چاپ پرچم

پرچم تشریفاتی لمینت

پرچم تشریفات لمینت

پرچم تشریفاتی لمینت

پرچم تشریفات
پرچم تشریفات لمینت 1
پرچم تشریفات لمینتی 2
پرچم تشریفات لمینتی
پرچم تشریفات لمینتی 3

پرچم ها از لحاظ جنس , نوع و شکل انواع مختلفی دارند که به محیط کار زیبایی و رسمیت می بخشند پرچم تشریفاتی لمینت بسیار زیبا و شکیل می باشد زیرا در این نوع پرچم در پشت آن یک طلق محکم قرار گرفته است مانند مابقی پرچم های ساتنی شل نیست و به دلیل وجود این طلق حالت خوش فرمی به خود گرفته است این نوع پرچم به صورت تک لایه تهیه شده و به صورت ریشه دار و بدون ریشه و در رنگ های مختلف تهیه و تولید می شود پرچم های پشت لمینت انواع مختلفی دارند که در ادامه به آنها اشاره می کنیم .

  • پرچم تشریفاتی پشت لمینت
  • چاپ و مشخصات پرچم تشریفاتی لمینت
  • پرچم رومیزی
تولید و چاپ پرچم تشریفات
پرچم تشریفات

انواع پرچم تشریفاتی پشت لمینت

پرچم تشریفات لمینت مخروطی

پرچم تشریفات مخروطی پشت لمینت ,نوع پارچه به کاررفته در آن ساتن آمریکایی , و چاپ استفاده شده بر روی آن دیجیتال می باشد این نوع پرچم به صورت ریشه دار تک لایه و در ابعاد 90 در 150 سانت تهیه می شود .

پرچم تشریفات اختصاصی پشت لمینت

پرچم اختصاصی پشت لمینتی اسپرت و بدون ریشه می باشد  در صورت تمایل می توان ان را به شکل ریشه تک لایه ارائه داد .جنس آن از ساتن درجه یک و نوع چاپ به کار رفته در آن دیجیتال می باشد این نوع پرچم در , جشنواره ها , سمینارها , مسابقات مورد استفاده قرار می گیرد .

پرچم تشریفاتی ایران پشت لمینت

این نوع پرچم ایران در ابعاد 90 در 150 سانت , اسپرت و بدون ریشه در صورت تمایل می تواند ریشه دار باشد , به صورت تک لایه ( پشت لمینت ) , تهیه شده از ساتن درجه یک و چاپ به کار رفته در روی آن دیجیتال می باشد .

چاپ و مشخصات پرچم تشریفات لمینت

چاپ روی پرچم لمینت از بهترین  نوع  چاپ یعنی سابلیمیشن می باشد که ماندگاری و طول عمر بیشتری دارد , در پشت پرچم لمینت طلقی قرار می دهند تا باعث خوش فرم بودن پرچم شود و حالت شلی نداشته باشد ریشه ی پرچم نیز به رنگ های سفید ع مشکی , قرمز , سبز , طلایی , زرد پرتقالی و سورمه ای وجود دارد ابعاد پرچم تشریفاتی لمینت معمولا 90 در 150 سانت می باشد .نوع پایه از چدنی , شیری و خورشیدی می باشد .

 پرچم رومیزی

پرچم رومیزی تهیه شده از ساتن مات و براق , در ابعاد 20 در 30 سانت می باشد , ریشه های ان دارای رنگبندی , نوع چاپ نیز به صورت یکرو و دو رو و نوع پایه به کار رفته در ان سنگی و استیل می باشد این نوع پرچم در شرکت ها و سازمان ها , با عکس برند و لوگوی ان سازمان مورد استفاده قرار میگیرند  و می توان  از آن برای معرفی کسب و کار خود استفاده نمود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *