خدمات چاپ

چاپ ماسک ffp

چاپ ماسک تبلیغاتی

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

چاپ ماسک  ffp

در سال های گذشته اکثرا از ماسک های تنفسی در زمستان برای عدم سرماخوردگی و یا در تابستان هنگامی که آلودگی هوا زیاد بود برای تنفس هوایی پاک مورد استفاده قرار میگرفت اما اکنون بیش از دو سال است که ماسک های تنفسی در انواع مختلف پارچه ای , جراحی , n95 و…..برای مبتلا نشدن به ویروس کرونا یکی ا مهم ترین پوشش ها محسوب می شود بهترین ماسک تنفسی کدام است ؟ برترین این ابزار ماسکی است که با کیفیت بوده و قابلیت فیلتراسیون بالایی در به دام انداختن ردصد بالایی از  ذرات 3/ میکرون را  معلق در هوا را داشته باشد از جمله ماسک های با کیفیت و پر استفاده ماسک FFP است .  طرح های جدید ماسک تبلیغاتی  را از نما پرچم بخواهید . با ما باشید با  :

  • ماسک FFP چیست ؟
  • میزان ایمنی و حفاظت ماسک های FFP
  • عمر ماسک های اف اف پی
  • ویژگی های ماسک های اف اف پی
  • تفاوت ماسک های FFP2 و ماسک های N95
  • خرید ماسک های FFP سوپاپ دار و بدون سوپاپ ارزان

طرح های جدید ماسک تبلیغاتی 

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”5466″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

ماسک ffP  چیست ؟

در کشور های اروپایی برای رتبه بندی ماسک ها از استاندارد EN149 : 2001 برای رتبه بندی ماسک ها استفاده می گردد از انواع ماسک های معروف و شناخته شده ماسک FFP است که در سه رتبه ایمنی FFp1 , FFP2 , FFp3 دسته بندی می شوند نوع اف اف پی از انواع پیشرفته ماسک های تنفسی بوده که دارای یک بخش تصفیه شده هستند از این نوع در مکان هایی که امکان وجود ویروس در ان بالاست مانند مکان هایی مانند بیمارستان ها , توسط پزشکان , دندانپزشکان , پرستاران , بیماران , استفاده در زندگی روزمره و…. مورد استفاده قرار میگیرد .

میزان حفاظت و ایمنی ماسک های FFP

همانطور که اشاره شد ماسک  FFP به سه دسته FFp1 , FFP2 , FFP3 تقسیم می شوند بنابراین از لحاظ میزان فیلتراسیون نیز با یکدیگر متفاوتند نوع FFP1 قابلیت فیلتراسیون 80 درصدی ذرات را داشته و میزان نفوذ پذیری آن از درون به بیرون 22 درصد بوده و مناسب محیط های پر گرد و غبار است , اما نوع FFP2 و FFP3 قابلیت فیلتراسیون بیشتری داشته و میزان درصد فیلتراسیون در آن به ترتیب 94 الی 99 درصد می باشد .

عمر ماسک های اف اف پی

به جزء ماسک های پارچه ای تمامی ماسک های پزشکی یک بار مصرف هستند و پس از یک بار استفاده از آنها به مدت چند ساعت باید دور انداخته شوند مدت ماسک های اف اف پی نیز از این امر مستثنا نمی باشند و پس از یکبار استفاده بهتر است تعویض شوند مدت زمان و کارایی ماسک FFP بین 3 الی 8 ساعت می باشد .

ویژگی های ماسک اف اف پی

  • قابلیت فیلتراسیون ذرات بزرگتر از 2.5 میکرو
  • نهایت زمان استفاده تا 8 ساعت
  • قدرت فیلتراسیون بالا
  • قابلیت جذب ذرات روغنی

تفاوت ماسک های FFP2 و ماسک N95

 در مقایسه ماسک های FFP2 با ماسک های N95 باید گفت که نوع اف اف پی با استاندارد اروپا و نوع N با استاندارد آمریکا طراحی و ساخته می شوند نوع FFP2 معادل با نوع n95  در نظر گرفته شده اما مطابق با استاندارد FFP2 لازم است که این ماسک ها از نفوذ ذرات روغنی نیز جلوگیری نمایند .

خرید ماسک های FFP  بدون سوپاپ و سوپاپ دار ارزان

از جمله محصولات پر فروش نماپرچم ماسک های سوپاپ دار و بدون سوپاپ FFP2 می باشد این نوع ماسک ها در دروان کرونا عملکرد بسیار فوق العاده ای از خود نشان می دهند . شما عزیزان می توانید این محصولات را با مناسب ترین قیمت بدون محدودیت در تیراژ از نماپرچم خریداری نمایید .

هدایای انتخاباتی کردستان

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *