پرچم کشورها

پرچم جمهوری چک

پرچم جمهوری چک

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

پرچم جمهوری چک

از کشور های واقع شده در اروپای مرکزی کشور جمهوری چک می باشد بزرگترین شهر و پایتخت آن پراک , واحد پول  کرونا و زبان رسمی چکی بوده که از زبان های اسلاوی به شمار می آید در رابطه با دین نیز باید گفت که مردم این کشور بی دین بوده و در جهان رتبه سوم بی دین ترین مردم را به خود اختصاص داده اند این کشور نیز نماد و پرچمی مختص به خود دارد پرچم جمهوری چک دارای تناسب 2:3 بوده و در 30 مارس 1920 به عنوان پرچم زمینی ملی , پرچم دریایی شهروندی و کشوری این کشور به رسمیت شناخته شد . شرکت نما پرچم تولید کننده و ارائه دهنده خدمات چاپ پرچم مناسبتی و تبلیغاتی با بهترین لیست قیمت روز در تهران همراه شماست . جهت چاپ لوگو و طرح های دلخواه روی پرچم با ما تماس بگیرید و همراه ما باشید با  :

  • تاریخچه پرچم جمهوری چک
  • مفهوم پرچم کشور جمهوری چک
  • خرید پرچم کشور جمهوری چک

چاپ پرچم رومیزی در طرح های جدید

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”6067″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

تاریخچه پرچم جمهوری چک

اولین پرچم چک اسلواکی مطابق با نشان این کشور طراحی شده بود این طرح نواری سفید رنگ بود که بر روی نوار سرخ رنگ طراحی شده بود طرحی مانند پرچم کشور لهستان داشت به علاوه مثلثی آبی رنگ هم بر رج پرچم طراحی شده بود اما در سال 1939 نازی ها استفاده از این پرچم را منع کردند و به جای آن پرچمی با نوارهای سفید , سرخ و آبی جایگزین نمودند اما 6 سال بعد یعنی در سال 1945 پرچم اصلی مجددا مورد استفاده قرار گرفت پس از جدایی چک و اسلواکی ملت چک همان پرچم جمهوری فدراتیو چک و اسلوک را قبول کردند .

مفهوم پرچم کشور جمهوری چک

پرچم جمهوری چک همان پرچم پیشین چکسلواکی است پس از جدایی چک و اسلواکی , جمهوری چک پرچم را نگه داشت این پرچم  مطابق با نشان کشور طراحی شده و متشکل از نواری سفید که بر روی نوار قرمز قرار دارد رنگ های ایجاد شده بر روی این پرچم نشان اسلواکی و موراویایی (آبی ) به علاوه وحدت دو ملت می باشد آنها به شباهت ها و تفاوت های دو قوم اشاره می کند رنگ قرمز به خون ریخته شده سربازان در جنگ برای دستیابی به استقلال , رنگ سفید مفهوم پاکی و و آبی مفهوم صداقت است .

طرح های جدید پرچم تشریفات

خرید پرچم کشور جمهوری چک

پرچم رومیزی جمهوری چک :

از جمله پرچم های پر کاربرد کشور ها پرچم های رومیزی است پرچم جمهوری چک تهیه شده در ابعاد 20*30 سانتی متر از پارچه ساتن که به صورت ریشه دار و بدون ریشه که برای پایه ان نیز از پایه سنگی استفاده می شود چاپ به کاررفته از طریق روش سیلک اسکرین صورت میگیرد .از ویژگی های این پرچم ها می توان به قابل شست و شو بودن و عدم رنگ دهی اشاره نمود .

پرچم تشریفات جمهوری چک :

پرچم های تشریفات ابعادی بزرگ تر دارند این نوع در نمایشگاه ها , همایش ها , کنفرانس های بین المللی , سفارت خانه ها ….. کاربرد داشته ابعاد انها 1.5 در 90 و یا 70 در 100 سانتی متر می باشد چاپ به کاررفته دیجیتال و یا سیلک و مدل پرچم ها با توجه به انتخاب شما می تواند ساده و یا مخروطی باشد پارچه این اکثرا جیر و رد برخی موارد ساتن بوده و ارتفاع میله پرچم 2 متر است .

پرچم اهتزاز جمهوری چک :

پرچم های اهتزاز در دو نوع عمودی و افقی طراحی شده که نوع افقی این محصول در حالت استاندارد 1.5 در 90 سانتی متر می باشد پارچه آنها از ساتن درجه یک تهیه می شود زیرا بتواند در مقابل شرایط جوی همچنان زیبایی و کیفیت خود را حفظ نماید میله آنها آلومینیومی و چاپ استفاده شده نیز دیجیتال و یا اسیدی است .

درباره پرچم مغولستان

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *