زمان دقیق برگزاری اختتامیه فیلم فجر اعلام شد

زمان دقیق برگزاری اختتامیه فیلم فجر اعلام شد

زمان دقیق برگزاری اختتامیه فیلم فجر اعلام شد

زمان دقیق برگزاری اختتامیه فیلم فجر اعلام شد

دبیر جشنواره فیلم فجر نقاش زاده در نشست خبری که در برج میلاد داشت عنوان کرد : که در روز 22 بهمن ماه و در ساعت 18 و 30 دقیقه در برج میلاد اختتامیه جشنواره فیلم فجر برگزار خواهد شد .

به نقل از همشهری و به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان نقاش زاده دبیر جشنواره فیلم فجر گفت : در مقایسه با سال قبل فروش بلیت جشنواره با افزایش 120 درصدی همراه بوده است ؛ سال قبل تعداد بلیت های به فروش رفته 94 هزار مورد بود اما امسال این رقم فروش به 214 هزار بلیت رسیده است ؛ همچنین در سال جاری نیز در بخش سودای سیمرغ جشنواره فیلم فجر 22 فیلم با هم به رقابت می پردازند .

تا به حال حدود 6 روز از آغاز اکرلن فیلم های دهه فجر برای اهل رسانه می گذرد ؛ اما نسبت به ضعیفی و آثار منتخب بسیاری از منتقدان ورسانه ها گلامند هستند .

چاپ و تولید رول آپ تبلیغاتی

نقاش زاده در ادامه افزود : آثار مختلف همراه با تنوع ژانرهای متفاوت برای برای هیئت انتخاب در اولیت قرار داشت ؛ هنگامی که به هیئت انتخاب 60 فیلم ارائه شد بنابراین 38 فیلم بیرون از جشنواره می مانند و این امر طبیعی بوده که همه آثار پسندیده نشود , تعدادی از فیلم ها مورد توجه هیئت انتخاب قرار گرفته اما موفق نشدند که پروانه نمایش را اخذ نمایند .

وی در خصوص شایعه حضور برخی فیلم ها با رأی و نظر پ مذاکرات او بیان نمود : اینکه آثاری که در زمان مدیریت من ساخته شده را با مذاکره وارد جشنواره کنم کسر شأن می دانم ؛ اینطور نیست که به دلیل اینکه مؤسسه ای در فیلمی سرمایه گذاری نموده باشد آن فیلم حتما باید به جشنواره راه یابد .

جشنواره فیلم فجر

جشنواره فیلم فجر , جشنواره ای سینمایی در کشور بوده که از سال 1361 در میانه بهمن ماه هر ساله در پایتخت برگزار می گردد ؛ برگزاری این جشنواره توسط بنیاد سینمایی فارابی و زیر نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت میگیرد .

چاپ ماسک تبلیغاتی در تهران

امتیاز دهید
چند ستاره متعلق به ماست
[Total: 1 Average: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ نما پرچم
ارسال از طریق واتساپ

تماس بگیرید