چاپ پرچم

تولید و چاپ پرچم لوگو

چاپ پرچم لوگو

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”3327″ img_size=”800*400″ alignment=”center” style=”vc_box_shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

تولید و چاپ پرچم لوگو

تولید  و فروش پرچم  لوگو را از نما پرچم بخواهید  .  لوگو به معنای یک نشانه گرافیکی میباشد که به صورت علامت  , نوشته یا ترکیبی از این دو طراحی شود لوگو به وسیله ی سازمان ها و افراد استفاده شده تا از این طریق محصولات خود را بیشتر به مخاطب معرفی کند از زمانهای گذشته همیشه از تصاویر برای بیان معنایی خاص استفاده می شد هر سازمانی برای معرفی کشور ولوگوی خود به چاپ پرچم رومیزی روی می آورد چرا که چاپ لوگو روی پرچم برای معرفی برند امری ضروری است امروزه شرکت ها برای معرفی بهتر خود شروع به لوگو سازی می کنند یعنی چاپ بر روی انواع محصولات برای نمایان کردن لوگوی خود در ادامه توضیحات بیشتری درباره چاپ پرچم لوگو  ارائه می دهیم . همراه ما باشید با 3 نوع پرچم برای چاپ لوگو برای تبلیغات

تولید پرچم خودرو  با نما پرچم

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

پرچم لوگو چیست ؟

پرچم لوگو یکی دیگر از پرچمهای تبلیغاتی است که از آن تنها جهت چاپ لوگو استفاده میشود . لوگو نشانی از  برند شماست که با مقیاسهای مختلف روی انواع پرچم  ، شبکه های اجتماعی ، وبسایت ، کارت های تلبیغاتی ، تابلوهای تبلیغاتی و….. کلیه تبلیغات آنلاین و آفلاین استفاده میشود .  این پرچم میتواند به بهترین شکل تم لوگو شما را  در معرض دید مخاطبان قرار دهد . موضوعاتی که باید بررسی شود :

  • انواع پرچم های لوگو
  • چاپ فوری پرچم
  • پرچم تبلیغات
  • چاپ پرچم با طرح دلخواه

انواع پرچم های لوگو

  • پرچم رومیزی
  • پرچم رومیزی لیزری
  • پرچم تشریفات
  • پرچم اهتزاز

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”3328″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator border_width=”2″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

پرچم لوگو رومیزی 

یکی از روش ها برای نشان دادن آرم ولوگوی یک شرکت به شکل پرچم رومیزی و قرار گرفتن روی میز کارمندان است این کار در شرکت ها مرسوم است وعلاوه برزیبایی حس اعتماد را به دنبال دارد سایت نما پرچم با چاپ پرچم لوگو و نوشته شما روی پرچم رومیزی اقدام می کند پرچم ها با میله پایه سنگی یا استیل هستند .

پرچم رومیزی لیزری

اگر به دنبال چاپ لوگوی مورد نظر خودبا پروستیژ بالا هستید از پرچم های لیزری بدون ریشه استفاده کنید که علاوه بر زیبایی باعث جلب توجه مخاطب می گردد چاپ لوگو روی این پرچم ها برند شما را لاکچری نشان می دهند .

پرچم  لوگو تشریفات 

پرچم تشریفات پرچمی که به طور معمول در مراسمات یا شرکت های بزرگ استفاده می شود می توان متناسب با لوگو و طرح خود رنگ و جنس مورد نظر خود را انتخاب نمایید جنس آن نیز ساتن مات که قیمت آن نیز بالا می باشد و نوع دیگر آن ساتن براق است .

پرچم لوگو  اهتزاز

پرچم اهتزاز با لوگوی مورد نظر شما در ابعاد مختلف به شکل عمودی یا افقی با کیفیتی عالی در نما پرچم انجام می گیرد این نوع پرچم ها روی پایه بلند و در فضای باز مورد استفاده قرار می گیرند .جنس آن از ژرسه وقیمتش نیز مناسب می باشد .

چاپ فوری پرچم لوگو

در نما پرچم تولید انواع پرچم های اهتزاز , رومیزی , تشریفات و…صورت می گیرد و به دلیل سرعت بخشیدن به کار در زمینه چاپ پرچم  لوگوهای شرکت ها و سازمان ها به صورت یک فایل کورل طراحی شده و آماده چاپ در دسترس دارد .این پرچم ها با توجه به سلیقه شما ریشه دوزی می شوند .

پرچم تبلیغاتی لوگو

از انواع هدایای تبلیغاتی میتوان به پرچم تبلیغاتی اشاره کرد قیمت چاپ و پرچم تبلیغاتی با توجه به دستگاه چاپ و جنس و کیفیت پارچه مشخص میشود از انواع پرچم های تبلیغاتی میتوان به پرچم اهتزاز , پرچم تشریفات , پرچم رومیزی , پرچم مذهبی اشاره کرد شما میتوانید با چاپ طرح ولوگوی مورد نظر خود به معرفی بهتر برند و محصولتان بپردازید .

چاپ پرچم با طرح دلخواه

از اقلام بسیاری از شرکت ها , سازمان ها وادارات سفارش پرچم با طرح دلخواه میباشد در سفارس پرچم با طرح دلخواه شما باید طرح مورد نظر خود را که می تواند لوگوی سازمان یا شعاری به خصوص باشد در قسمت مشخص شده بارگزاری کنید  تا ما پس از چاپ و تهیه پرچم آن را برای شما ارسال کنیم جنس پرچم باطرح دلخواه از ساتن درجه یک میباشد .

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *