اخبار

افتتاحیه مینی فوتبال جام پرچم 1401

افتتاحیه مینی فوتبال جام پرچم 1401

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”6915″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

معاون ورزش و جوانان استان همدان خبرداد : افتتاحیه مینی فوتبال جام پرچم دوم شهریور ماه با حضور مسولان وزارت ورزش

معاون ورزش و جوانان استان همدان عنوان کرد : دوم شهریورماه , مراسم افتتاحیه مسابقات مینی فوتبال جام پرچم ویژه روستاهای استان همدان به میزبانی ورزشگاه 5 هزار نفری این استان برگزار می شود .

به نقل زا خبرگزاری برنا از همدان , در نشست استانی مینی فوتبال جام پرچم علی ضمیری کامل گفت : قرار است که معاونان و مدیران وزارت ورزش و مسوولان اجرایی استان همدان در این رقابت ها مهمانان ویژه افتتاحیه باشند

وی گفت : از برنامه های مهم در توسعه ورزش روستایی مسابقات مینی فوتبال جام پرچم است که در آن باید نسبت به شکوفایی استعداد ها توجه نمود .

معاون ورزش و جوانان استان همدان تصریح کرد : مسابقات مینی فوتبال جام پرچم در استان , شهرستان ها , بخش ها و در سطح روستاهای این استان برپا خواهد شد و تیم قهرمان هر استان به مسابقات کشوری اعزام می شود .

خرید پرچم رومیزی با طرح دلخواه

ضمیری کامل ادامه داد : از کلیه دستگاه های اجرایی توقع داریم که در برپایی هر چه بهتر این مسابقات همکاری لازم داشته باشند .

در نشست استانی مینی فوتبال جام پرچم سرپرست هیأت روستایی و بازی های بومی محلی استان همدان نیز خاطر نشان کرد : باید از اواخر هفته جاری این پیکارها در کلیه شهرستان ها شروع شود و اواخر شهریورماه پایان مسابقات شهرستانی می باشد به علاوه اینکه مسابقات شهرستانی مهرماه , مسابقات استانی آبان ماه و مرحله کشوری بهمن ماه است .

علی پارسا جو با اشاره به توجه به سطح کیفی این رقابت ها گفت : برای شرکت مسابقات بین المللی تیم قهرمان انتخاب خواهد شد .

وی گفت : برگزاری افتتاحیه این مسابقات در شهر ملایر بوده و به تیم ها لباس ورزشی داده می شود .

پارسا جو در ادامه نیز عنوان کرد : مشارکت همه جانبه در برپایی این مسابقات به ویژه در شهرستان های این استان نیازمند حمایت بیشتر است و از فرمانداران , بخشداران و دهیاران درخواست می کنم که در این برنامه ملی مشارکت نمایند .

وی افزود : هیئت های روستایی و عشایری استان ها متولی این مسابقات بوده و کمیته مینی فوتبال کشور برپایی مسابقات را عهده دار است ما انتظار داریم فرمانداران و بخشداران همکاری لازم را داشته باشند .

رئیس هیأت ورزش های همگانی این استان افزود : کمیته مینی فوتبال فدراسیون ورزش های همگانی کشور و در پی آن در سطح استان همدان وظیفه پرداختن به مسائل فنی و برپایی بازی ها را عهده دار هستند.

هادی سبزواری گفت : این مسابقه ها نبوغ ورزش روستانشینان را شکوفا کرده و زمینه ساز فعالیت آنها در میادین ملی و بین المللی می باشد .

رئیس کمیته مینی فوتبال همدان نیز افزود : در نخستین دوره مینی فوتبال جام پرچم در 2 بخش آقایان و خانم ها 331 تیم رد این استان حضور دارند .

میثم ناصر نژاد خاطر نشان کرد : این رقابت ها در نه شهرستان استان همدان برپا شده و ملایر با 69 و کبودر اهنگ با 65 تیم بیشترین شرکت کننده را دارا می باشند .

وی گفت : در بخش بانوان این مسابقات در سطح این استان با استقبال خوبی روبه رو نشده و بیش از 50 تیم با وجود ثبت نام به دلیل نقص مدارک کنار گذاشته شدند .

رئیس کمیته مینی فوتبال همدان گفت : نخستین دوره از این مسابقات با حمایت معاونت توسعه ورزش همگانی و امور فرهنگی وزارت ورزش و جوانان , فدراسیون ورزش های روستایی و بازی های بومی محلی , فدراسیون ورزش های همگانی , دفتر توسعه ورزش روستایی و عشایری وزارت ورزش و جوانان و انجمن مینی فوتبال در دو بخش آقایان و بانوان بالای پانزده سال برگزار می شود .

تولید و چاپ پرچم ورزشی

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *