چاپ پرچم

چاپ پرچم اربعین حسینی

چاپ پرچم ساحلی

محصولات ویژه اربعین

پرچم اربعین حسینی

 تولید پرچم اربعین با بهترین قیمت تنها را نما پرچم . از مراسمات مذهبی شیعیان عزاداری در ماه محرم میباشد , چهلمین روز شهادت امام حسین (ع) که اربعین نامیده می شود , کاروان های زیادی در همایش اربعین حسینی حضور دارند یکی از مهم ترین وسایل آنها در پیاده روی حمل پرچم میباشد و طرح روی آن شعار های مختلف مربوط به واقعه عاشورا و ماه محرم میباشد  حمل پرچم در اربعین بیشتر جنبه فرهنگی و معنوی دارد این وسیله سبب انتقال پیام امام حسین (ع) به گوش جهانیان میباشد . پرچم اربعین حسینی را می توانید در ابعاد و طرح های مختلف با قیمت مناسب از تولید کننده پرچم نما پرچم تهیه کرد .

  • دسته پرچم
  • مزایای دسته پرچم
  • جنس پرچم اربعین
  • قیمت پرچم اربعین
  • پرچم روی کوله اربعین
تولید انواع پرچم مذهبی

دسته پرچم

دسته پرچم از اجزای مهم و وسیله ای برای حمل پرچم محصوب می شود محمولا دسته پرچم ها از جنس آلومینیوم یا استیل هستند طبیعتا آلومینیوم وزن کمتری نسبت به جنس استیل دارد اما مقاومت و ماندگاری استیل نسبت به آلومینیوم بالاتر میباشد , دسته پرچم الومینیومی مناسب برای سفر اربعین , کاروان های زیارتی , اردو ها و….میباشد این دسته  دارای وزنی سبک میباشد  دارای شش قسمت تلسکوپی میباشد که سایز آن در حالت بسته 75 سانتی متر و در حالت باز 300 سانتی متر میباشد .

مزایای دسته پرچم اربعین

از ویژگی های دسته پرچم اربعین می توان به این موارد اشاره کرد , استفاده از آن به عنوان جایگزین منوپاد یا  پایه دوربین و گوشی , برای گرفتن عکس سلفی در سفرهای زیارتی میباشد , استفاده کردن از آن در پیاده روی و اردو های زیارتی , استفاده از ان به عنوان عصا و رفع خستگی در پیاده روی , داشتن اسفنج برای جلوگیری از عرق کردن دست , قابل جمع شدن  و حمل و نقل آن نیز میباشند .مقاومت داشتن در مقابل فشار باد و ظاهری زیبا و جذاب از ویژگیهای دسته پرچم الومینیوم میباشد .

جنس پرچم اربعین

پرچم های مذهبی ویژه اربعین , معمولا به صورت های پرچم های اهتزاز افقی و پرچم های اهتزاز عمودی با دسته از جنس آلومینیوم یا استیل تهیه و تولید می شوندجنس به کار رفته در پرچم های مذهبی از نوع پارچه , ساتن , جیر و یا مخمل میباشد .

قیمت تولید پرچم اربعین

قیمت تولید  پرچم ویژه اربعین به عواملی بستگی دارد از جمله ابعاد پرچم که که با یکدیگر متفاوت است , جنس به کار رفته در تولید پرچم اربعین نیز در قیمت تاثیر گذار است معمولا برای پرچم اربعین از ساتن درجه یک استفاده می کنند و نوع چاپ به کار رفته در روی آن نیز در تعیین قیمت دخیل میباشد

لیست قیمت پرچم را دنبال کنید

پرچم روی کوله اربعین

این پرچم ها در ابعاد 25 و 35 سانتی متری تولید می شوند , جنس آنها از ساتن و چاپ روی آن سفارشی میباشد این پرچم ها برای روی کوله و ویژه کاروان های راه پیمایی اربعین مورد استفاده میباشد .

پلاکارت اربعین

از پلاکارت اربعین در هیئت ها , مساجد و منازل برای تسلیت به امام زمان (عج) استفاده می شود ابعاد این پلاکارت 200 * 90 میباشد  .

موفق و پیروز باشید

تولید کننده پرچم های تبلیغاتی نما پرچم

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *