اخبار

راهپیمایی پرچم در قدس اشغالی سه شنبه آینده

راهپیمایی پرچم در قدس اشغالی سه شنبه آینده

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”5365″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

برگزاری راهپیمایی پرچم در قدس اشغالی سه شنبه آینده

مطابق با توافقات به وجود آمده بین پلیس رژیم اشغالگر صهیونیستی و افراد برگزار کننده راهپیمایی پرچم در قدس اشغالی این تظاهرات و راهپیمایی در سه شنبه آینده برگزار می گردد .

براساس برخی سایت های خبرگذاری , کابینه امنیتی رژیم غاصب صهیونیستی پس از جلسه روز گذشته اعلام نمود که مطابق با توافقات صورت گرفته بین پلیس وافراد برگزار کننده راهپیمایی پرچم , این راهپیمایی در سه شنبه هفته آینده برگزار می گردد .

بر اساس کانال 12 رژیم اسرائیلی قرار بر این بوده که این راهپیمایی در روز پنج شنبه برگزار گردد اما به سه شنبه آینده مؤکول گردیده است .

در همین راستا به گزارش شبکه عبری زبان (کان) , ارتش هفت گروهان از نیروهای گارد مرزی خود را به منظور آمادگی برای هر نوع تنش و یا درگیری های احتمالی در تمامی اراضی اشغالی توسط رژیم صهیونیستی مستقر و آماده خواهد نمود .

قبل از این رسانه های اسرائیلی اعلام کرده بودند که به دنبال لغو راهپیمایی پرچم در قدس اشغالی , اسرائیلی هایی که در نزدیکی و مجاورت غزه سکونت دارند به دنبال برگزاری راهپیمایی پرچم در نزدیکی غزه و در روز پنج شنبه آینده ساعت 6 بعد از ظهر خواهند بود. نما پرچم با خدمات چاپ و تولید پرچم های مناسبتی در خدمت شماست .

نمونه کارهای پرچم اهتزاز

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

امتیاز دهید
چند ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.