اخبار

تهران میزبان نمایشگاه بین المللی صنایع دستی و گردشگری

تهران میزبان نمایشگاه بین المللی صنایع دستی و گردشگری

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”6325″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

تهران میزبان نمایشگاه بین المللی صنایع دستی و گردشگری

از صبح روز شنبه 9 بهمن ماه 1400 در محل نمایشگاه بین المللی تهران , پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته همچنین سی و پنجمین نمایشگاه ملی صنایع دستی گشایش یافت , این نمایشگاه تا پنج شنبه 14 بهمن ماه از ساعت 9 الی 17 میزبان علاقه مندان خواهد بود همچنین  میزبان هیئت های تجاری مختلف از کشورهای همسایه از جمله , عراق , افغانستان , تاجیکستان , عمان و… می باشد .

به نقل از خبرگزاری ایران پرس , وزیر میراث فرهنگی , گردشگری و صنایع دستی « سید عزت الله ضرغامی » در افتتاحیه این نمایشگاه به همراه مدیران و مسئولان این وزارت خانه همچنین جمعی از مقامات کشوری و لشکری حاضر بودند .

در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته و سی و پنجمین نمایشگاه ملی , هنرمندان صنایع دستی و فعالان گردشگری در اقصی نقاط ایران در زمینه های مختلف توانمندی ها و قابلیت های خود را در زمینه های مختلف ارائه می دهند .

چاپ پرچم اهتزاز در تهران

در طی مدت برگزاری این نمایشگاه در بخش گردشگری , نشست های متنوع , کارگاه ها , میزگردهای تخصصی و پنل ها با حضور یافتن اساتید هنر و افراد فعال به کار در این حوزه برگزار می گردد ؛ برای متخصصان و افراد فعال در صنعت گردشگری برای مذاکرات B to B به شکل مجازی و نیز حضوری فضایی جدا در نظر گرفته شده است .

در قسمت صنایع دستی در کنار معرفی نمودن شهرها و روستاهای صنایع دستی ملی و جهانی , بخشی برای به نمایش گذاشتن آثار هنری استادان و افراد بنام در حوزه صنایع دستی و هنرهای سنتی اختصاص یافته است ؛ نمایشگاه بین المللی صنایع دستی و گردشگری در راستای حمایت از هنرمندان صنایع دستی و هنر های سنتی استان های کم برخوردار کشور به صورت رایگان به هنرمندان 12 استان غرفه اختصاص گرفت .

در کشورمان نزدیک به 290 رشته صنایع دستی وجود داشته که در این رشته ها هنرمندان زیادی به فعالیت می پردازند و محصولات ساخته شده توسط آنها از ارزش افزوده زیادی برای کشورمان برخوردار است .

به علاوه در بخش گردشگری , طبق گزارش سازمان جهانی گردشگری , از لحاظ جاذبه های تاریخی و باستانی کشورمان رتبه دهم و همچنین از لحاظ جاذبه های طبیعی پنجمین رتبه را در دنیا به خود اختصاص داده است همین امر نیز سالانه موجب پذیرش و جذب میلیون ها گردشگر توریست  به کشور شده است .

چاپ پرچم تشریفات در تهران

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *