اخبار

لایحه « کمک به چاپ پرچم ویژه ماه محرم برای نصب در درب خانه ها

پویش نصب پرچم درب خانه

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”6834″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

لایحه « کمک به چاپ پرچم ویژه ماه محرم برای نصب در درب خانه ها »تصویب شد .

لایحه دو فوریتی کمک به چاپ پرچم مخصوص ماه محرم در محله های 15 گانه شهر اصفهان برای نصب پرچم در درب خانه ها تصویب شد .

به نقل از خبرگزاری ایمنا , لایحه دو فوریتی کمک به چاپ پرچم مخصوص ماه محرم در محله های پانزده گانه شهر اصفهان برای نصب در درب خانه ها تصویب شد .

معاون مالی و اقتصادی شهردار اصفهان محسن رنجبر در رابطه با لایحه دو فوریتی کمک به چاپ پرچم مخصوص ماه محرم عنوان کرد : با توجه به اینکه به ماه عزاداری سید الشهدا نزدیک می شویم در نظر داریم که با همیاری مردم محله ها نیز رنگ و بوی محرم به خود بگیرد .

رنجبر در ادامه افزود :دوفوریت کمک به چاپ پرچم مخصوص ماه محرم به دلیل فرصت کوتاه تا شروع این ماه می باشد .

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان مجید نادر الاصلی نیز با اشاره به اینکه از حضور شهرداری در برنامه های مناسبتی به شکل غیر مستقیم تشکر می کنم تصریح کرد : حرکت های مردمی بدون نام شهرداری در سطح شهر ظهور خوبی داشته است .

وی در رابطه با این امر که در در حوزه محرم باید بیشتر این نگاه تحقق یابد گفت : چاپ و طراحی پرچم به منظور ایجاد جریان فراگیری برای نصب پرچم در سر درب منازل پیشنهاد شده و پس از برگزاری جلسات و بررسی ها صورت گرفته است .

اهمیت همکاری شهرداری با شهروندان برای آماده سازی فضای شهر در محرم

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان عباس حاج رسولی ها نیز عنوان کرد : برای آماده سازی فضای شهر برای ماه محرم شهرداری با مردم همکاری کند , مردم خود علاقه مند هستند که این قبیل از برنامه های مذهبی و فرهنگی را انجام دهند و باید آنها را حمایت کنیم .

عضو شورای شهر اصفهان رسول میرباقری از فعالیت های برون سپاری مدیریت شهری و سپردن فعالیت ها به پایگاه مردمی و هیئت ها تشکر کرد و افزود : برنامه های عید غدیر با حمایت مدیریت شهری باشکوه و به شکل مردمی برگزار شد برای برگزاری برنامه های ماه  محرم نیز چشم انداز خوبی داریم .

لزوم برنامه ریزی مدیریت شهری برای مناسبت های مذهبی

طی این نشست عضو شورای اسلامی شهر اصفهان محمد رضا فلاح نیز گفت : کلیه مناسبت های هر ساله شهرداری از هم اکنون برنامه ریزی شود تا به شکل یک فوریتی به صحن آمده و امکان بررسی در کمیسیون وجود داشته باشد

وی ادامه داد : ورود شهرداری به این موضوع تحسین بر انگیز بوده اما نباید موازی کاری شود ؛ باید دید که در این موضوع سازمان تبلیغات و شورای هماهنگی چه وظیفه ای دارند ؛ آیا می توانند با شهرداری همکاری داشته تا ظرفیت چند برابر شود .

لیست قیمت پرچم رومیزی مذهبی

وی خاطر نشان کرد : برای اینکه بتوان برای شهر کار ارزنده ای انجام داد باید وحدت رویه ایجاد شود .

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان احمد رضا مصور در این نشست گفت : پیشنهاد می شود اعتبار این لایحه به جای بخش کمک به مراکز فرهنگی از ردیف مناسبت های سازمان فرهنگی تأمین گردد .

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان احمد شریعتی نیز تصریح کرد : با توجه با اینکه در آستانه ماه محرم هستیم بحث دو فوریتی لایحه لازم بوده اما باید با کمیسیون فرهنگی نیز هماهنگی های لازم صورت گیرد به همین منظور پیشنهاد می شود تقویم سالانه فرهنگی و مناسبتی تدوین شود .

چاپ پرچم مذهبی عاشورا و اربعین

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *