چاپ پرچم

اهمیت خرید پرچم در تبلیغات

نما پرچم

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”3319″ img_size=”800*400″ alignment=”center” style=”vc_box_shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

اهمیت خرید پرچم برای تبلیغات

پرچم ها نماد فرهنگ و افکار یک ملت می باشند هر رنگ و نشانه ای مفهوم خاص خود را دارد چاپ خرید و فروش ها نمی تواند کار ساده ای باشد باید با وسواس و رعایت جزئیات مختص به خود  تولید شوند , تا موفقیت را در دنیای تجارت تضمین  کنند انواع پرچم ها عبارتند از پرچم های رومیزی , پرچم های تشریفات , پرچم اهتزاز و….در ادامه به تعریف و جزئیات بیشتر در مورد قیمت پرچم ها , انواع پرچمها , پرچم ایران و اهمیت خرید پرچم برای تبلیغات از جمله  پرچم مذهبی می  پردازیم با ما همراه باشید .

تولید کننده پرچم در تهران

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

مطالب مرتبط با خرید پرچم

  • قیمت خرید پرچم
  • انواع پرچم ها
  • پرچم ایران
  • پرچم مذهبی

قیمت خرید پرچم

در خرید پرچم ها چند امردر قیمت آن دخیل هستند , نوع جنس پارچه ای که در تولید پرچم از آن استفاده می شود , چگونگی کیفیت پارچه ای که برای تهیه پرچم از آن تهیه می شود , نوع جنس پایه ای که برای پرچم آن را انتخاب می کنند , ابعاد و سایز پرچم در قیمت پرچم دخالت دارد و نوع چاپی که بر روی آن صورت می گیرد همه این گزینه ها باعث می شوند تا قیمت پرچم با یکدیگر متفاوت باشد .

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”3320″ img_size=”400*600″ alignment=”center” style=”vc_box_shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator border_width=”2″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

انواع پرچم ها در تبلیغات

  • پرچم رومیزی
  • پرچم اهتزاز
  • پرچم تشریفات

پرچم رومیزی

خرید پرچم های رومیزی به منظور قرار دادن روی میزو چاپ لوگوی مورد نظر مشتری روی آن در چند مدل تهیه تولید می شوند پرچم رومیزی ریشه دار , پرچم رومیزی لیزری , پرچم رومیزی یاد بود , پرچم تی شکل از انواع پرچم های رومیزی می باشد .

پرچم تشریفات

پرچم هایی که به صورت ایستاده روی زمین قرار میگیرند پرچم تشریفات گفته می شود پایه های این نوع پرچم مدل پنجه شیری , خورشیدی , استیل ورنگ آن طلایی یا نقره ای است از جنس ساتن مخمل ویا جیر تولید می شود  خرید این نوع برای استفاده در هتل ها , همایش ها و….می باشد.

 

پرچم اهتزاز

از پرچم های اهتزاز در جشن های ملی مذهبی , ورزشگاه ها یا سطح شهر استفاده می شود پرچم اهتزاز بزرگ است وچاپ روی آن اسیدی یا گلدوزی با توجه به طرح مورد نظر مشتری می باشد جنس آنها نیز از ساتن و ژرسه می باشد .

پرچم ایران

ازانواع پرچم هایی که خرید و فروش آن بیشتر است پرچم ایران است ما پرچم ایران را با بهترین جنس و کیفیت و در سایز های مختلف تولید میکنیم پرچم ایران در ابعاد مختلف در میدان صبحگاه نظامی , میادین شهر ها , مدرسه ها ,سالن ها , همایش , کنفرانس ها و…مورد استفاده قرار می گیرد .

پرچم مذهبی

پرچم های مذهبی انواع مختلفی دارند از جمله پرچم مذهبی لایه باز , پرچم مذهبی بزرگ , دستی , اهتزاز , کتیبه های افقی , کتیبه های عمودی , کتل ها , پلاکارت های مذهبی , و….میتوان نام برد جنس پرچم مذهبی از ساتن , جیر یا مخمل است ,  در نما پرچم با استفاده از جدید ترین دستگاه های به روز تولید پرچم های مذهبی و با کیفیت با توجه به ابعاد و جنس مورد نظر مشتری انجام میگیرد . اگر برای دهه محرم نیازمند پرچم عزاداری هستید برای خرید میتوانید از طریق تلفن های موجود در سایت با مرکز تولید پرچم در نما پرچم تماس بگیرید .

موفق و پیروز باشید

پرچم تبلیغاتی نما پرچم

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *