اخبار

امام خمینی پرچم راستین را به اهتزاز در آورد

امام خمینی پرچم راستین را به اهتزاز در آورد

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”5349″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

امام خمینی پرچم راستین را به اهتزاز در آورد

به گقته فرمانده اجتماعی تهران بزرگ , امام خمینی در مقابل تمامی طاغوتیان ایستادگی کرد و پرچم اسلام راستین را به اهتزاز در آورد , امام خمینی زنده است زیرا اسلام و انقلاب ما زنده است .

فرمانده اجتماعی تهران بزرگ سردار حسین رحیمی در پیامی , سالروز رحلت جانگداز امام خمینی ( ره ) را تسلیت گفت .

متن این پبام به این صورت است  امام خمینی ( ره ) , عصاره همه پیامبران و اوصیای الهی بودند که روحی تازه در کالبد اسلام دمیدند و پس از قرن ها که غبار فراموشی اصول و ارکان اسلام را در بر گرفته بود و از اسلام تنها اسمی برجای مانده بود به پا خواسته و طرحی نو در انداختند و اسلام ناب و واقعی یعنی اسلام ناب محمدی (ص ) را روح و جانی دوباره بخشیدند .

امام خمینی ( ره ) در مقابل همه طاغوتیان ایستادگی کرد و پرچم اسلام راستین را به اهتزاز در آورد اما خمینی زنده است چرا که اسلام و انقلاب ما زنده است .

14 خرداد سالروز رحلت جانگداز بت شکن زمانه و بنیان گذار کبیر جمهوری اسلامی ایران و 15 خرداد ماه , سالروز قیام خونین سال 1342 علیه ظلم و ستم رضاشاه پهلوی خائن را گرامی می داریم .  نما پرچم ارائه کننده خدمات تولید و چاپ پرچم با انواع پرچم های اهتزاز در خدمت شماست

چاپ پرچم اهتزاز با قیمت عالی

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *