اخبار

لغو مراسم بدرقه کاروان المپیک در جوار بلندترین پرچم ایران

لغو مراسم بدرقه کاروان المپیک در جوار بلندترین پرچم ایران

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”5461″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

لغو مراسم بدرقه کاروان المپیک در جوار بلندترین پرچم ایران

در صورتی که به برگزاری مراسم بدرقه کاروان اعزامی به المپیک توکیو چند روز بیشتر نمانده بود و قرار بود که در جوار بلندترین پرچم ایران برگزار گردد برگزاری این مراسم از دستور کار خارج و لغو گردید .

قرار بر این بود که این مراسم برای این دوره از بازی های المپیک به شکل ویژه و به خصوصی در فضای باز صورت گیرد و همچنین پیش بینی شده بود که با روز واپسین هفته المپیک ( پنجم الی دهم تیرماه ) در جوار بلندترین پرچم ایران در اراضی منطقه تفریحی و گردشگری عباس آباد , مراسم بدرقه کاروان المپیک توکیو برگزار گردد .

حتی قرار شده بود که برگزاری این مراسم که با حضور یافتن ورزشکاران المپیکی و مسئولان ورزش از لباس مسافران توکیو رونمایی به عمل آید .

اما در فواصل چند روز مانده به انجام مراسم بدرقه کاروان المپیک و همچنین رونمایی از لباس مسافران توکیو که اعضای این کاروان هستند برگزاری این مراسم صورت نمی گیرد و از دستور کار خارج شده است .

برگزاری مراسم بدرقه کاروان المپیک در محدوده عباس آباد را ستاد فرهنگی المپیک توکیو , برای اولین بار در راستای برنامه ریزی برای امور و فعالیت های فرهنگی کاروان اعزامی به توکیو تشکل شده بود اما حال برگزاری این مراسم منتفی شده است .

با این حال هنوز تصمیم گیری نهایی برای برگزاری مراسم بدرقه کاروان المپیک صورت نگرفته است .

مراسم پیش بینی شده برای المپیک ریو و همچنین کاران اعزامی امام رضا (ع ) , به آن دوره بازی ها در محوطه کمیته ملی المپیک برگزار گردید میزبان مراسم بدرقه کاروان اعزامی به المپیک لندن نیز آکادمی ملی المپیک بود .

بر اساس برخی سایت های خبر گزاری 32 دوره از بازی های المپیک در روزهای نخست تا هفدهم مرداد ماه برگزار می گردد .

نخستین گروه کاروان ورزشی کشور که متشکل از اعضای کادر سرپرستی است 21 ماه جاری به توکیو اعزام می گردند همچنین نخستین گروه ورزش کاروان نیز 26 همین ماه انجام خواهد شد .

چاپ پرچم مناسبتی با قیمت عالی

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *