پرچم مذهبی اهتزاز

پرچم مذهبی

پرچم مذهبی

چاپ پرچم مذهبی اهتزاز

چاپ پرچم ایام فاطمیه

پرچم فاطمیه
پرچم فاطمیه

نمونه کار پرچم مذهبی ( 13 بهمن  )

پرچم مذهبی
پرچم مذهبی
پرچم مذهبی
پرچم مذهبی
پرچم مذهبی
پرچم مذهبی
پرچم مذهبی
پرچم مذهبی
پرچم مذهبی
پرچم مذهبی
پرچم مذهبی
پرچم مذهبی

نمونه کار چاپ پرچم مذهبی

نمونه کار چاپ پرچم مذهبی

تولید پرچم مذهبی

تولید و چاپ پرچم مذهبی

ما ایرانیها بیشتر از خیلی کشورهای اسلامی و غیر اسلامی به مراسمات مذهبی خود اهمیت میدهیم . مراسماتی که برگزار میکنیم امروزه به پرچم های مختلفی نیاز دارند که هر کدام نشانگر یک شخصیت و یک رویداد است . البته خارج از مراسمات  در آرامگاه های شخصیت های محبوب ما شیعیان از جمله امامزادگان پرچم های مذهبی استفاده بالایی دارند . نما پرچم با تولید و چاپ پرچم مذهبی در هر ابعاد و هر گونه طرح دلخواه خدمات خود را ارائه میکند . میتوانید با دریافت خدمات تولید پرچم  از نما پرچم از قیمت مناسب ، کیفتی بالا و پشتوانه قوی  کاری و  تحویل به موقع سفارش برخوردار شوید همراه ما باشید با تولید و چاپ پرچم مذهبی ویژه 12 امام و سایر شخصیت های مذهبی کشور حتی اقلیت های مذهبی و تولید انواع پرچمهای مذهبی در ابعاد 120 *70-140*80 -150*90 -170*100

تولید پرچم اهتزاز در تهران

شماره های تماس

02166931329

09365125739

پرچم اهتزاز مذهبی

بین پرچم های مذهبی پرچم های اهتزاز و پرچم حسینیه ها بزرگترین پرچم ها میباشند . در خیابان ها ، بزرگراه ها ، تقاطع ها و تبلیغاتی اسلامی که در سطح شهر صورت میگیرد انواع پرچم های مذهبی نصب میشود که همگی تشریفات ماه محرم ، ایام فاطمیه و …. مناسبت های مذهبی کشورمان هستند . در تصویر روبرو یکی از نمونه کارهای پرچم مذهبی اهتزاز دیده میشود که از طراحی تا تولید و چاپ پرچم توسط نما پرچم صورت گرفته است . چنانچه شما عزیزان نیز به استقبال ماه محرم هستید میتوانید کلیه سفارشات پرچم مذهبی خود را به این مجموعه بسپارید . قیمت دست اول ، کیفیت بالای چاپ ، تحویل به موقع و پشتوانه کاری الگوی کار نما پرچم در چاپ پرچم های مذهبی میباشد .

پرچم مذهبی اهتزاز

پرچم مذهبی عاشورا

عاشورای حسینی یکی از مهمترین مراسمات مذهبی در کشور ایران و کشورهای شیعه نشین هستند . این روز با شهادت امام سوم شیعیان و 72 تن از یاران ایشان  مصادف است  و  از روزها قبل توسط شیعیان در سرتاسر کشور آماده سازی های لازم برای اجرای مراسمات این روز مهم انجام میشود . یکی از تدارکات اصلی عاشورای حسینی چاپ پرچم های مذهبی میباشد . در  گوشه و کناره ایران انواع پرچم های مذهبی محرم را دیده ایم که با فرارسیدن ماه محرم برافراشته میشود . انواع چاپ های مرتبط با شخصیت های عاشورا  و گفته های مخصوص روز عاشورا و احادیث و….. نکات مهم که به این روز اشاره دارد در قالب پرچم های زیر تولید و چاپ میشود . نما پرچم مجموعه ای با بهترین تیم چاپ پرچم مذهبی در خدمت شماست با :

 • چاپ پرچم مذهبی اهتزاز
 • چاپ پرچم مذهبی ساحلی بادبانی و قطره ای
 • چاپ پرچم مذهبی رومیزی  با پایه های سنگی و استیل
 • چاپ پرچم مذهبی حسینیه در چاپ های مختلف
 • چاپ انواع پرچم تیکه دوزی ماه محرم
 • چاپ انواع پرچم تشریفات محرم با پایه های خورشیدی و پنجه شیری
پرچم مذهبی عاشورا

چاپ پرچم اهتزاز مذهبی

از دیرباز تا کنون در ایران هیات هایی در آستانه ماه محرم  و صفر و …. ایام عزاداری مثل ایام فاطمیه از پرچم اهتزاز استفاده میکنند . اهتزاز پرچم در مسیر عزاداری رنگ و بوی خاصی به  این گردهمایی میدهد . اما کیفیت چاپ یک پرچم نباید فراموش شود . یک چاپ بی کیفیت میتواند با راحتی زیبایی این گرد همایی های مهم را کم کند . مجموعه نما پرچم اینجاست تا با بهترین کیفیت و قیمت چاپ پرچم مذهبی بهترین طرح های پرچم اهتزاز را به شما عزیزان ارائه کند . بهترین های پرچم زیر را از ما  خریداری کنید

 • پرچم اهتزاز قمر بنی هاشم
 • پرچم اهتزاز امام حسین
 • پرچم اهتزاز حضرت زینب ، رقیه ، حضرت علی اکبر و….
 • پرچم اهتزاز مذهبی مخصوص نیمه شعبان ، ایام فاطمیه و….
 • چاپ پرچم مذهبی از نوع اهتزاز ویژه امام زاده ها ، حرم امام رضا و…..
پرچم مذهبی اهتزاز

چاپ پرچم مذهبی ویژه گنبد و گلدسته

اگر برای مساجد ، امامزاده ها ، گذرگاه ها  و…. کلیه گلدسته و گنبدهای شهر و روستای خود نیاز به پرچم مذهبی دارید اما برای ابعادی که در نظر دارید تولید کننده مناسبی را نمیشناسی نما پرچم همراه شماست . شرکت نما پرچم تولید کننده انواع پرچم های کوچک و بزرگ مذهبی ویژه اماکن مذهبی میباشد . این شرکت در نظر دارد رزرومه بی نظیری برای مجموعه خود جمع آوری کند . ازین رو تلاش بر آن است که در کیفیت چاپ پرچم مذهبی نامبروان باشیم . جهت مشاوره و استعلام قیمت پرچم و پایه پرچم ویژه اماکن مقدس با ما در ارتباط باشید

پرچم مذهبی اهتزاز

چاپ پرچم مذهبی خودرو

طرح های مختلف پرچم خودرو با پایه های مخصوص چاپ میشود . بهترین طرح های پرچم مخصوص خودروهای تشریفاتی را از مجموعه نما پرچم بخواهید .  ابعاد سفارشی شما با چاپ های اختصاصی همراه با پایه های  کاملا مقاوم و تضمینی تیم تیم تبلیغاتی ما تولید و ارائه میگردد . کافیست مناسبت مورد نظر را مطرح کنید تا صد ها طرح و مدل جدید پرچم خودرو به شما عزیزان پیشنهاد کنیم

 • پرچم خودرویی ماه محرم با چاپ طرح های حضرت عباس  ، امام حسین ، حضرت زینب و….
 • پرچم مذهبی مخصوص خودرو با چاپ های ایام فاطمیه
 • پرچم های خودرو مخصوص نیمه شعبان
 • پرچم های خودرویی مخصوص شهدای انقلاب ، حاج قاسم  ، دانشمندان هسته ای ایران و……
پایه پرچم خودرویی

پرچم ساحلی مذهبی

یکی از بهترین پرچم ها برای چاپ در ماه محرم پرچم های ساحلی هستند . پرچم ساحلی بادبانی و قطره ای هر دو طرحی بسیار زیبا و مورد پسند برای تشریفات ماه محرم بشمار میروند . شاید شما نیز از آن دسته افرادی باشید که بیشتر از نصب یک بنر یا پرچم (اهتزاز) علاقه مندید پرچم را با پایه های شیک و  متحرک استفاده کنید . ازین جهت پرچم ساحلی اولین گزینه شما خواهد بود . چرا که اگر بخواهیم جایگزین مناسبی برای پرچم اهتزاز در نظر بگیریم بهتر از پرچم های ساحلی گزینه مناسبی نخواهیم داشت . طراحان نما پرچم با بهترین طرح ها و کیفیت  چاپ پرچم ساحلی مذهبی در خدمت شماست   . تماس بگیرید و کلی تخفیف ماه محرم از ما داشته باشید

پرچم مذهبی

چاپ سفارشی عاشورا روی پرچم

طرح های پرچم عاشورا دو دسته اند . یا طرح هایی با چاپ فونت  هستند و یا منقوش به تصویری از تصاویر مربوط به ماه محرم . اگر دنبال کمترین هزینه برای خرید پرچم عاشورا با چاپ تصویر دلخواه هستید همین حالا با نما پرچم در تماس باشید  . با فرا رسیدن ماه محرم و همچنین اربعین اگر میخواهید حسینه محل ، مساجد ، کوچه و خیابان ها و یا سازمان ها و شرکت ها را با تصاویر ویژه ماه محرم آراسته کنید نیاز به چاپ پرچم عاشورا دارید  و از آن مهمتر به مرکزی باید دسترسی داشته باشید که خدمات چاپ روی پرچم را با بهترین قیمت  در طرح های مختلف ارائه کند . مجموعه نما پرچم هر گونه تصویر مورد نظر مشتری را با قیمتی مناسب روی پرچم حک میکند . جهت سفارش و خرید پرچم مذهبی عاشورا با ما تماس بگیرید .

پرچم مذهبی

چاپ کتیبه مذهبی

بجز پرچم های مذهبی کتیبه هایی هستند که در ماه محرم آمار چاپ بالایی دارند . زیبایی کتیبه ها انکار کردنی نیست چاپ کتیبه تنها برای مناسبت ها نیست بلکه در بسیاری از مساجد ، امامزاده ها و …. مکان های مذهبی از چاپ کتیبه استفاده میشود  . تزیین حسینه و مساجد را به کتیبه های نما پرچم بسپارید .

 • چاپ کتیبه مذهبی مخصوص امام زاده ها
 • چاپ کتیبه مذهبی مخصوص مساجد
 • چاپ کتیبه مذهبی مخصوص حسینیه
 • چاپ کتیبه مذهبی دفاتر امام جمعه و….
پرچم مذهبی

پرچم  های مذهبی شبیه یکدیگر و در یک طرح نیستند. انواع مختلفی از پرچم مذهبی وجود دارند  این پرچمها از تفاوت های  بسیار زیاد و تفاوت های کلی از نظر جنس و اندازه و جهت استفاده برخوردار می باشند. شما میتوانید با سلیقه ی خودتان متنی مناسب را با هدف  مناسبت های مذهبی مختلف برای چاپ پرچم مذهبی انتخاب کنید . حتی در انتخاب رنگ و نوع خط نوشتاری بر روی پرچم مذهبی نیز میتوانید دخیل باشید. نکته دیگری که باید بیان شود آن است که  پرچم های مذهبی  تنها مخصوص مراسم عزاداری نیستند و ممکن است در اعیاد نیز بکار گرفته شوند.

فروش پرچم تبلیغاتی 206 کشور دنیا
تولید پرچم مذهبی

آشنایی با پرچم مذهبی

مسلما همه ی ما در مراسم های عاشورا و عزاداری شرکت کرده ایم و در این مراسم های پرشور با انواع زیادی پرچم مذهبی نیز روبرو شده ایم . این پرچم ها تنها طبق رسومات به کار گرفته نمی شوند ، بلکه این پرچم ها نشان دهنده ی غم و اندوه دل مسلمین و پیام آور ورود دوران عزاداری میباشد.

انواع پرچم  مذهبی

به دلیل سلیقه های مختلف مردم و اعتقادات ملی خاص انواع مختلفی از پرچم های مذهبی امروزه در بازار های مخصوص آن رایج شده است که به طور خلاصه میتوان از انواع پرچم  مذهبی می توان به چندین مورد اشاره کرد.از جمله ی آنان موارد زیر می باشند که بیشترین کاربرد پرچم مذهبی و وسایل دیگر مذهبی را به خود اختصاص داده اند:

 1.  پرچم مذهبی لایه باز
 2. پرچم مذهبی بزرگ
 3. پرچم های مذهبی دستی
 4.  پرچم های مذهبی اهتزاز

کاربرد پرچم مذهبی

توجه داشته باشید که قیمت پرچم مذهبی انتخابی شما با توجه به کاربرد آن در مراسم های مختلف و نوع انتخابی شما و حتی کیفیت چاپ پرچم مذهبی، متفاوت خواهد بود.

برای مثال:

 • پرچم های اهتزاز مذهبی افقی به صورت جای چوب یا واتر پانچ مورد استفاده بیشتر مردم قرار  می گیرد.
 • از رایج ترین ابعاد این پرچم ها می توان اندازه های زیر را اشاره کرد
 •  ( :120 *70-140*80 -150*90 -170*100سانتی متر و… )
 • پرچم های اهتزاز مذهبی عمودی نیز  به صورت واتر پانچ یا جای چوب عرضه میگردند
 • با تنوعی بسیار گسترده در طرح و ابعاد مختلف در اختیار مشتری قرار می گیرند.
 • از ابعاد رایج  این محصولات میتوان اندازه های زیر را اشاره کرد :2*1 – 3*1 -4*1متر و…

تولید پرچم مذهبی

امروزه با پیشرفت صنعت و فناوری شاهد پیشرفت روز افزون بشر می باشیم و به خوبی می دانیم که این پیشرفت های صنعتی در تمام جنبه های تولید کالا گنجانده شده است.

پس طبق آمار بدست امده از  پیشرفت بشر در تمام زمینه ها و جنبه ها میتوان گفت که تولید این پرچم نیز، با استفاده از جدید ترین و مدرن ترین دستگاه های تولید پرچم های مذهبی با کیفیت بالا و طرح هایی مناسب  تولید می شود و به دست مشتریان میرسد. ابعاد، اندازه، و  جنس پرچمو نوع نوشتار روی پارچه آن که به صورت چاپی می باشد، بر اساس خواسته مشتری آن تهیه خواهد شد.

چاپ پرچم مذهبی

چاپ پرچم مذهبی امری تخصصی میباشد که نیازمند تجربه و استفاده از بهترین مواد اولیه ای همچون پارچه های مناسب میباشد. پس به یکی دیگر از فعالیت هایی که مربوط به تولید انواع پرچم مذهبی می باشد میتوان اشاره کرد که به آن چاپ نوشته بر روی پرچم مذهبی میگویند.

پرچم  مذهبی را میتوان به طور خلاصه و با  نظر گرفتن کیفیت چاپ و جدا از   نوع و  جنس پارچه  تولید شده به چند صورت کلی به بازار ها  عرضه کرد:

1- چاپ سیلک دقیق

2-چاپ سابلیمیشن

3-چاپ نوشته به  صورت نوشته با دست نوشته

4-چاپ با  تکه دوزی و گلدوزی ، زری دوزی و یا تی چرخهای دستی و ماشینی

5- بافت با ماشین آلات مخصوص بافت زری

پرچم امام و رهبری

فروش پرچم مذهبی

پس از آنکه شما تصمیم به خرید پرچم مذهبی گرفتید ، و با بررسی قیمت پرچم مذهبی و نوع چاپ پرچم مذهبی می توانید دست به انتخاب مراکز تولید پرچم مذهبی بزنید . سعی کنید در انتخاب خود دقت کنید زیرا در هنگام برپایی مراسم های عزاداری و یا اعیاد ملی بسیاری از مردم با دیدن پرچم مذهبی به خلق و خوی صاحب آن مراسم و یا حتی به نکته‌ای از دین پی می‌برند.

از ویژگی هایی که میتوان یک پرچم مذهبی با کیفیت انتخاب کرد آن است که جنس پارچه بکار رفته شده در آن به گونه‌ای باشد که قابلیت شستشو داشته باشد و در سال‌های آینده نیز شما بتوانید از آن استفاده کنید.

لیست قیمت عمده پرچم

پرچم مذهبی

یکی از تولید پرچم ما به تولید  پرچم مذهبی اختصاص پیدا میکند که در مراسم مذهبی مانند دهه ی محرم توسط پرچمدار حمل می شود وبه مراسم مذهبی زیبایی خاصی می بخشد پرچم مذهبی روی نوعی پارچه از جنس ساتن یاجیر چاپ وتولید می شود و از آن  هم ,  در ایام مذهبی مانند دهه ی محرم  استفاده می کنند به ویژه استفاده از پرچم اهتزاز در مراسمات مذهبی خیلی بیشتر از بقیه پرچم ها است , سالیان طولانی است که پرچم نماد هر ملت است وامروزه استفاده از آن در هر دینی مخصوصا در مراسمات مذهبی شان دیده می شود واز پرچم استفاده می کنند ,ونیز زیبایی وارزش به مراسم می بخشد ,در ادامه مقاله بیشتر به پرچم های مذهبی وانواع آن می پردازیم .

صحبتی در ارتباط با پرچم مذهبی

ابعاد وچاپ پرچم مذهبی متفاوت است بیشتر پرچم مذهبی سیاه رنگ است وگاهی سبز رنگ ونیز قرمز هم می تواند باشد برای ماندگاری بهتر اسم ائمه  , روی آن بافته می شود . برای کیفیت بیشتر پرچم جنس پارچه ی آن را ازساتن انخاب می کنند ومی دوزند وشیوه دوخت روی آن به صورت زری دوزی وتو پری می باشد , تنها در دهه ی محرم از پرچم استفاده نمی کنند بلکه در ماه رمضان برای تکیه ها ومساجد  , حسینیه نیز از پرچم مذهبی مشکی استفاده می کنند .

تولید انواع پرچم مذهبی

تولید پرچم محرم

از گذشته تا کنون همه ما در ایام محرم شاهد مراسم عزاداری در مساجد, حسینیه ها ,خیابان ها.و…هستیم که این عزاداری تنها به کشور ما ختم نمی شود ودر کشور های دیگر توسط مسلمانان برگزار می شود ودر ابتدا وانتهای دسته های عزا داری پرچم اهتزاز به رنگ مشکی سبز وگاهی قرمز به چشم می خورد .

تولید  پرچم تسلیت

این نوع پرچم موقعی استفاده می شود که فردی از دنیا می رود ودوستان یا آشنایان او برای تسلیت به خانواده ی فرد فوت شده  ونیز برای همدردی از چاپ پرچم تسلیت استفاده می کند .

انواع پرچم مذهبی از نظر شکل

پرچم های مذهبی انواع مختلفی دارند پرچم کتیبه دیواری , اشکی , اهتزاز , ستونی , پلاکارت ,و….که در ایام محرم مورد استفاده قرار می گیرند , از پرچم های آویز واشکی در هیئت استفاده می شود .

نوع چاپ وپارچه پرچم مذهبی

همان طور که در ابتدا ذکر کردیم جنس پارچه ی پرچم مذهبی از ساتن یا جیر میباشد به خاطر کیفیت وماندگاری بیشتر ازاین جنس استفاده میشود ونیز چاپ روی آن هم گلدوزی , دیجیتال یا سیلک می باشد برای پرچم فضای باز ویزرگتر, از نوشته وعبارت بزرگتری روی آن استفاده می شود وعکس  , پرچم مکان وفضای کوچکتر نوشته وعبارتی کوچکتر متناسب با مکان دارند .

درباره پرچم ماه محرم

با توجه به اینکه جامعه ما یک جامعه دینی و مذهبی میباشدو در حال نزدیک شدن به ماه محرم هستیم استفاده از پرچم های ویژه این ماه هم به وفور در  ماه محرم در هیات ها , مساجد , حسینیه ها , تکیه ها ,خیابانها و…. مشاهده می شود تولید پرچم در نما پرچم با قیمت مناسب و بالاترین کیفیت انجام می گیرد برای خرید پرچم کافیست مدل را انتخاب کنید و با ما تماس بگیرید از انواع پرچم های دهه محرم می توان به پرچم کتیبه , پرچم ریسه و پرچم اهتزاز اشاره کرد که در ادامه به آنها می پردازیم .

 • انواع پرچم های مذهبی
 • جنس و نوع چاپ روی پرچم
 • قیمت پرچم

دسته بنید اصلی پرچم مذهبی

پرچم های ویژه دهه محرم انواع مختلفی دارند از جمله , پرچم کتیبه دیواری , آویز , ستونی , کتل , اشکی , متری , جاچوب , و پرچم دستی ما در ادامه به سه نوع آن می پردازیم .

پرچم کتیبه مذهبی

این پرچم در ابعاد مختلف تولید می شود و چاپ روی ان فلامنت , زردوز و….میباشد .کتیبه های محرم به شکل به شکل قطعات کوچک چاپ شده هستند و با طرح هایی زیبا که نام امامان بر روی ان نوشته شده است .

پرچم ریسه مذهبی

پرچم ریسه در عرض های مختلفی مانند 200 , 100 و 50 سانت میباشد پرچم های ریسه با چاپ فلانت تهیه می شود و معمولا به شکل طاقه ای به فروش می رسد طرح های مورد استفاده در پارچه ها به صورت آماده می باشد.ریسه ها به صورت هلالی , مستطیلی و مثلثی برش خورده برش انها با لیزریا دستگاه های تمام اتوماتیک انجام می گیرد .

پرچم اهتزاز مذهبی

پرچم اهتزاز در محیط های باز مورد استفاده قرار می گیردپرچم های اهتزاز ویژه محرم در محل وروی هیئت ها نصب میشود وبرای پرچم های اهتزاز کوچک نیز از پایه استفاده می کنند و ابعاد بسته به سلیقه مشتری دارد اگر طرح روی پرچم ساده باشد از چاپ سیلک استفاده می شود ولی اگر طرح آن پیچیده باشد چاپ دیجیتال بر روی آن استفاده می شود .

پرچم دستی مذهبی

یکی از پرچم های مذهبی پرچم دستی می باشد که به آن علم نیز می گویند برای این پرچم از چوب بلندی استفاده می کنند ارتفاع انها بین 3 تا 10 متر می باشد و برای این نوع پرچم از پارچه هایی رنگین و قیمتی استفاده می کنند به شخصی که ان را با خود حمل می کند علودار می گویند

جنس ونوع چاپ بر روی پرچم مذهبی

چاپ روی پرچم های مذهبی انواع مختلفی دارد از جمله چاپ سیلک , چاپ ترانسفر , گلدوزی و تکه دوزی و نیز جنس پرچم های مذهبی از ساتن , جیر و مخمل می باشد .

قیمت پرچم  محرم

قیمت پرچم های مذهبی ویزه محرم به ابعاد و سایز آن بستگی دارد و همچنین به نوع جنس به کار رفته برای تهیه پرچم چاپ روی پرچم نیز در تایین قیمت پرچم دخیل می باشد .

چاپ پرچم عاشورا

پرچم مذهبی عاشورا پر کاربردترین پرچم های مذهبی در ایران است . چرا که این ماه برای شیعیان از اهمیت بالایی برخوردار بوده و جهت برگزاری هیات ها و مراسمات مذهبی ماه محرم پرچم های مختلفی استفاده میشود . پرچم عاشورا  از طرح های مختلف پرچم حضرت عباس ، پرچم امام حسین ، پرچم حضرت قاسم ، پرچم علی اکبر ، پرچم علی اصغر  و برخی طرح های مرتبط با سایر شخصیت های حماسی  عاشورا و سایر شخصیت هایی که به امام حسین علاقه شدیدی داشته و  دارند  تشکیل شده است  . نما پرچم با تولید و چاپ این پرچم های مذهبی در خدمت شماست .

پرچم مذهبی خودرو

تشریفات مراسمات  مذهبی نیاز به پرچم های مختلفی دارد . پرچم خودرو مذهبی یکی از پرچم های مهم است که خودروهای نیروی مسلح و ارگان های رسمی ازین پرچم ها در ماه محرم استفاده میکنند . از طرفی علاقه مندان به ماه محرم برای احترام به این ما از پرچم مذهبی خودرو روی خودیو خود استفاده میکنند . در کل تزیین کردن خودرو باپرچم مذهبی  در سال های اخیر حتی جنبه تبلیغاتی نیز داشته است . نما پرچم ارائه کننده خدمات چاپ پرچم با پرچم های مذهبی خودرو در خدمت شماست. میتوانید با سرمایه کم تیراژ بالایی از پرچم های خودرو مذهبی را از ما تهیه کنید .

پرچم خودرو چیست و چرا استفاده میشود   ؟

پرچم مذهبی اربعین حسینی

چهل روز پس از شهادت امام حسین ( ع ) اربعین این حضرت می باشد که مصادف است تا 20 ماه صفر در روایت ها آمده است که اسیران کربلا در روز 20 صفر سال 61 قمری در بازگشت از شام برای زیارت مدفن سردار کربلا امام حسین ( ع ) به کربلا آمده بودند تاریخ اربعین 1400 در تقویم شمسی ایران مصادف است با دو شنبه 5 مهرماه هر ساله زائرانی از کشورهای مختلف در گرد همایی عظیم اربعین شرکت می کنند .و پرچم اربعین حسینی را در بلندای زمان برافراشته می دارند .نماپرچم به مناسبت اربعین حسینی انواع پرچم و پلاکارد و بنر را با بهترین متریال و با کیفیت ترین دستگاه های چاپ طراحی و با مناسبترین قیمت عرضه می دارد .

پر فروشترین پرچم اربعین حسینی

پرچم های دستی اربعین :

هر ساله خیل عظیمی از عاشقان ابا عبدالله الحسین , در همایش اربعین حسینی شرکت می کنند یکی از پر استفاده ترین پرچم ها در این مراسم پرچم های دستی است این نوع پرچم ها در ابعاد مختلف تولید شده و بسیار سبک و کم وزن می باشد بنابراین در تمام رده های سنی مورد استفاده قرار میگیرد .ما به شما بهترین متریال را با بالاترین کیفیت در این پرچم ها را ارائه می دهیم پرچم اربعین حسینی از نوع دستی در رنگ های قرمز , سبز و مشکی تولید شده اربعین حسینی , لبیک یا حسین و…. می باشد .

پرچم های اهتزاز اربعین :

از دیگر پرچم های پر استفاده به عنوان پرچم اربعین حسینی نوع اهتزاز این محصول می باشد که می توان آن را نماد هویتی در مراسمات مذهبی بر شمرد زیرا نما و دید فوق العاده ای دارند این نوع در ابعاد مختلف و در دو نوع افقی و عمودی تولید می شود پارچه استفاده شده نیز فلامنت و یا ساتن براق همراه چاپ دو روی اسیدی و دسته استفاده شده آن نیز آلومینیوم و استیل می باشد و بدون ریشه دوزی ارائه می گردد .

کتبیه پشت منبری اربعین :

کتبیه مخمل پشت منبری درحسینیه ها , مساجد و تکیه گاه ها مورد استفاده قرار میگیرد این آلمان در نماپرچم در ابعاد استاندارد عرض 140 و طول 240 از متریال مخمل اعلا تهیه و با جدیدترین متون و نوشته مرتبط با این روز طراحی می شود شما می توانید سایز دلخواه را با نام هیئت مذهبی به صورت ریشه دار و بدون ریشه به ما سفارش دهید .

بنر و پلاکارد اربعین :

از دیگر محصولات تولید شده در این مجموعه بنر و پلاکارد اربعین بوده که به صورت لایه باز در ابعاد 1 در 3 متربا رزولوشن 50 dpi طراحی می شود بنر طراحی شده و در ادارات , سازمان ها و ادارات مذهبی مورد استفاده قرار میگیرد .

پرچم های بادبانی اربعین :

پرچم های ساحلی و یا بادبانی از دیگر پرچم های مناسب و مورد استفاده به عنوان پرچم اربعین حسینی می باشد این نوع پرچم ارتفاعی برابر با 3 متر دارد و چاپ انجام گرفته بر روی آن دیجیتال و یا سیلک می باشد کاربرد این نوع اکثرا در محیط های باز می باشد همچنین باید گفت قیمت این پرچم با توجه به ابعاد پرچم , نوع جنس پارچه و پایه پرچم مشخص می شود

طرح های پرچم اربعین
امتیاز دهید
چند ستاره متعلق به ماست
[Total: 7 Average: 3.7]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ نما پرچم
ارسال از طریق واتساپ

تماس بگیرید