چاپ روبان

لیست قیمت بند گردن آویز

قیمت بند آویز گردنی

بند آویز گردن

طرح های روز بند آویز گردن یا همان  گردن آویز کارت شناسایی را از نما پرچم بخواهید . چاپ گردن آویز مخصوص نمایشگاه ها ، سمینار ، همایش  ، کنسرت ها و….  گردهمایی های مختلف با چا اختصاصی و رنگ بندی متنوع ارائه میگردد . چاپ بند کارت پرسنلی یا همان بند آویز گردنی از طراحی کارت تا چاپ و بسته بندی و ارسال در کمترین زمان کاری انجام خواهد شد . برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید   و نمونه کارهای ما را در ادامه  مرور کنید .

تولید بند گردن آویز

بند آویز گردن در کنفرانس ها , همایش ها , سمینارها و ….مورد استفاده قرار می گیرد از نظر رنگ نیز متنوع می باشد که می توان با آرم و لوگوی سازمان خود رنگ آن را ست کرد ,  بند آویز گردن با قیمت بسیار مناسب وتیراژ بالا و میتوان گفت وسیله ای پر کاربرد وبسیار مناسب برای امر تبلیغات است  با چاپ آرم و لوگوی خود روی آن میتواند در تبلیغ برند شما تاثیر به سزایی داشته باشد در ادامه توضیحات بیشتر در مورد چاپ , انواع و کاربرد , بند آویز گردن این وسیله موثر در تبلیغات را ارائه می دهیم . همراه نما پرچم باشید با لیست قیمت بند گردن آویز  و تاثیرات بینظیر این هدیه تبلیغاتی در روند تبلیغات شما . تولید وچاپ روی بند آویز با حد اقل تیراژ 500 عدد با نما پرچم

چاپ روبان را با نماپرچم تجربه کنید

چاپ روی بند آویز

همان طور که گفتیم با چاپ لوگوی خود روی بند گردن آویز می توانید به تبلیغات خود بپردازید نوع چاپ روی بند از سابلیمیشن , چاپ حرارتی و سیلک می باشد می توان گفت بیشترین نوع چاپ به خاطر قیمت مناسب مربوط به سیک است ,  اگر در نمایشگاه ها , سمینار , همایش و …شرکت می کنید حتما از بند آویز گردن با چاپ لوگوی خود بر روی آن برای معرفی بیشتر و بهتر خود به مخاطب  استفاده کنید با این نوع تبلیغ خود را در ذهن مخاطب ماندگار خواهید کرد . تاثیر چاپ روی بند گردن آویر میتواند موارد زیر باشد :

 • زیبا بودن برند گردن آویز و بهتر دیده شدن
 • ارزان قیمت بودن این هدیه تبلیغاتی در تولید روی تیراژ
 • کاربرد بالا  مخصوصا در عصر کنونی بین رده های سنی مختلف
چاپ و تولید پرچم 206 کشور دنیا

لیست قیمت بند گردن آویز

نام گردن آویز  : گردن آویز پلی استر
عرص بند : 2 سانتی متر
طول بند  : 92 سانتی متر
نوع قلاب  : دارای  قلاب فلزی
مدل چاپ : طلاکوب یا نقره کوب
یک رو یا دو رو ؟ : فقط یک رو
حداقل تعداد قابل تولید  : 500 عدد در هر سفارش
هزینه کلیشه : تماس بگیرید
رنگ های گردن آویز :  سفید، مشکی، سورمه ای، قرمز، آبی، زرد، نارنجی، سبز، بنفش، زرشکی، کرم و خاکستری
تخفیف نما پرچم : 10 درصد برای تیراژ 4000 بند گردن آویز پلی استر

انواع محصولات مربوط به بند گردن آویز

 • روبان های تبلیغاتی
 • کارت آویز
 • بند اویز نشان
 • بند آویز نمایشکاهی
 • بند آویز مدال
 • روبان بسته بندی  تبلیغات
 • روبان گل فروشی ها
 • روبان کارت ورود به نمایشگاه
 • روبان کارت پرسنلی
 • روبان هدایا

کاربردهای آویز گردنی

همانطور که گفتیم آویز های گردنی یک وسیله پر کاربرد در تبلیغات می باشد و کاربرد های زیادی دارد که آنها را ذکر می کنیم تبلیغ لوگو و معرفی کسب و کار شما , مورد استفاده برای کارت شناسایی کارکنان شرکت ها, مورد استفاده برای کارت شناسایی ارگان ها , همچنین کارت های خبر نگاران , خلبان و مهمانداران هواپیما , استفاده در سفر های گردشگری به عنوان کارت آویز و برای آویز مدال ورزشکاران از کاربرد های آویز گردنی میباشد .

ویژگیهای بند آویز گردنی

باعث جلب توجه مخاطب می شود , سبک و قابل حمل می باشد , این وسیله تبلیغاتی هزینه زیادی نمی برد , تنوع در طرح و رنگ داشتن , چاپ روی ان در مدت زمان کمرنگ نمی شود , مقاوم در برابر آب است .

ویژگیهای گردن آویز نمایشگاهی

گردن آویز, بند آویز , روبان کارت , بند کارت , همگی این ها یک نوع وسیله را معرفی می کنند که از بهترین آن بند گردن آویز نمایشگاهی میباشد

 • گردن آویز نمایشگاهی حاوی گیره , جا کارتی و چاپی مخصوص است
 • در اکثر نمایشگاه ها برای معرفی خود و همچنین محصولات خود نزد مخاطب از آن استفاده می کنند
 • تنوع در طرح و رنگ در گردن آویز محدود نیست
 • شما میتوانید آن را مطابق با رنگ سازمان خود ست کنید
 • هنگامی که در نمایشگاه با مخاطب صحبت می کنید گردن آویز وچاپ آن کاملا در دید مخاطب است
 • وهمانطور که در ابتدا به آن اشاره کردیم محصولات و برند شما را به مخاطب معرفی می کند .

کارت آویز نمایشگاهی

کارت آویز نمایشگاهی , آویزکارت, بندآویز گردن و یا اسم های متعدد دیگر که  این محصول دارد برای متصل شدن به کارتی که نشان دهنده مشخصات فردی افراد می باشد و یا سمت شغلی او را مشخص می کند و باعث معرفی و شناساسی بهتر او به مخاطب و ارباب رجوع می شود این ابزار در نمایشگاه ها , همایش ها , سمینار ها کنفرانس ها و یا حتی در جشن فارق التحصیلی دانشجویان نیز کاربرد دارد شاید این سوال پیش آید چرا استفاده از بند نمایشگاهی ؟ و یا آویزکارت ها چه میزان تاثیر در بازدهی تبلیغات دارند ؟ این محصول از چه نوع چاپی  برخوردار است ؟ در ادامه جواب سوال ها می پردازیم .

 • چرا استفاده از کارت آویز نمایشگاهی؟
 • عوامل موثر در بازدهی بیشتر بند نمایشگاهی چیست ؟
 • از کارت آویز در کجا می توان استفاده نمود ؟
 • ابعاد استاندارد کارت گردن آویز

چاپ روبان با بهترین قیمت

چرا استفاده از کارت آویز نمایشگاهی؟

پرسنل و کارکنان نمایشگاه ها , همایش ها و یا هرگونه مراسم تبلیغاتی دیگر برای معرفی خود و یا شرکت و برند مربوطه مشخصات مورد نظر را بر روی کارت می نویسند بدین طریق افراد مربوط به مشاغل شناسایی و تفکیک می شوند اولین چیزی که نظر مخاطب را به خود جلب می کند کارت آوبز است و به نوعی نیز نقش تبلیغاتی برای برند دارد می توان رنگ آن را نیز مطابق رنگ سازمان سفارش داد .از دیگر ویژگی های آن می توان به مقرون به صرفه بودن نسبت به دیگر هدایای تبلیغاتی و در معرض دید عموم قرار گرفتن که باعث شناخت لوگو و برند می باشد .

عوامل موثر دربازدهی بیشتر بند نمایشگاهی چیست ؟

نوع چاپ استفاده شده و کیفیت چاپی

نوع چاپ انتخابی و کیفیت آن بر روی گردن آویز از اهمیت بالایی برخوردار است میزان کیفیت و نامرغوب بودن آن نیز می تواند نمایان گر برند شما باشد بر روی  کارت آویز نمایشگاهی از دو نوع چاپ سیلک اسکرین و حرارتی استفاده می شوند اگر بند آویز شما  یک رنگ دارد چاپ سیلک اسکرین توصیه می شود ولی اگر لوگوی سازمانی و یا طرح مورد نظر شما بیش از یک رنگ دارد می توان از چاپ حرارتی استفاده نمود .

دوخت و کیفیت جنس گردن آویز

در مجموعه ما برای تهیه این محصول از ساتن مرغوب و با کیفیت استفاده می شود دوخت لبه کارت آویزنمایشگاهی نیز بسیار ظریف و با دوام انجام میگیرد تا به مرور زمان شکل ظاهری خود را از دست نداده و لوگو در آن متغیر نشود شما می توانید با خیال راحت هر نوع آویز گردنی را در هر قطری به ماسفارش دهید .

در معرض دید بودن و خوانا بودن لوگو

گردن آویز ها در عرض های مختلف 1 , 1.5 , 2 سانتی متر تولید می شوند ابعاد انتخابی باید مناسب بوده و لوگو در میان قرار بگیرد به طوری که به صورت واضح در معرض دید قرار گرفته و خوانا باشد .

از کارت آویز در کجا می توان استفاده نمود؟

 • استفاده در همایش ها , نمایش گاه ها و سمینارها
 • استفاده در شرکت ها و سازمان ها برای کارکنان و پرسنل
 • مورداستفاده برای خبرنگاران و کارکنان هواپیما
 • مورد استفاده در تیم های ورزشی و به عنوان آویز مدال و نشان ها

ابعاد استاندارد کارت گردن آویز

ابعاد استاندارد کارت گردن آویز در سه سایز  مختلف به صورت افقی تولید می شوند .

جاکارتی A1 100*180 میلیمتر

جاکارتی A2 در ابعاد 106*82 میلیمتر

جاکارتی A3 115*92 میلیمتر

انواع بند آویز گردنی

بند آویز که با عنوان بند گردنی , کارت آویز , آویز کارت و…شناخته می شود از جمله محصولات بسیار مقرون به صرفه و پرکاربرد در تبلیغات می باشد به خصوص زمانی که به صورت مستقیم با مشتری به صحبت می پردازید می توان لوگو و برند شما را به بهترین شکل در معرض دید قرار دهد نماپرچم چاپ روی انواع بندآویز گردنی  اعم از بند آویز گوشی , بند آویز پرسنلی , بند آویز شناسایی , بند آویز دانشجویی , بند آویز مدال و…..را توسط به روز ترین دستگاه های چاپی به چاپ رسانده که در استفاده های مکرر از کارت آویز نه چاپ کدورت رنگ پیدا نموده و نه اینکه از کیفیت لوگوی مورد نظر کم میگردد . از دیگر ویژگی های محصولات ما تنوع رنگی کارت آویز بوده که می توانید این محصولات را متناسب با رنگ سازمانی سفارش دهید .

 • اهمیت استفاده از آویز کارت
 • کاربردهای انواع بند آویز گردنی
 • چاپ روی بند آویز گردنی
 • خرید بندآویز گردنی ارزان و فوری

اهمیت استفاده از کارت آویز

حتما تا کنون بند آویز گردنی را چه از طریق تلویزیون و یا به صورت مستقیم مشاهده نموده اید از مهم ترین فاکتور در تبلیغات مؤثر و پربازده استفاده از هدایای تبلیغاتی پر کاربرد و در عین حال مقرون به صرفه و ماندگار است,  بند آویز نمایشگاهی , بند کارت یا بند گردنی یکی از مقرون به صرفه ترین , پرکاربردترین و تأثیر گذارترین محصولات و روش های تبلیغاتی محسوب می شود چرا که دارای ویژگی هایی از جمله مقرون به صرفه بودن , مقاوم در تماس با رطوبت , سبک , برخوردار از کیفیت و شفافیت چاپی بالا , تنوع در طرح و رنگ و…. می باشد . انواع بند آویز گردنی مصارف و کاربردهای زیادی دارد .

 کاربردهای انواع بند آویز گردنی

یکی از پر کاربردترین هدایای تبلیغاتی انواع بنداویز گردنی بوده که کاربردهای فراوانی نیز دارد از مهم ترین مصارف این آلمان می توان به استفاده در کارت های خبر نگاری , استفاده در کارت شناسایی پرسنل شرکت ها , سازمان ها و ارگان ها , استفاده توسط پرسنل هواپیما , در مسابقات ورزشی جهت مدال ورزشکاران و المپیاد علمی , استفاده در نمایشگاه ها و کنفرانس ها , استفاده در سفرهای گردشگری به عنوان بند آویز راهنما و یا حتی ساده ترین کارها مانند بسته بندی گل و شیرینی مورد مصرف می باشند .

چاپ روی بند آویز گردنی

از آنجا که چاپ روی انواع بند آویز گردنی بسیار مهم است چرا که این محصول باید در مدت زمان کیفیت و ماندگاری خودر ا حف نماید بنابراین چاپ صورت گرفته باید در دارای رزولوشن بسیار بالا و در مدت زمان شفافیت و ماندگاری خود را حفظ نماید نماپرچم برای کارت آویز ها چاپ سیلک و چاپ سابلیمیشن را در دستور کار خود قرار داده  که توسط به روزترین و پیشرفته ترین دستگاه های چاپی لوگوی مورد نظر به چاپ می رسد در چاپ سیلک لوگوی سازمانی چاپ می شود در نوع سابلیمیشن می توان تصویر را به چاپ رسانید .

خرید بند آویز گردن ارزان و فوری

از مهم ترین نکاتی که مد نظر ماست کیفیت مطلوب در کنار قیمت ارزان محصولات می باشد کارت آویز های طراحی شده در این مجموعه از جنس ساتن می باشد که کیفیت ساتن بر همه کس آگاه است در صورت سفارش در تیراژ 1000 عدد تخفیف ویژه ای شامل قیمت آویز کارت ها م شود .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *