اخبار

دبیر : برای بالابردن پرچم ایران بجنگید

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”6831″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

دبیر : برای بالابردن پرچم ایران بجنگید

در مراسم بدرقه تیم کشتی فرنگی نوجوانان به مسابقات کشتی جهان رئیس فدراسیون کشتی عنوان کرد : هر کدام از شما سرداری برای کشور هستید برای بالابردن پرچم ایران در مسابقات جهانی باید بجنگید .

به نقل از گزارش گروه ورزشی خبرگذاری صدا و سیما و به نقل از فدراسیون کشتی امشب در حالی تیم کشتی فرنگی نوجوانان برای حضور یافتن در مسابقات قهرمانی جهان به ایتالیا اعزام می شود که اعضای این تیم قبل از سفر به روم ظهر امروز دیداری با رئیس فدراسیون علیرضا رئیسی داشتند .

قیمت  چاپ پرچم تبلیغاتی

دبیر در این دیدار به این نکته اشاره نمود که در رقابت های جهانی هر یک از شما یک سردار هستید و نیز افزود : مدال نوجوانان شما می تواند پایه مدال المپیکتان باشد , من ناراحت از باخت شما نمی شود ولی در صورتی ناراحت می شود که کسی بخواهد کم کاری کند ؛ هم اکنون پرچم در دست شماست و هر تن از شما سرداری برای کشور هستید که باید برای این کشور بجنگید و بهترین نتیجه را بگیرید .

علیرضا رئیسی تصریح نمود : در رده نوجوانان و نونهالان نتیجه برای من مهم نیست بلکه رعایت نظم و انضباط برای من مهم است که باید به آن اهمیت دهید شما همه در کنار هم یک تیم هستید و تیم بودن شما مهم است تلاش کنید در مسابقات کشتی جهان پرچم ایران را بالا ببرید .

سر مربی تیم کشتی فرنگی  نوجوانان نیز محسن سوریان نیز در این دیدار ضمن تشکر از مدیریت فدراسیون افزود : برای تیم نوجوانان در این مدت فدراسیون کم نگذاشت , در اختیار ما امکانات و اردوهایی که می خواستیم را گذاشت برای این حمایت ها از همه عوامل فدراسیون و شما تشکر می کنیم و امیدواریم که جواب این حمایت ها را تیم با کسب بهترین نتیجه بدهد .

چاپ پرچم اهتزاز ایران

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *