اخبار

راهپیمایی پرچم صاعقه یک انفجار جدید در قدس است

راهپیمایی پرچم قدس

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”5399″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

راهپیمایی پرچم صاعقه یک انفجار جدید در قدس است / آماده باش در اسرائیل در پی هشدار مقاومت

در راستای تهدیدات مقاومت فلسطین در باب هر نوع تحریک صهیونیست های اشغالگر علیه مردم فلسطین در قدس و مسجد الاقصی , ارتش رژیم صهیونیستی وضعیت هشدار در سالامانه های پدافند هوایی خود را بالا برده است

بر اساس برخی سایت های خبرگزاری و به نقل از روسیا الیوم «عبداللطیف القانون» سخنگوی جنبش حماس فلسطین در مصاحبه ای مطبوعاتی بیان نمود , آنچه نزد صهیونیست ها با عنوان راهپیمایی پرچم شناخته شده است و فردا قرار است که توسط گله های شهرک نشینان صهیونیست برگزار گردد صاعقه و انفجاری جدید در دفاع از قدس و مسجد الاقصی می باشد .

وی ادامه داد : در این امر بسیج نمودن عمومی فلسطینی ها در قدس و دیگر مناطق اشغالی و پاسخ آنها به شهرک نشینان اسرائیلی توسط ابزار های مختلف مستلزم می باشد ما پشت ملت برای شکست توطئه های رژیم صهیونیستی خواهیم بود .

سخنگوی دیگر حماس «حازم قاسم» در این باب ادامه ادامه داد : مقاومت همه جانبه ضمن استراتژی واحد فلسطینی ها محسوب شده که قادر است تغییرات سیاسی در عرضه رژیم صهیونیستی مقابله کند این وظیفه بر دوش ملت و مقاومت دلیرانه آنهاست .

در پی تهدیدهای مقاومت فلسطین علیه راهنمایی پرچم صهیونیست ها , رژیم غاصب اسرائیلی وضعیت هشدار در سامانه های پدافند هوایی ارتش خود را بیشتر کرده است .

«عومر بارلیو» وزیر جدید امنیت داخلی رژیم اشغالگر در صبح امروز نخستین جلسه کاری خود را با بازرس کل پلیس اسرائیل در باب وضعیت عمومی نیروهای پلیس و تنش هایی که ممکن است ایجاد گردد برگزار نمود .

طبق گزارشات منابع صهیونیستی قرار است وی بعد از ظهر امروز با نشستی دیگر همراه با بازرس کل پلیس رژیم اسرائیلی برگزار نماید تا در رابطه با آماده سازی پلیس در خصوص راهپیمایی پرچم صحبت کنند .

طبق گفته های منابع صهیونیستی , طرح وزیر امنیت داخلی این رژیم به منظور مدیریت آن راهپیمایی شامل تقویت استقرار نیروهای امنیت این رژیم و نقاط حساس قدس همچنین شهرهای کرانه باختری از بیم عملیات انفرادی توسط فلسطینی ها می باشد .

به دنبال تهدیدهای حماس برای جواب به تحریکات شهرک نشینان صهیونیست علیه فلسطینی ها ارتش این رژیم غاصب وضعیت هشدار و آمادگی در سامانه پدافند را بالا برده است .

مقامات ناظر بر این راهپیمایی صهیونیست ها برای عبور از منطقه «باب العامود» پلیس این نگرانی را دارد  که مجددا درگیری ها در قدس شروع گردد .

براساس اعلام منابع عبری زبان ارتش رژیم اشغالگر در نزدیک شدن به راهپیمایی پرچم در قدس و مناطق مجاور غزه به صورت آماده باش درآمده و همچنین سامانه های پدافند هوایی نیز در برخی مناطق مستقر شده اند .

در ابتدا رژیم اشغالگر تصمیم گرفت که این راهپیمایی را پنج شنبه برگزار کند اما به سه شنبه مؤکول شد و در تلاش است که با صدور اجازه عبور شهرک نشینان صهیونیست از منطقه باب العامود فلسطینیان را تحریک نماید .

گروه فلسطینیان نیز هر گونه تجاوز علیه این مردم را هشدار داده و خواستار بسیج عمومی در منطقه قدس و نزدیکی مسجدالاقصی برای مقابله با حمله شهرک نشینان شده اند همچنین اسرائیلی ها نگران حمله موشکی از سمت مقاومت فلسطین نیز هستند .

در روز گذشته حماس با درخواست از مردم قدس که در میادین مسجدالاقصی و خیابان های قسمت قدیمی قدس گرد آمده و فرصت حمله به اسرائیلی های شهرک نشین را برای تحقق یافتن اهدافشان ندهند .

در شروع برگزاری راهپیمایی پرچم شهرک نشینان در قدس , مردم فلسطین در اردوگاه آوارگان لبنان علاوه بر اینکه سه شنبه را روز خشم و اعتصابات سراسری اعلام کرند قرار است راهپیمایی گسترده ای نیز بر گزار شود.

فراخوان جهاد اسلامی برای مبارزه با اشغالگران

در طی صدور فراخوانی جنبش جهاد اسلامی فلسطین خواستار حضور عظیم و ویژه فلسطینیان در مسجدالاقصی و در روز سه شنبه همزمان با تصمیم گیری شهرک نشینان با راهپیمایی پرچم به منظور مقابله با اشغالگران اسرائیلی و دفاع از مقدسات گردید .

آماده باش مقاومت به نیروهای خود در آستانه برگزاری پرچم

در یک روز مانده به برگزاری راهپیمایی شهرک نشینان در قدس اشغالی , مقاومت فلسطین به نیروهای خود اعلام آمادگی کردند .

به نقل از روزنامه اخبار لبنان , فلسطینیها برای جلوگیری از برگزاری این راهپیمایی , اتفاق نظر داشته و مسأله تبادل آتش بین مقاومت و رژیم جدی است .

مقاومت فلسطینی پیام هایی از طریق مصر و دیگر طرف های میانجی بین المللی به رژیم صهیونیستی ارسال نموده و هشدار دادن که این راهپیمایی باید لغو گردد زیرا ممکن است به یک جنگ منطقه ای کشیده شود .

الاخبار لبنان تأکید نمود که رهبران حماس به عباس کامل رئیس سازمان اطلاعات مصر ابلاغ نمودند که برگزاری این راهپیمایی حتما  به درگیری های مجدد منتهی می شود آن موقع اسرائیلی ها و طرف های واسطه با مشکلات بیشتری رو به رو می شوند .

مقاومت فلسطین به نیروهای خود از جمله یگان موشکی دستور آماده باش داده پهبادهای اسرائیلی نیز در دوروز گذشته در آسمان نوار غزه در حال گشت زنی است .

برخی منابع اسرائیلی گفتند که پاسخ مقاومت به برگزاری این راهپیمایی به صورت ارسال بالن آتش زا از سمت غزه به اراضی اشغالی و یا شلیک راکت به شهرک های نزدیکی غزه  است .

الاخبار نیز برآورد نمود که پاسخ مقامات کاملا هدفمند خواهد بود و یگان موشکی مقاومت نیز آماده حملات راکتی به اهداف دشمن است .

خدمات چاپ پرچم  تبلیغاتی با نما پرچم

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *