اخبار

فروش پرچم پرسپولیس در روز بی تماشاگر

فروش پرچم پرسپولیس در روز بی تماشاگر

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”5412″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

فروش پرچم پرسپولیس در روز بی تماشاگر

با اینکه برگزاری سوپرجام فوتبال باشگاهی کشور بدون حضور تماشاگر صورت میگیرد اما به فروش رسیدن پرچم تیم ها ادامه داشت .

بر اساس برخی سایت های خبر گزاری کشور , تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 19:50 دقیقه امروز در برابر تیم تراکتور تبریز در ورزشگاه آزادی سوپرجام فوتبال باشگاهی کشور را بر گزار می نماید در ادامه به حاشیه های قبل از شروع این دیدار می پردازیم :

در روزهایی که بازی های ملی در قاره اروپا با حضور تعداد بی شماری از تماشاچیان بر گزار می گردد همچنان سازمان لیگ فوتبال ایران نتوانسته است که مجوز حضور تماگران را در ورزشگاه بگیرد به همین دلیل دیدار امروز نیز بدون حضور یافتن تماشاگران و طرفداران این تیم برگزار گردید .

در این امر نکته قابل توجه این است که در اطراف ورزشگاه فروش تعدادی پرچم صورت گرفت پرچم های فروخته شده توسط طرفدارانی که در مقابل ورودی ورزشگاه آزادی تجمع کرده بودند فروخته می شد .

رئیس هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی تبریز آقای عباس الیاسی به همراه تعدادی از مسؤلان این باشگاه در جایگاه ویژه حاضر بود که با برخی مسؤلان باشگاه تیم پرسپولیس گفت و گو می کرد .

حدود نیم ساعت مانده به شروع بازی کاپ قهرمانی سوپرجام در کنار زمین بازی قرار گرفته و از این کاپ قهرمانی رونمایی به وجود آمد .

تماشاچی مخصوص این بازی نیز برادر زاده کم سن و سال عیسی آل کثیر بود که به خاطر خوشحالی عمویش در لیگ قهرمانان سال 20 20 آسیا مورد توجه قرار گرفته بود .

در بازی یک چهارم نهایی بازی پرسپولیس در برابر پاختاکور ازبکستان در لیگ قهرمانان 2020 عیسی آل کثیر  چشمان خود را شبیه به چشمان برادرزاده خود کرد تا با محرومیت 6 ماهه از سوی ای اف سی رو به رو گردد .

به شکل گسترده و زیبا پرچم بزرگ تیم قرمز پوشان بر روی صندلی های طبقه اول و دوم ورزشگاه آزادی قرار گرفته بود .

قبل از شروع بازی به دلیل قرار گرفتن در آستانه ولادت امام رضا ( ع ) با حضور خادمان حرم آستان قدس رضوی مراسم ویژه ای برگزار گردید .

در این دیدار تعدادی از افراد متفرقه نیز در جایگاه حاضر بودند که به نوبه خود جالب بود .

سرپرست دبیر کل فدراسیون منصور قنبر زاده به همراه رئیس سازمان لیگ فوتبال حیدر بهاوروند و دبیر سازمان لیگ فوتبال محمد رضا کشوری فرد در این ورزشگاه حضور داشتند تا از نزدیک به تماشای بازی بپردازند .

آب پاشی چمن ورزشگاه آزادی تا دقایقی قبل از اینکه بازی شروع گردد ادامه پیدا کرد .

چاپ پرچم ورزشی با بهترین قیمت 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *