لزوم توجه به ظرفیت بالای المپیاد پرچم برای تعالی همدلی

لزوم توجه به ظرفیت بالای المپیاد پرچم برای تعالی همدلی

لزوم توجه به ظرفیت بالای المپیاد پرچم برای تعالی همدلی

لزوم توجه به ظرفیت بالای المپیاد پرچم برای تعالی همدلی

رئیس سازمان بسیج شهرداری تبریز عنوان کرد : المپیاد پرچم فرصتی برای توسعه همدلی و توجه به مکتب سردار شهید حاج قاسم سلیمانی است .

بر اساس گزارش ایمنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری تبریز , رئیس سازمان بسیج شهرداری تبریز سرهنگ رحیم ملاحسینی در کارگروه تألیف دستور العمل و شیوه نامه اجرایی المپیاد فرهنگی و ورزشی پرچم که میزبان آن شهرداری تبریز بود افزود : اولین مرحله جام پرچم با استقبال نزدیک به 8 هزار نفر از علاقه مندان بود و توانست برای توجه به آرمان های انقلاب اسلامی به فرصتی مطلوب تبدیل شده و آن را قوام بخشد .

لیست قیمت پرچم ورزشی

سرهنگ رحیم ملاحسینی با اشاره بر نقش فرهنگی شهرداری ها در تعالی نگاه به آرمان های انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد : از افراد خبره و متخصص برای این رویداد در حوزه های مختلف شهری استفاده شده است و همراهی نمودن این نهادها در اثر بخشی نتایج آن نیز تداوم خواهد داشت .

این مقام مسئول در رابطه با همراهی فعالان اجتماعی , اهالی فرهنگ و ورزشکاران در برنامه ریزی و کارکردهای المپیاد فرهنگی و ورزشی پرچم تصریح کرد : در کلیه نقاط شهر علاقه مندان در پایگاه و حوزه های بسیج شهری در این رویداد ثبت نام نمودند که توانست به فرصتی برای بالندگی هر چه بهتر اهداف آن کمک نماید .

رئیس سازمان بسیج شهرداری تبریز ادامه داد : المپیاد پرچم فرصتی برای اعتلای همدلی و توجه به مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی می باشد و نیز خانواده ها و جوانان نقشی مؤثر در توسعه ورزش همگانی دارند و در این امر می توان به ورزش قهرمانی نیز کمک کرد .

خرید پرچم تشریفات پایه خورشیدی

امتیاز دهید
چند ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ نما پرچم
ارسال از طریق واتساپ

تماس بگیرید