چاپ روبان

تولید پرچم شرکتی اختصاص

تولید پرچم شرکتی

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”2791″ img_size=”800*400″ alignment=”center” style=”vc_box_shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

تولید پرچم شرکتی و اختصاصی

پرچم ها اصولا نشان دهنده یک ارگان ، جامعه ، فرهنگ ، مذهب  ، ارتش ملی و یا نشان دهنده یک تمدن است  . به طور مثال ما درفش کاویانی را داریم که مقتدرترین پرچم دنیا بشمار میرود این پرچم نشان دهنده یک شخصیت بزرگ  ، سپس  یک رویداد بزرگ  و در واقع یک حکومت مقتدر بود که تا کنون بر سر زبان ها میباشد و در آثار حماسی همیشه نامی از آن برده میشود . در واقع پرچم باید نشان دهنده یک رویداد ، اثر ، تبلیغات  و…. خاصی باشد که بشود به آینده آن امیدوار شد  .بین 206 کشور موجود در دنیا هیچ کشوری را نمیبینیم که برای قرن ها پرچمی بدون تغییر به عنوان پرپم رسمی داشته باشد .  اکنون ما از محصولی به نام تولید و چاپ پرچم شرکتی صحبت میکنیم که جنبه تبلیغات دارد   و تا زمانی که بنرد شما پاربرجاست میتواند بسته به محبوبیت شرکت شما در معرض دید عموم باشد . نما پرچم اینجا همراه شما خواهد بود با تولید پرچم اختصاصی با ارائه بیش از 5000 نمونه کار

تولید و چاپ پرچم اهتزاز در تهران

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

تاثیر چاپ پرچم شرکتی در تبلیغات

در نظر داشتن یک پرچم برای برند شما در واقع یک سرمایه گذاری کاملا استوار محسوب میشود که همیشه و همه جا میتواند برندینگ  شما را رو به جلو حرکت دهد  . این نوع پرچم ها ارزششان  بسته به محبوبیت شرکت  شما  و مجموعه ای که قرار است در قالب پرچم خلاصه شود کاملا میتواند متغیر باشد . اعتبار پرچم اختصاصی برند شما  تنها با محبوبیت برند شما  ارتقا پیدا میکند . اینکه ما چگونه به یک پرچم مینگریم با اینکه کاربران ما چه دیدگاهی دارند تقریبا مشابه است چرا که این پرچمی است که در دوره شما طراحی و خلق شده است و هنوز چیزی برای گفتن ندارد . از آن رو ما میتوانیم بهترین سلیقه ها را برای چاپ اولیه در چاپ و تولید پرچم اختصاصی پیاده سازی کنیم . مزیای پرچم اختصاصی عبارتند از :

تولید پرچم اهتزاز با طرح 206کشور دنیا

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”2792″ img_size=”500*500″ alignment=”center” style=”vc_box_shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator border_width=”2″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

مزایای تولید پرچم اختصاصی

در نظر داشتن تولید پرچم اختصاصی  برای یک شرکت ، کارخانه ، هولدینگ قدرتمند و مجموعه ای  چند خدمات در یک مجموعه کاری میتواند مزایایی به همراه داشته باشد که تا کنون تجربه نکرده باشید . مزایایی همچون:

 • پرچم شرکتی و اختصاصی به نوعی راه بلد مجموعه برند شما خواهد بود
 • این پرچم ها سرمایه ای هستند برای آینده برند شما که تبلیغی که قدرتمندی  آن را تا کنون تجربه نکرده اید
 • میتوانند با کمترین هزینه به عنوان پرچم تبلیغاتی به صنف های مشابه با کار شما در تماس باشند
 • در کلیه شهرک های صنعتی در معرض دید باشند
 • از نظر عام یک کلاس کاری بالا محسوب خواهند شد
 • بین رقبای خود از نظر اهمیت به تبلیغات  یک پله بالاتر هستید
 • برند شما برای دهه های بعد و حتی نسل بعد از شما اعتباری بالا کسب خواهد کرد

چرا تولید پرچم اختصاصی و شرکتی با نما پرچم

نما پرچم یکی از شعارهای خود را تولید فوری پرچم عنوان کرده است .  اما این تنها شعار نیست و کافیست یکبار با ما همکاری داشته باشید تا سرعت عمل ما را در تولید و چاپ پرچم فوری تجربه کنید  . همچنین میتوانید از دیگر خدمات ما همچون موارد زیر بهره مند شوید  :

 • طراحی پرچم اختصاصی توسط طراحان متخصص پرچم ( با ارائه بیش از 5000 نمون کار چاپ و تولید پرچم )
 • تحویل به موقع حتی در تیراژ بالا
 • تخفیفهای ویژه همکاران و  سفارشات پروژه محور
 • پشتیبانی  و استعلام کیفیت محصول توسط مدیریت نماپرچم
 • تخفیف های بیشتر در همکاریهای حاشیه پرچم
 • ارائه ایده های تبلیغاتی به صورت پکیج با تضمین شرکت در خصوص بازدهی

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

اهمیت پرچم شرکتی در تبلیغات

استفاده از پرچم قدمتی دیرینه دارد از گذشته های دور تا کنون پرچم ها مورد مصرف بوه و هستند امروزه این محصولات به عنوان نماد و اقتدار و شایستگی یک کشور و ملت و یا یک سازمان محسوب می شود علاوه بر معرفی سازمان و ارگان در زیباسازی شهرها به دلیل مناسبت ها ورویداد ها یا بزرگداشتها  استفاده می شوند همان گونه که اشاره نمودیم نوعی از کاربرد پرچم ها معرفی لوگو و برند سازمان می باشد که می توان اقتدار و هویت یک شرکت را به نمایش بگذارد پرچم شرکتی در انواع رومیزی و تشریفات تولید و به چاپ می رسند .

 • چرا از پرچم شرکتی استفاده کنیم ؟
 • پرچم شرکتی چیست ؟

چرا از پرچم شرکتی استفاده کنیم ؟

 • استفاده از پرچم شرکتی به کسب و کار شما رسمیت می بخشد
 • باعث زیباسازی محیط می شود .
 • باعث ایجاد حس اعتماد مشتری نسبت به برند شما می شود
 • یکی از مهمترین المان های اتاق مدیران بوده و معرف نماد شرکت است
 • نشان دادن اقتدار ,شایستگی و هویت شرکت است .

پرچم شرکتی چیست ؟

پرچم رومیزی

یکی از پر کاربردترین پرچم شرکتی نوع رومیزی این محصول می باشد که در اتاق مدیران بر روی میز مورد استفاده قرار میگیرد این پرچم ها در ابعاد 30*20 سانتی متر تهیه شده از چنس ساتن و یا جیر و طرح سازمانی نیز توسط یکی از روش های چاپ سیلک , دیجیتال و یا گلدوزی روی پرچم درج می گردد این پرچم ها در دو نوع اسپرت و ریشه دار با توجه به نوع سفارش تهیه می شود .

پایه پرچم رومیزی چه مدل هایی دارد ؟

پایه پرچم رومیزی در انواع آینه ای , استیل , استیل طلایی , پایه خاتم  دایره ای و طرح ستاره ای , سنگی , پلکسی , چوبی و میله آنها نیز تهیه شده از استیل به صورت دوشاخه , چندشاخه , تی شکل , ال تولید می شود .

کاربرد پرچم رومیزی چیست ؟

این نوع پرچم ها به صورت مربع , مثلث و مستطیل تهیه شده و بر روی میز مدیران , میز کارکنان سازمان ها و شرکت ها , ادارات خصوصی و دولتی , سالن ها , اجتماعات بین المللی , در غرفه های نمایشگاهی و…استفاده می شود .

قیمت خرید پرچم رومیزی چقدر است ؟

پرچم رومیزی بر اساس نوع پایه و پارچه ای که برای تولید آن توسط مشتری انتخاب می شود و تعداد تیراژ سفارش داده شده بستگی دارد با خرید پرچم رومیزی از نما پرچم در تیراژ بالا شاهد کاهش قیمت ها خواهید بود .

آیا پرچم رومیزی را می توان شست ؟

از آنجا که زیبایی ظاهری پرچم و شفافیت و کیفیت چاپی بر روی آن می تواند معرف اعتبار برند باشد از این رو این پرچم ها باید از پارچه ای مرغوب تهیه شوند پرچم های رومیزی تولید شده در شرکت ما تهیه شده از جنس ساتن درجه یک آمریکایی و کره ای بوده که طرح نیز توسط دستگاه های پیشرفته در صنعت چاپ و جوهر باکیفیت  استفاده می شوند به همین دلیل هنگام شست شو کیفیت اولیه خود را حفظ کرده و تا مدت ها مورد استفاده واقع می شود .

پرچم تشریفاتی

نوعی دیگر از پرچم های استفاده شده در شرکت ها و سازمانها که به دلیل وسعت بیشتر و در معرض دید بودن می تواند لوگو را به زیبایی هرچه تمام به رخ بکشاند پرچم تشریفاتی است این نوع در ابعاد 150*90 سانتی متر و یا 100*170 است پارچه استفاده شده در تولید آنها ساتن امریکایی , ساتن براق , جیر و یا مخمل هستند برای چاپ لوگو نیز از جدیدترین دستگاه های به روز مانند دستگاه چاپ سیلک , ترانسفر , گلدوزی پلاتر مخصوص استفاده می شود رنگ لوگو با رنگ سازمانی همخوانی داشته و پس زمینه پرچم نیز سفید می باشد در انتهای دوخت نیز با توجه به سفارش مشتری به صورت ساده و یا ریشه دار دوخته می شود در صورت ریشه دار بودن رنگ ریشه نیز با رنگ لوگو همخوانی دارد .

مدل های پایه پرچم تشریفات چه شکل است ؟

از دیگر اجزای پرچم تشریفات که تاثیر بسزایی در زیبایی پرچم دارند زیرا به خوبی در معرض دید هستند پایه آنها در مدل های مختلف تخم مرغی نقره ای , خورشیدی طلایی و نقره ای , مدل آفتابگردان , دایره ای تخت استیل و پنجه شیری تولید می شود .

کاربرد پرچم تشریفات چیست ؟

این نوع پرچم ها مورد استفاده در سالن های کنفرانس , استفاده در همایش ها , نمایشگاه ها , هتل ها , اتاق مدیران , اتاق های انتظار و در کل در تمامی اتاق های شرکت ها , ارگان ها و سازمان ها نصب می شود .

قیمت خرید پرچم تشریفات چقدر است ؟

عوامل موثر در تعیین قیمت پرچم شرکتی تشریفات ابعاد آن , پارچه به کاررفته , نوع پایه پرچم , چاپ به کاررفته و میزان تیراژ سفارش داده شده می باشد .

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

موفق و پیروز باشید

گروه تبلیغاتی نماپرچم

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *