چاپ پرچم

تولید و چاپ پرچم مخمل

نحوه تولید پرچم

تولید و چاپ پرچم مخمل

چاپ مخمل مذهبی 1
چاپ مخمل مذهبی 2

پرچم ها از پارچه های مختلفی چون , ساتن مات و براق , جیر , فلامنت , ژرسه و مخل تهیه می شوند از نکات بسیار حائز اهمیت در دوخت پرچم ها و کیفیت پرچم تولیدی انتخاب پارچه مناسب می باشد زیرا این محصول باید بتواند تا مدت زمان کارای و کیفیت و زیبایی ظاهر خودرا حفظ کرده و پس از شست شو نیز بتواند همچنان زیبایی اولیه خود را داشته و پس از مدت زمان دچار تغییر رنگ نشود البته در انتخاب متریال پرچم ها با توجه به کاربردشان انتخاب می شوند از پرچم های باکیفیت و زیبا پرچم مخمل می باشد که اکثرا برای پرچم های مذهبی و  تشریفات استفاده می شود این نوع را نمی توان در فضای بیرونی و به عنوان پرچم اهتزاز استفاده نمود زیرا پس از برخورد باران و برف و خیس شدن آن سنگین شده و حرکت زیبایی ندارند . نما پرچم تولید کننده انواع پرچم تبلیغاتی با بهترین های چاپ پرچم در خدمت شماست . همراه ما باشید با  :

  • پرچم های مخمل چه کاربردی دارد ؟
  • پرچم های مخمل چه ویژگی هایی دارند ؟
  • انواع پرچم مخمل محرم
  • خرید پرچم هیئت

 لیست قیمت  جدید پرچم

پرچم های مخمل چه کاربردی دارد ؟

استفاده در تولید پرچم تشریفات

یکی از پرچم های پر استفاده در سازمان ها , ادارات , شرکت های خصوصی و دولتی , مدارس , سمینارها , کنفرانس ها , همایشها و…پرچم های تشریفات می باشد در این نوع از پارچه های ساتن و یاجیر( مخمل)  در ابعاد استاندارد 150*90 سانتی متر به تولید میرسد .

استفاده در تولید پرچم رومیزی

یکی دیگر از پرچم های تولید شده از مخمل پرچم مخمل رومیزی می باشد این نوع در ابعاد 20 در30 سانتی متر , به صورت ریشه دار همراه با پایه سنگی و یا استیل  وچاپ با کیفیت دیجیتال و طرح های اختصاصی شرکتی و یا پرچم ایران به چاپ میرسد .این نوع مورد استفاده در اداره ها , شرکت ها و محل کار می باشد .

استفاده در تولید پرچم های مذهبی

یکی از پر مصرفترین پارچه ها در تولید پرچم های مذهبی به خصوص ایام محرم و صفر و ایام فاطمیه پارچه مخمل می باشد از این نوع در مراسمات عزاداری , تکیه ها , مساجد , حسینیه ها در رنگ های سبز و مشکی و در انواع پلاکارد , پرچم آویز , کتیبه , پرچم های آنتنی ماشین تولید می شوند .

پرچم های مخمل چه ویژگیهایی دارند ؟

پرچم مخمل تهیه شده از پارچه مخمل پرزدار بوده و رنگ پذیری بالایی دارند همچنین به دلیل دارا بودن ضخامت بالا کارهای زیبا و نفیسی ارائه می دهند اما در دوخت این نوع نیاز به دقت بالایی بوده و چاپ پارچه روی پارچه کمی سخت می باشد .

انواع پرچم مخمل محرم

کتیبه مخمل

کتیبه مخمل از انواع پرچم های مذهبی می باشد که در طرح های مختلف با توجه به نوع مناسبت ویژه فضاسازی مساجد , هیئت ها و حسینیه ها و تکیه گاه ها در ابعاد 140* 200 سانتی متر تولید شده چاپ روی آن سابلیمیشن که در مدت زمان و پس از شست شو کیفیت خود را از دست نمی دهد . این نوع با توجه به سفارش در ابعاد مختلف به صورت ریشه دار و یا بدون ریشه تولید می شود .

بیرق مخمل

یکی دیگر از تولیدات نماپرچم  وگونه ای از  پرچم مخمل , بیرق مخمل می باشد این نوع در ابعاد 70*35 سانتی متر و نوع چاپ سابلیمیشن که در این چاپ سعی شده بالاترین کیفیت در جزئیات طراحی ها به نمایش در آید طرح های چاپ شده نیز با توجه به مناسبات و یا سفارشات شما انجام می پذیرد .

پلاکارد مخمل

پلاکارد های مخمل عمودی نمونه ای از پرچم مخمل می باشد که در ابعاد 160* 90 , 900*210 سانتی متر و پلاکاردهای افقی در ابعاد مختلف 90*200 , 90* 240 , 65*200 و 150 * 300 سانتی متر تهیه می شود این نوع با طیف وسیعی از طرح ها مختص با مناسبت ها همراه با چاپ باکیفیت سابلیمیشن انجام میگیرد .

خرید پرچم هیئت

شرکت نما پرچم تولید کننده انواع پرچم های مذهبی اعم از پرچم پلاکارد , آویز , بیرق , کتیبه , پرچم های آنتنی خودرو , پرچم های رومیزی و تشریفات با طیف وسیعی از طرح ها با توجه به نوع مناسبت از جنس جیر (مخمل) می باشد قیمت پرچم ها به ابعاد و تیراژ سفارش داده شده بستگی دارد برای اطلاع از قیمت ها با مجموعه نماپرچم تماس بگیرید .

موفق و پیروز باشید

گروه تبلیغاتی نما پرچم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *