پرچم دهه فجر

پرچم دهه فجر

چاپ پرچم ایستاده

امروزه در هر کجایی اعم از ورودی شهرها , داخل تمام شرکت ها در مناسبت ها و رویدادها , همایش ها و بسیاری مکان های دیگر می توان ردی از پرچم ها را مشاهده نمود این آلمان های تبلیغاتی امروزه یکی از عناصر مهم محسوب می شود اما از انواع مختلف پرچم ها پرچم ایستاده است که زیبایی و رسمیت به فضا می بخشد این پرچم ها همان پرچم تشریفات هستند که بزرگ تر از پرچم های رومیزی بوده و در ابعاد استاندارد 150*90 سانتی متر از متریال های مختلفی چون مخمل , ساتن درجه یک در طرح های مختلف تبلیغاتی , پرچم ملی , پرچم مذهبی , پرچم بیمه ایران , پرچم سپاه به چاپ می رسند نماپرچم در زمینه تولید , چاپ و فروش انواع پرچم های ایستاده با کیفیت بالا و قیمت مناسب همراه با چاپ فوری فعالیت می نماید . همراه نما پرچم باشید با تولید و چاپ انواع پرچم های جدید  و بررسی :

  • پرفروش ترین پرچم های ایستاده
  • پرچم های ایستاده در کجا کاربرد دارند ؟
  • مدل پایه پرچم های ایستاده
  • قیمت خرید پرچم ایستاده

لیست قیمت تولید و چاپ پرچم

پر فروش ترین پرچم های ایستاده

پرچم ایستاده با طرح ایران

این نوع پرچم ایستاده با چاپ طرح پرچم ملی یکی از زیبایی ترین پرچم هاست که می توان با استفاده از آن هویتی ملی به محیط کار و فضایی رسمی به آن بخشید این نوع مورد استفاده در شرکت ها , سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی می باشد .

پرچم تشریفاتی (ایستاده) تبلیغاتی

اکثرا از پرچم ها با چاپ لوگو برند مورد نظر در جهت تبلیغات استفاده می شود اگر صاحب یک برند هستید قرار دادن پرچم تشریفاتی در اتاق کار مدیران به برند شما اعتبار و رسمیت می بخشد همچنین باعث ایجاد حس اعتماد مخاطب به شما می شود پارچه مورد استفاده در این نوع از متریال های مختلف است که بهترین و پر مصرفترین آنها پارچه ساتن آمریکایی مرغوب می باشد .

پرچم های ایستاده سپاه

گونه ای دیگر از پرچم های ایستاده چاپ پرچم سپاه می باشد اگر به دنبال زیباترین و شکیل ترین این پرچم ها با طرح سپاه هستید نما پرچم یکی از بهترین مجموعه های چاپ پرچم فوری در این زمینه می باشد .

پرچم های ایستاده در کجاها کاربرد دارند ؟

از پرچم های ایستاده اکثرا مکان های داخلی مانند سالن ها , کنفرانس ها , اتاق مدیران در شرکت ها و سازمان ها , اتاق های انتظار , مورد استفاده در هتل ها , لابی و….. در کل معمولا در مکانهایی که بیشترین دید را دارا می باشند مورد استفاده قرار میگیرند .

مدل پایه پرچم های ایستاده

علاوه بر کیفیت در متریال و چاپ پرچم که باعث زیباسازی این محصول می شود زیبایی مدل پایه های استفاده شده نیز از اهمیت بالایی برخوردار هستند پایه های به کاررفته در این نوع از جنس چدن با رنگ طلایی و نقره ای در مدل های پنجه شیری , خورشیدی تولید می شوند .

قیمت خرید پرچم ایستاده

پارچه های استفاده شده در پرچم ایستاده از متریال های مختلف تهیه می شود همچنین می تواند از لحاظ ابعاد نیز متنوع باشند نماپرچم بهترین آماده تولید پرچم ایستاده در متریال های مورد نظر شما و ابعاد سفارشی با قیمت های مناسب و دوختی زیبا و با کیفیت می باشد خرید با تیراژ بالا نیز شامل تخفیف می شودهمچنین چاپ پرچم فوری از قیمت بالاتری برخوردار می باشند برای اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید .

موفق و پیروز باشید

گروه تبلیغاتی نماپرچم

امتیاز دهید
چند ستاره متعلق به ماست
[Total: 1 Average: 5]

چاپ پرچم

پرچم های ایستاده در کجا کاربرد دارند ؟قیمت خرید پرچم ایستاده

یک دیدگاه

Call Now Button
پشتیبانی نما پرچم
ارسال به مدیریت