اهتزاز پرچم غدیر در حرم حضرت امیر المؤمنین

اهتزاز پرچم غدیر در حرم حضرت امیر المؤمنین

اهتزاز پرچم غدیر در حرم حضرت امیر المؤمنین

اهتزاز پرچم غدیر در حرم حضرت امیر المؤمنین

برنامه های هفته ولایت در کشور عراق با بر افراشته شدن پرچم غدیر در حرم مطهر امام اول شیعیان حضرت علی ( ع ) به شکل رسمی شروع شد .

به نقل از خبرگزاری مهر پرچم غدیر در مراسمی توسط تولیت حرم علوی بر بالای ایوان طلای حرم در روز پنج شنبه 23 تیرماه نصب گردید .

قبل از برافراشته شدن پرچم زیارت امیر المؤمنین ( ع ) قرائت شد همچنین در این مراسم تعداد زیادی از سران کشوری و لشکری عراق , علمای حوزه نجف و خادمان و موکب داران آن حضرت حضور داشتند .

لیست قیمت پرچم اهتزاز

در این مراسم در مدح و ثنای امیر المؤمنین ( ع ) مداحان اهل بیت اشعاری را قرائت کردند که زائرین نیز آنها را همراهی می کردند .

ویژه برنامه های جشن های غدیر به مدت یک هفته با برنامه های خلاق و متنوع از 13 ذی الحجه با عنوان « هفته ولایت » با حضور هنرمندانی از کشور عراق و ایران در حرم امام علی ( ع ) برگزار می شود .

از جمله برنامه های متنوع این هفته می توان به افتتاح نمایشگاه های هنری فرهنگی , افتتاح نمایشگاه غدیر تحت عنوان حیات طیبه , برگزاری مسابقات مربوط به غدیر بین زائرین حرم , برگزار نمودن جلسات گروه های سرود و تواشیح خوانی , قرائت خطبه غدیر به شکل کاملا بدیع در صحن حرم حضر علی ( ع ) و نیز توزیع هدایای جذاب و خاص گروه های خاص اشاره کرد .

تولیت آستان علوی به کمک ظرفیت های فرهنگی از میان اندیشه ورزان و هنرمندان کشورهای مختلف در صدد است تا جشن های غدیر در حرم حضرت علی ( ع ) هر چه با شکوه تر برگزار شود .

آخرین طرح های پرچم اهتزاز

امتیاز دهید
چند ستاره متعلق به ماست
[Total: 1 Average: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ نما پرچم
ارسال از طریق واتساپ

تماس بگیرید