اخبار

زمان دقیق برگزاری اختتامیه فیلم فجر اعلام شد

زمان دقیق برگزاری اختتامیه فیلم فجر اعلام شد

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”6340″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

زمان دقیق برگزاری اختتامیه فیلم فجر اعلام شد

دبیر جشنواره فیلم فجر نقاش زاده در نشست خبری که در برج میلاد داشت عنوان کرد : که در روز 22 بهمن ماه و در ساعت 18 و 30 دقیقه در برج میلاد اختتامیه جشنواره فیلم فجر برگزار خواهد شد .

به نقل از همشهری و به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان نقاش زاده دبیر جشنواره فیلم فجر گفت : در مقایسه با سال قبل فروش بلیت جشنواره با افزایش 120 درصدی همراه بوده است ؛ سال قبل تعداد بلیت های به فروش رفته 94 هزار مورد بود اما امسال این رقم فروش به 214 هزار بلیت رسیده است ؛ همچنین در سال جاری نیز در بخش سودای سیمرغ جشنواره فیلم فجر 22 فیلم با هم به رقابت می پردازند .

تا به حال حدود 6 روز از آغاز اکرلن فیلم های دهه فجر برای اهل رسانه می گذرد ؛ اما نسبت به ضعیفی و آثار منتخب بسیاری از منتقدان ورسانه ها گلامند هستند .

چاپ و تولید رول آپ تبلیغاتی

نقاش زاده در ادامه افزود : آثار مختلف همراه با تنوع ژانرهای متفاوت برای برای هیئت انتخاب در اولیت قرار داشت ؛ هنگامی که به هیئت انتخاب 60 فیلم ارائه شد بنابراین 38 فیلم بیرون از جشنواره می مانند و این امر طبیعی بوده که همه آثار پسندیده نشود , تعدادی از فیلم ها مورد توجه هیئت انتخاب قرار گرفته اما موفق نشدند که پروانه نمایش را اخذ نمایند .

وی در خصوص شایعه حضور برخی فیلم ها با رأی و نظر پ مذاکرات او بیان نمود : اینکه آثاری که در زمان مدیریت من ساخته شده را با مذاکره وارد جشنواره کنم کسر شأن می دانم ؛ اینطور نیست که به دلیل اینکه مؤسسه ای در فیلمی سرمایه گذاری نموده باشد آن فیلم حتما باید به جشنواره راه یابد .

جشنواره فیلم فجر

جشنواره فیلم فجر , جشنواره ای سینمایی در کشور بوده که از سال 1361 در میانه بهمن ماه هر ساله در پایتخت برگزار می گردد ؛ برگزاری این جشنواره توسط بنیاد سینمایی فارابی و زیر نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت میگیرد .

چاپ ماسک تبلیغاتی در تهران

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *