش

در چاپ پرچم کاغذی موارد زیر باید در نظر گرفته شود :

 • تنوع کاغذ استفاده شده برای چاپ ( کاغذ تحریر یا کاغذ گلاسه و …) که این تنوع باعث تنوع در کیفیت چاپ پرچم کاغذی می شود.
 • تنوع در ابعاد پرچم کاغذی ( A3  و A4   بستگی به موارد استفاده دارد) و همچنین ابعاد و شکل های دیگر که برای پرچم کاغذی ریسه ای مورد استفاده قرار می گیرند.
 • تنوع در جنس میله ی پرچم کاغذی
 • امکان چاپ دو رو یا یک رو
 • تنوع در طرح و رنگ های استفاده شده برای چاپ پرچم کاغذی ( این تنوع بستگی به کاربرد پرچم دارد و اینکه پرچم کاغذی در چه اموری قرار است مورد استفاده قرار گیرد، مثل پرچم ایران یا امور تبلیغاتی و یا مناسبت ها و …

پرچم دستی کاغذی و پارچه ایی  A5

مرکز چاپ پرچم در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.