راهپیمایی پرچم در قدس اشغالی سه شنبه آینده

راهپیمایی پرچم در قدس اشغالی سه شنبه آینده

راهپیمایی پرچم در قدس اشغالی سه شنبه آینده

برگزاری راهپیمایی پرچم در قدس اشغالی سه شنبه آینده

مطابق با توافقات به وجود آمده بین پلیس رژیم اشغالگر صهیونیستی و افراد برگزار کننده راهپیمایی پرچم در قدس اشغالی این تظاهرات و راهپیمایی در سه شنبه آینده برگزار می گردد .

براساس برخی سایت های خبرگذاری , کابینه امنیتی رژیم غاصب صهیونیستی پس از جلسه روز گذشته اعلام نمود که مطابق با توافقات صورت گرفته بین پلیس وافراد برگزار کننده راهپیمایی پرچم , این راهپیمایی در سه شنبه هفته آینده برگزار می گردد .

بر اساس کانال 12 رژیم اسرائیلی قرار بر این بوده که این راهپیمایی در روز پنج شنبه برگزار گردد اما به سه شنبه آینده مؤکول گردیده است .

در همین راستا به گزارش شبکه عبری زبان (کان) , ارتش هفت گروهان از نیروهای گارد مرزی خود را به منظور آمادگی برای هر نوع تنش و یا درگیری های احتمالی در تمامی اراضی اشغالی توسط رژیم صهیونیستی مستقر و آماده خواهد نمود .

قبل از این رسانه های اسرائیلی اعلام کرده بودند که به دنبال لغو راهپیمایی پرچم در قدس اشغالی , اسرائیلی هایی که در نزدیکی و مجاورت غزه سکونت دارند به دنبال برگزاری راهپیمایی پرچم در نزدیکی غزه و در روز پنج شنبه آینده ساعت 6 بعد از ظهر خواهند بود. نما پرچم با خدمات چاپ و تولید پرچم های مناسبتی در خدمت شماست .

نمونه کارهای پرچم اهتزاز

امتیاز دهید
چند ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ نما پرچم
ارسال از طریق واتساپ

تماس بگیرید