اخبار

پویش نصب 5 هزار پرچم « یا حسین ( ع ) » در منطقه 11 اصفهان

پویش نصب 5 هزار پرچم « یا حسین ( ع ) »

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”6864″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

پویش نصب 5 هزار پرچم « یا حسین ( ع ) » در منطقه 11 اصفهان

مدیر منطقه 11 شهرداری اصفهان خبر از توزیع بیش از 5 هزار پرچم منقش شده با نام « یا حسین ( ع ) » به عنوان پویش پرچم با شعار « هر خانه , یک حسینیه » داد .

به نقل از خبرگزاری ایمنا حسن محمد حسینی با اشاره به شروع ماه محرم عنوان کرد : در ایام محرم به منظور ترویج شعائر اسلامی , فضاسازی شهری و سیاه پوش نمودن مناطق و محله ها در دستور کار مدیریت شهری قرار دارد .

محمد حسینی در ادامه افزود : به شهرداری اصفهان در همین راستا با همکاری سایر ارگان های متولی به اجرای پویش پرچم با شعار « هر خانه یک حسینیه » اقدام نموده است .

وی خاطر نشان کرد : نصب پرچم سوگوری سید و سالار شهیدان ( ع) بر سردر خانه ها و دیگر اماکن شهری اقدامی شایسه بوده و این امر معنوی به منظور ترویج معرفت و بصیرت به امام حسین ( ع ) و تعظیم شعائر الهی صورت گرفته است .

مدیر منطقه 11 شهرداری اصفهان تصریح کرد : با همکاری هیئت های مذهبی و مراکز فرهنگی فعال منطقه 11 شهرداری اصفهان ع این منطقه همزمان با آغاز ماه محرم بر سر دربد منازل بیش از 5 هزار پرچم مزین شده مزین شده به نام « یا حسین ( ع ) نصب کرده است .

چاپ پرچم مذهبی

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *