چاپ پرچم, مقالات مفید

پرچم نسکار چیست ؟

پرچم نسکار

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”5485″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

 پرچم  نسکار

پرچم ها کاربردهای بسیار مختلفی دارند از این محصولات در در سازمان ها و شرکت ها , اماکن دولتی , میادین , جشن های ملی , مناسبت های مذهبی و بسیاری موارد دیگر مورد استفاده قرار میگیرد یکی از مهم ترین و پر مصرفترین مصارف پرچم ها استفاده از این محصولات در مسابقات ورزشی می باشد امروزه هر باشگاهی و یارشته  ورزشی لوگو و آرمی مخصوص دارد که این لوگو بر روی لباس و و پرچم آن باشگاه به چاپ می رسد اما علاوه بر  ورزش و ورزشگاه در  مسابقات اتومبیل رانی نیز از پرچمی مخصوص استفاده می شود که رنگ های پرچم  نسکار مفهومی مختلف را می رسانند . نما پرچم شرکت چاپ پرچم تبلیغاتی و مناسبتی در خدمت شماست . همراه ما باشید

لیست قیمت فروش پرچم

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator border_width=”2″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

معنای رنگ های پرچم  نسکار

پرچم های نسکار در رنگ های مختلف در مسابقات اتومبیل رانی به عنوان پرچم مسابقه استفاده می شوند که هر کدام معنا و مفهومی خاص را به نمایش می گذارند .در ادامه به مفهوم رنگ های پرچم  نسکار می پردازیم .

معنای پرچم سبز

تکان دادن پرچم سبز مفهوم شروع مجدد مسابقه را می رساند که در ابتدای مسابقه و یا پس از رفع مشکل مورد استفاده قرار میگیرد .

معنای پرچم زرد

 استفاده از این نوع  در پیست رانندگی بدین معناست که راننده سرعت خود را کاهش دهد و به آرامی پشت راننده راهنما حرکت کنند اما در دیگر شرایط مانند بروز تصادف , بررسی لاستیک ها , ورود حیوانات به پیست و…از این پرچم استفاده می شود در صورت استفاده از این پرچم عبور اتومبیل راهنما ممنوع است در اکثر رقابت ها استفاده از این پرچم به مدت سه دور است بدین منظور که زمان کافی برای تمامی راننده ها براری رسیدن به اتومبیل راهنما و شروع دوباره مسابقه است.

معنای پرچم سفید

تکان دادن این پرچم به منظور خبردادن ورود خودروهای امدادی  در پیست مسابقه است .

معنای پرچم سیاه

  پرچم  نسکار سیاه رنگ در پیست مسابقه و استفاده از آن هنگامی است تخلفی مغایر مقررات صورت گیرد و راننده باید به PIT STOP مراجعه نموده و از دور مسابقه حذف می شود .

معنای پرچم آبی

این پرچم هنگامی مورد استفاده قرار میگیرد که دو ماشین قصد سبقت گیری از هم را دارند این پرچم به ماشینی که آهسته تر حرکت می کند  می فهماند که راه را برای ماشینی که حرکت سریع تری دارد باز کند .

معنای پرچم شطرنجی

در رنگ پرچم های نسکار استفاده از نوع و طرح شطرنجی این پرچم  نشانه انتهای مسابقه است .

معنای پرچم قرمز

قرمز در رنگ های پرچم نسکار مفهوم متوقف شدن مسابقه را می رساند این پرچم زمانی استفاده می شود که حادثه ای رخ داده یا ماشینی تصادف کرده باشد .

معنای پرچم سیاه و سفید

استفاده از پرچم سیاه و سفید دارای مثلث زمانی است که راننده از مقررات تخطی نماید و این نوع قبل از پرچم سیاه استفاده می شود استفاده از آن زمانی است که ماشینی در پیست اجازه سبقت را از اتومبیل دیگر گرفته یا از نظر عرضی ماشین با ماشین عقبی نزدیک باشد یا همچنین به اتومبیل دیگری در پیست ضربه بزند .

معنای پرچم سیاه با دایره نارنجی

این پرچم نشان می دهد که اتومبیل مشکل مکانیکی داشته و باید به pIT STOP مراجعه کند

معنای پرچم با نوار زرد و قرمز

از رنگ های پرچم های نسکار پرچم با نوار زرد و قرمز است و زمانی است که سطح پیست به دلیل بارش برف و باران و یاریختن روغن از خودرو لغزنده باشد .

چاپ پرچم رومیزی در طرح های مختلف

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *