چاپ پرچم

بزرگترین پرچم های جهان

بزرگترین پرچم های جهان

بزرگترین پرچم های جهان


بزرگترین پرچم های جهان

در هر کشوری پرچم ها از عناصر مهم هویتی آن کشور محسوب می شود که در ابعاد و اشکال و از متریال با کیفیت تهیه می شوند تا هنگام به اهتزاز در آمدن زیبایی و شکوه خاص خود را به نمایش بگذارند نماد روی هر پرچم معنا و مفهومی خاص را می رساند و خبر از رشادت ها , فداکاری ها , آب و هوا آن سرزمین و به دین و آیین مردم می پردازد برخی از کشورها با طراحی هر چه بزرگتر پرچم کشور خود قصد دارند تا صلابت و زیبایی هر چه تمام تر نماد کشور خود را به رخ همگان بکشانند امروزه کشورها در تلاش اند تا بزرگترین پرچم های جهان , طویل ترین پرچم ها و….را به رخ همگان بکشانند . همراه نما پرچم باشید با :

  • بزرگترین پرچم های جهان
  • بلند ترین میله پرچم های جهان
  • زیباترین پرچم های دنیا متعلق به چه کشوری است ؟

تولید و چاپ انواع پرچم های رومیزی

 

بزرگترین پرچم های جهان

بزرگترین پرچم در امارات

به جرأت می توان گفت که شارجه عمارات با طراحی پرچمی به ابعاد 2448 متر و 56 سانتی متر بزرگترین پرچم دنیا را طراحی و تولید کرده است .

بزرگترین پرچم در هند

در بین بزرگترین پرچم های جهان اشاره ای کنیم به  پرچمی با طول و عرض 38.5 در 25 متر در کشور هند طراحی شده است این پرچم .وزنی معادل این پرچم زنی معادل نیم تن دارد .

بزرگترین پرچم در آمریکا

یکی از بزرگترین پرچم های جهان  در آمریکا به اهتزاز درآمده است این پرچم 75 متر طول و حدودا 500 کیلو گرم وزن دارد همچنین توانسته است در گینس رکوردی را به خود اختصاص دهد  برای تصور کردن این ابر پرچم همین بس که به راحتی می تواند تمام مساحت زمین فوتبال را به آسانی بپوشاند .

بزرگترین پرچم در عربستان سعودی

اگر بخواهیم به بزرگترین پرچم های دنیا را نام ببریم باید به ابر پرچمی که در شهر ریاض عربستان سعودی تولید طراحی شده است اشاره  کنیم طول و عرض این پرچم 400 در 350 متر می باشد .

بزرگترین پرچم در ایران

پس از بزرگترین پرچم های جهان نگاهی نیز بیاندازیم به بزرگترین پرچم ایران این پرچم سومین پرچم بزرگ در دنیا  و بزرگترین پرچم در ایران محسوب می شود که دارای ابعاد 42 در 24 متر بوده و مساحتی 1000 متری دارد هر ساله با شروع دهه محرم و صفر پرچمی سیاه رنگ جایگزین آن می شود .

بلندترین میله پرچم های جهان

اگر قرار باشد به ترین ها در پرچم های جهان اشاره ای بیاندازیم پس از ابعاد پرچم به مرتفع ترین آنها می پردازیم در این بین به ترتیب میله پرچم عربستان سعودی با ارتفاع 560 متر , تاجیکستان با ارتفاع 541 متر , آذربایجان با ارتفاع 531 متر به ترتیب رتبه های اول , دوم و سوم را در مرتفع ترین میله پرچم ها دارا می باشند .

زیباترین پرچم های دنیا متعلق به چه کشوری است ؟

وقتی به بزرگترین و مرتفع ترین پرچم ها اشاره می کنیم چرا به زیباترین پرچم های دنیا نپردازیم طراحی و نماد روی پرچم ها که د رعین حال سادگی و زیباترین ها را به خود اختصاص داده اند شامل , پرچم مکزیک , پرچم ژاپن , پرچم آلبانی , پرچم کشور بوتان , پرچم کشور بلیز , پرچم کامبوج , پرچم برزیل و پرچم ایران عزیزمان از جمله زیباترین پرچم ها محسوب می شوند .

چاپ پرچم را با نما پرچم تجربه کنید

 

گروه تبلیغاتی نما پرچم

 

یک نظر در “بزرگترین پرچم های جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *