چاپ پرچم

پرچم مخصوص 22 بهمن

پرچم انقلابی

پرچم مخصوص 22 بهمن

دنبال تولید کننده پرچم دهه فجر و ریسه پرچم 22 بهمن   هستید   ؟ بهمن ماه پادآور پیروزی انقلاب اسلامی می باشد از 12 بهمن تا 22 بهمن ماه دولت کوچه ها و خیابان ها با پرچم های ریسه ای آذین بندی می شوند و به یاد آن روزهای باشکوه 22 بهمن ماه در تمامی شهرهای ایران چه کوچک و چه بزرگ با در خیابان ها اقدام به راه پیمایی و با سردادن شعارهای مختلف این روز بزرگ را گرامی می دارند یکی از ابزارهای پراستفاده در این روز استفاده از پرچم مخصوص 22 بهمن می باشد اکثرا ریسه دهه فجر , پرچم دستی ایران و پرچم اهتزاز ایران می باشد همچنین پرچم های دیگر چون , پرچم کتیبه ایران , پرچم طولی و کتیبه مورد استفاده قرار می گیرد . نما پرچم تولید کننده انواع پرچم های تبلیغاتی با بهترین های چاپ پرچم در خدمت شماست . چاپ پرچم ریسه 22 بهمن و پرچمهای انقلابی  با بهترین قیمت ها . همراه ما باشید با   :

  • پرچم های مخصوص 22 بهمن
  • قیمت پرچم مخصوص 22 بهمن

چاپ پرچم با بهترین قیمت روز

پرچم های مخصوص 22 بهمن

پرچم ریسه ای

نوعی از پرچم مخصوص 22 بهمن ماه و دهه فجر , پرچم های ریسه ای که به شکل مثلثی به تعداد زیاد بر روی یک نوار دوخته شده از این نوع در آذین بندی خیابان ها برای جشنهای ملی و در اماکن ورزشی استفاده می شود این محصول به دو نوع ریسه الوان و ریسه ایران در اشکال مثلی , مستطیلی و هلالی در بسته های 10 متری , 50 متری و 100 متری می شود نوار به کاررفته در این نوع از بسیار مقاوم و باکیفیت از الیاف پلی پروپلین تهیه شده تا در براب شرایط جوی آسیب نبیند .

پرچم دستی ایران

پرچم دستی تهیه شده از ساتن چینی و یا کاغذی با چاپ دیسپرس یا دیجیتال , نوع کاغذی در ابعاد 15 در 20 و پارچه ای در ابعاد 30 در 40 سانتی متر همچنین همراه با دسته پلاستیکی تهیه و تولید شده و در تیراژ حداقل 50 عدد با قیمت مناسب ارائه می گردد یکی از پر مصرفترین پرچم ها در راهپیمایی 22 بهمن ماه پرچم های دستی بوده که در فردی از کوچک تا بزرگ دیده می شود

پرچم اهتزاز ایران

در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن ماه برخی نیز از پرچم های اهتزار ایران در نوع افقی و یا عمودی استفاده می کنند جنس این نوع معمولا از ساتن و یا ژرسه بوده , چاپ روی آن به صورت دورو با چاپ اسیدی ,همچنین نوع افقی کوچک آن در ابعاد( 70 در 120 سانتی متر و 90 در 150 سانت ), ابعاد بزرگتر این محصول (در سایز 120 در 210 سانتی متر و 140 در 240 سانتی متر) به صورت واترپانچ و یا جای چوب مورد استفاده قرار می گیرد .

پرچم متری ایران

گونه دیگر از پرچم های مورد استفاده در راهپیمایی ها پرچم متری ایران می باشد جنس این نوع از ژرسه و یا ساتن و نوع چاپ استفاده شده سیلک اسکرین می باشد این پرچم بزرگ ایران در سایزها و متراژ های مختلف تهیه و تولید می شود .

قیمت پرچم مخصوص 22 بهمن

نماپرچم همواره توانسته است در تهیه انواع پرچم ها با کیفیت بالا همراه با قیمتی مناسب ارائه دهد برای خرید و سفارش انواع پرچم های ایران مخصوص راهپیمایی ها و جشن های ملی و مذهبی تماس حاصل نمایید .

لیست قیمت پرچم های انقلابی

 

پرچم ریسه 22 بهمن
پزچم دستی ایران
پرچم رومیزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *