اخبار

لغو سفر ظریف به وین به دلیل اهتزاز پرچم اسرائیل

اخبار پرچم

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”5353″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

لغو سفر ظریف به وین به دلیل اهتزاز پرچم اسرائیل در وزارت خارجه اتریش

سخنگوی وزیر خارجه اتریش نسبت به لغو شدن سفر وزیر خارجه ایران , محمد جواد ظریف ابراز تأسف نمود .

به نقل از رویترز وزیر خارجه اتریش در روز شنبه اعلام نمود که ظریف دیدار با الکساندر شالنبرگ وزیر خارجه اتریش در وین را به دلیل نارضایتی از برافراشتن پرچم اسرائیل , توسط دولت سباستین کورتس صدر اعظم اتریش لغو گردیده است .

سخنگوی شالنبرگ در مصاحبه ای که با روزنامه دی پرسه داشت در کنار تأیید این خبر با اظهار تأسف گفت : ما این موضوع را مورد توجه قرار می دهیم .

همچنین وی با حمایت مجدد از رژیم صهیونیستی افزود : اما مانند روز برای ما روشن است که حماس بیشتر از دو هزار راکت را به سمت هدف های غیر نظامی شلیک نموده است و ما نمی توانیم در این امر بی تفاوت باشیم .

از طرفی نیز منابع فلسطینی آمار حملات وحشیگرانه 7 روزه ارتش رژیم اشغالگر صهیونیستی به غزه را 184 شهید اعلام نمود که در بین شهدا 47 کودک و 29 زن به چشم می خورد .

اما با این وجود صدر اعظم اتریش به جای همدردی و وابراز تأسف در این باب با مردم غزه با با رژیم صهیونیستی ابراز همدردی نمود و در توئیتی نوشت که به نشان همبستگی با اسرائیل پرچم این رژیم را بر فراز دفتر خود برافراشته می نماید .

چاپ و تولید پرچم اهتزاز در  تهران

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *