هدایای تبلیغاتی

فروش آفتابگیر تبلیغاتی خودرو

آفتابگیر خودرو تبلیغاتی

آفتابگیر تبلیغاتی خودرو

آفتابگیر تبلیغاتی

قیمت افتابگیر تبلیغاتی خودرو

موضوع

 • آفتابگیر با چاپ تکرنگ
هدایای تبلیغاتی

قیمت واحد (تومان)

 • 48،000
هدایای تبلیغاتی

حداقل با تیراژ

 • 1000 عدد
هدایای تبلیغاتی

آفتابگیر تبلیغاتی

ساخت  آفتابگیر تبلیغاتی در متریال و  طرح های مختلف با چاپ اختصاصی ارائه میشود  . طراحی و چاپ لوگو  و تبلیغات شما روی انواع افتابگیر  عینکی شمعی ، برزنتی و پارچه ای ویژه  شیشه جلو و همچنین انواع  آفتابگیرهای شیشه بغل  و پنجره های ماشین در ابعاد مختلف با طرح دلخواه مشتری توسط تیم تبلیغاتی نما پرچم انجام میگردد .  برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید   . 

02166931329

09365125739

آفتابگیر تبلیغاتی خودرو

هنگامی که ما خودروی جدیدی میخریم سعی می کنیم آن را تمیز نگه داریم هم از آسیب به بدنه و هم از آسیب نور خورشید و گرمای آن به داخل خودرو جلوگیری می کنیم , آفتابگیر تبلیغاتی خودرو چنین کاربردی دارد و از گرمای نور خورشید وآسیب رساندن به محتویات داخل خودرو جلوگیری می کند استفاده از آفتابگیر خودرو برای مسافرت های طولانی نیز توصیه می شود مخصوصا اگر در فصل گرما باشد ,  معمولا آفتابگیرهای تبلیغاتی خودرو شامل آفتابگیر بغل , آفتابگیر جلو ,آفتابگیر عقب و آفتابگیر سانروف می باشد . البته میتواند به صورت یک پکیج کامل باشد یا به صورت تکی نیز تهیه  شود , وهمینطور که از نامش پیداست جنبه ی تبلیغاتی نیز دارد در ادامه بیشتر به آن می پردازیم .همراه نما پرچم باشید با فروش انواع آفتابگیر خودرو تبلیغاتی با بهترین قیمت آفتابگیر تبلیغاتی در ضخامت 2 میلیمتر و 3 میلیمتر شمعی و پارچه ای را از نما پرچم بخواهید  . محصولات هدایای تبلیغاتی نما پرچم را دنبال کنید

چاپ ماسک تبلیغاتی در تهران

 

ویژگیهای آفتابگیر خودرو ؟

آفتابگیر خودرو یک پوشش ایمن برای کابین خودرو است که اغلب از پلاستیک یا پارچه تولید شده و جهت جلوگیری از تابش مستقیم نور آفتاب  و خسارات احتمالی و سلب آسایش سرنشینان تعبیه میشود .ویژگیهای کلی آفتابگیر خودرو عبارتند از :

 • محافظت از پوسیدگی روکش صندلی و محتوای داخلی کابین خودرو
 • محافظت از نفوذ دمای بالا به کابین ماشین
 • پیشگیری از خطر تغییر رنگ روکش صندلی ها ، روداشبوردی و….
 • پیشگیری از آسیب دیدن وسایل شخصی و لوازم پخش ضبط که داخل خودرو قرار میدهیم .
 • ایجاد فضایی خنک و دنج برای سرنشینان و راننده در هنگام پارک کردن خودرو در مسیر مسافرت و…
خدمات چاپ  و تولید پرچم تبلیغاتی

موضوعات مرتبط با آفتابگیر خودرو

 • انواع آفتابگیر
 • آفتابگیر تبلیغاتی
 • پر فروش ترین هدایای تبلیغاتی
 • جنس , رنگ وچاپ آفتابگیر

انواع آفتابگیر ماشین

آفتابگیر عینکی

از انواع آفتابگیر تبلیغاتی خودرو می توان به مدل عینکی ان اشاره کرد که پر طرفدار نیز هست جنس آن پارچه شمعی با کیفیت عالی ونیز قابل جمع شدن و حمل آسان می باشد . این نوع آفتابگیر برای ماشین هایی مثل سمند پژو وپراید استفاده می شوند زیرا شیشه  این نوع ماشین ها کوچک است .

آفتابگیر شیشه جلو مربعی

این نوع آفتابگیر تبلیغاتی به شکل مربع است وبرای ماشین هایی که شیشه آن بزرگ است به کار می رود جنس آن نیزاز پارچه  شمعی است ومعمولا یک طرفشان به رنگ خاکستری و طرف دیگر آن به رنگ دلخواه می باشد .

آفتابگیر تبلیغاتی چیست ؟

آفتابگیر تبلیغاتی همانطور که از نامش پیداست بیشتر جنبه ی تبلیغات دارد میتوان گفت که خودرو همیشه در دید عموم هست مخصوصا زمانی که ماشین را در خیابان شلوغ یا پارکینگ پارک می کنید بیشتر در معرض دید قرار دارد به خاطر اینکه این آفتابگیر ها دوام بالا وهزینه پایینی دارند یکی از بهترین روش ها برای تبلیغات است شما می توانید با چاپ لوگوی وبرند خود  بر روی آفتابگیر از آن مانند تابلوی تبلیغاتی استفاده کنید .همچنین سایز وچاپ لوگو تاثیر زیادی در تبلیغات شما دارد .

آفتابگیر تبلیغاتی یکی از پر فروش ترین هدایای تبلیغاتی

آفتابگیر تبلیغاتی خودرو میتوان گفت پر فروش ترین هدایای تبلیغاتی است اکثر برند ها , وقتی به فکر تبلیغات نام تجاری خود هستند به دنبال هدیه ای ارزان قیمت اند مانند کیف دستی , لیوان , خودکار و….اما این قبیل کارها کمتر در معرض دید هستند ولی آفتابگیر تبلیغاتی به خاطراینکه بیشتر در معرض دید عموم است می توان به عنوان یکی از پر فروش ترین هدایای تبلیغاتی دانست .

جنس , رنگ , وچاپ  آفتابگیر تبلیغاتی ماشین

جنس افتابگیر تبلیغاتی ماشین با پارچه ی شمعی تولید می شود , نوار استفاده شده در دور افتابگیر ماشین از نوار سوزنی یا بشور است , نوار بشور کیفیت وقیمت بیشتری نسبت به نوار سوزنی دارد . تنوع رنگ در افتابگیر نامحدود است . وطرف دیگر آن طوسی میباشد کاور آن از جنس پارچه ی شمعی  ودور کاور نوار دوزی شده است چاپ روی پارچه ی آفتابگیر از نوع سیلک میباشد .

 

آفتابگیر تبلیغاتی ارزان

نما پرچم بهترین جنس ها را برای تولید و چاپ آفتابگیر خودرو تبلیغاتی در نظر دارد  . چاپ روی انواع پارچه های معمولی و شمعی و الیافی از ضخامت  میل تا  میل با بهترین قیمت ها صورت میگیرد . نسبت به میزان سرمایه ای که شما در نظر گرفته اید نما پرچم در تولید روی تیراژ ارزانترین آفتابرگیر تبلیغاتی در قبال کیفیت مرغوب را در نظر میگیرد

آفتابگیر خودرو یا نورگیر خودرو

آفتابگیر ها بهترین نورگیر برای خودرو میباشند چرا که بزرگترین شیشه های ماشین شیشه هیا جلو هستند

از این جهت به  آفتابگیر ، نورگیر خودرو نیز میگویند

طرح های آفتابگیر جلوی ماشین

در تولید و چاپ آفتابگیر خودرو تبلیغاتی طرح های زیادی بکار میروند

در واقع میتوانید بیش از حد شمارش طرح ها و رنگ های مختلفی را برای آفتابگیرها استفاده کنید

انتخاب طرح و رنگ  از شما ، تولید و چاپ آفتابگیر تبلیغاتی  با نما پرچم

 

آیا آفتابگیر شمعی سریع پوسیده میشه ؟

نه این بستگی به جنس شمعی پارچه دارد . برخی آفتابگیر تبلیغاتی هایی که برای  خودرو چاپ و توزیع میشوند از جنس نایلون هستند و اگر توجه کرده باشید در برخی از چادرهای خودرو نیز این متریال بکار میروند . مقاومت این متریال در برابر تابش نور خورشید بسیار پایین بوده و در کمتر از یک ماه پاره میشوند و حتی قابل دوخت هم نیستند . اما ما به شما آفتابگیر تبلیغاتی خودرو از جنس پلی استر  برزنت  شمعی را ارائه میکنیم که یک محصولی بی نظیر  و کاملا مقاومت در برابر تابش نور خورشید میباشد . حال اگر میخواهید همواره  شیشه خودرو شما در هنگام پارک هم از رطوبت و هم از دمای بالای هوا و خظر پوسیدگی در امان باشد این آفتابگیرها را میتوانسد سفارش دهید و هر گونه چاپ روی آفتابگیر مد نظرتان باشد توسط نما پرچم ارائه خواهد شد

 

انواع آفتابگیر خودرو

یکی از مهم ترین تجهیزات استفاده در اتومبیل ها به خصوص در فصل تابستان که گرما و نورخورشید باعث بالارفتن دمای فضای داخلی اتومبیل می شود و همچنین برخورد نور خورشید ممکن است موجب کمرنگ شدن فضای داخلی گردد, بنابراین برای حفاظت از سپر محافظتی خودرو شود استفاده از انواع آفتابگیر خودرو مطابق با مدل اتومبیل  می باشد در اکثر فروشگاه ها لوازم یدکی خودرو معتبر می توان انواع آفتابگیر خودرو با کیفیت مطلوب  خریداری نمود نماپرچم یکی از معتبرترین و بزرگترین تولید کننده آفتابگیر ماشین این محصول را در کیفیت بالا طراحی و با مناسبترین قیمت به شما عزیزان ارائه می دهد ما به منظور توسعه بخشیدن به کسب و کار شما چاپ مورد نظر را با طول ماندگاری , شفافیت بالا با قیمتی پایین بر روی این محصول چاپ می نماییم .

 • مهم ترین فاکتور در خرید آفتابگیر ماشین
 • انواع آفتابگیر خودرو
 • تولید آفتابگیر خودرو ارزان

مهم ترین فاکتور در خرید آفتابگیر ماشین

قبل از اینکه به معرفی انواع آفتابگیر خودرو بپردازیم بهتر است به مهم ترین فاکتور در خرید این محصول اشاره ای کنیم نکات مهم در خرید این محصول شامل ؛ همخوانی نوع آفتابگیر با مدل خودرو , شکا ساده , تاشو و یا جمع شده این محصول ؛ دقت به رنگ آفتابگیر چرا که رنگ های روشن کمتر گرما را جذب خود می کنند , داشتن کاور مخصوص برای نگهداری آن چگونگی نحوه نصب این محصول چرا که که برخی قابلیت چسباندن دائمی دارند و برخی نیز توسط فنرهای تعبیه شده به همراه محصول بر روی پنجره خودرو نصب می گردد .

انواع آفتابگیر خودرو

آفتابگیر خودرو مدل عینکی

از انواع آفتابگیر خودرو در مجموعه نماپرچم مدل عینکی این محصول است که در ابعاد 68*100 سانتی متر به وزن 150 گرم تولید شده و جنس ان از پلاستیک است .از ویژگی های این محصول می توان به قابلیت تاشوندگی و اشغال فضای کم , دوردوزی شده , محافظ داشبورد و داخل ماشین از نور آفتاب , کیفیت مطلوب و دارا بودن کاور اشاره نمود .

آفتابگیر خودرو مدل GLSS

یکی از پر فروشترین آفتابگیر ماشین که مناسب تمام خودرو ها نیز می باشد مدل GLSS این محصول است که در ابعاد 70*80 سانتی متر از جنس پلاستیک تهیه می شود این نوع مناسب شیشه های جلو است .

آفتابگیر خودرو شیشه عقب ساده

این نوع آفتابگیر خودرو در ابعاد 132*100 *62 سانتی متر از پارچه پلی استر تهیه شده و مناسب شیشه عقب پژو 405 و پارس می باشد از ویزگی های این محصول می توان به مقاومت در برابر نور خورشید , حاوی فنرهای انعطاف پذیر , قابلیت شست و شو داشتن و کیفیت مطلوب اشاره نمود .

آفتابگیر شیشه جانبی خودرو

طراحی آفتابگیر خودرو تنها مختص به شیشه های عقب و جلو نمی باشد آفتابگیر پنج عددی شیشه جانبی برای شیشه های عقب و شیشه های طرفین در ابعاد 50*50 سانتی متر از جنس پلی استر طراحی شده و چس از استفاده به راحتی جمع شده و در کاور مخصوص قرار میگیرد این نوع به دلیل فنرهای دور تا دور آن باعث قرار گرفتن دقیق آفتابگیر در فریم شیشه می شود .

تولید آفتابگیر خودرو ارزان

استفاده از آفتابگیر موجب می شود تا نورخورشید به خودرو شما آسیب وارد نکند و باعث رنگپریدگی آنها نشود همچنین در روزهای گرم تابستان موجب کاهش دما نیز می گردد شما می توانید برای کسب و کار خودر بر روی این محصول تبلیغات چاپی خود را به چاپ برسانید از آنجا که این محصول در معرض دید است تأثیر شگرفی در کسب و کار و تبلیغ برند دارد نماپرچم تولید کننده انواع آفتابگیر خودرو چاپ مورد نظر را با کیفیتی مطلوب بر این وسیله به چاپ رسانده و با مناسبترین قیمت به شما عزیزان ارائه می دهد .

طرح های جدید پرچم رومیزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *