اخبار

آیت الله علم الهدی : حضرت زهرا ( س ) پرچمدار کفر ستیزی

آیت الله علم الهدی : حضرت زهرا ( س ) پرچمدار کفر ستیزی

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”6185″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

آیت الله علم الهدی : حضرت زهرا ( س ) پرچمدار کفر ستیزی بودند

نماینده فقیه خراسان رضوی عنوان کرد :  در جریان کفرستیزی وجود مقدس حضرت زهرا (س ) به کمک حضرت علی ( ع ) آمده و حضرت فاطمه الزهرا (س ) قهرمان جریان انحراف ستیزی بود .

به نقل از خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس , آیت الله سید احمد علم الهدا در سالروز شهادت بانوی دو عالم در رواق امام خمینی عنوان کرد : زمانی که حضرت فاطمه ( س ) مشاهده نمودند که انحراف در حال رخ دادن است و هیچکس پرچمدار انحراف ستیزی نیست و نیز مردم سوژه عملیاتی دشمن بودند از آنجا که می دانستند باید با این انحر اف مبارزه شود قهرمان میدان انحراف ستیزی شدند .

وی ادامه داد : در حدیثی امیر المومنین ( ع ) را با یک مشخصه معرفی می کند و آن نیز رزمنده بودن حضرت زهرا از صدر اسلام تا کنون است مومنین نه در برابر کفر می تواند بی تفاوت باشد و نه در مقابل منحرفان و دستگاه های انحراف ساز که مردم مسلمان و مؤمن را در عرصه های اجتماعی و سیاسی منحرف از مسیر درست می کنند .

آیت الله علم الهدا افزود : مهم ترین عامل همه دشمنی ها نسبت به امیر المؤمنین را حضرت زهرا ( س ) وجود چند خصوصیت در ایشان معرفی می کند اول شمشیر بران امیر المومنین  ( ع ) , دوم استوار بودن ایشان در دفاع از دین و دین مداری و نیز سوم اینکه ایشان هنگامی که وارد جنگ می شدند بدون هیچ گونه ترسی مبارزه می کردند .

وی گفت : خاصیت چهارم ایشان تنمر حضرت بود تنمر به مفهوم پلنگ خویی است پلنگ این ویژگی ها را دارد که هنگام درگیری با قدرتمند تر از خودش یا بکشد یا کشته شود و امیر المومنین نیز یا باید دشمن خود را میکشت و یا اینکه خودش از پا در می آمد و جز این از مبارزه دست برداز نبود.

ایشان در خاتمه نیز گفتند : وجود این چهار خصوصیت باعث شده تا عده ای با ایشان دشمن شوند و این دشمنی را پس از پیامبر عملی نمایند و این حضرت را از صحنه قدرت کنار زنند حضرت علی ( ع ) تا قبل از وفات پیامبر کفرستیز بودند انحراف ستیزی سخت تر از کفر ستیزی است مبارزه حضرت علی (ع ) در در کفر ستیزی به تنهایی صورت میگرفت در غزه بدر به تنهای 70 نفر از مشرکین را به کشت و در جنگ احد نیز پس از اینکه 3000 نفر به پیامبر حمله کردند همه را متواری نمود .

چاپ پرچم مذهبی در تهران

طرح های جدید پرچم فاطمیه

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *