چاپ پرچم

پرچم کشور قطر

پرچم کشور قطر

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

پرچم کشور قطر

از کشورهای واقع شده در جنوب غربی آسیا کشور قطر می باشد این کشور مرزهای آبی با ایران , کویت , عراق , عربستان , بحرین وامارات متحده عربی و نیز مرز مشترک زمینی با عربستان سعودی دارد . پایتخت این کشور دوحه , زبان رسمی , عربی , واحد پول ریال و اکثریت مذهب مردم اسلام است همچنین درصدی از مردم  این کشور به دین های مسیحی , بودا و سایر ادیان هستند  قطر نیز مانند هر کشوری نماد و پرچمی مختص به خود دارد پرچم کشور قطر از دو رنگ مارون و سفید بوده و در 9 ژوئیه سال 1971 برای نخستین بار به رسمیت شناخته شد . با نزدیک شدن به جام جهانی قطر استفاده از پرچم های دستی میتواند جلوه ای بی نظیر به دوستداران فوتبال بدهد . چنانچه یا یاری تیم ملی به جهام جهانی سعود کنیم بهترین ابزار برای ابراز شادی استفاده از پرچم های دستی است . جهت سفارش پرچم ایران و پرچم های ورزشی دستی با نما پرچم تماس بگیرید و یا همراه ما باشید با اطلاعاتی از پرچم قطر

  • مفهوم پرچم کشور قطر
  • آرم دولت قطر
  • خرید پرچم قطر

چاپ انواع  پرچم دستی

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”6154″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

مفهوم پرچم کشور قطر

پرچم کشور قطر برای نخستین بار در ژوئیه سال 1971 برای اولین بار به عنوان پرچم ملی این کشور به رسمیت شناخته شد این پرچم دارای تناسب 11:28 بوده و از دو رنگ مارون و سفید تشکیل شده است طرح روی پرچم دو قطب عمودی نا متقارن از سفید و مارون می باشد که به کمک خط خطی از 9 نقطه جدا شده است .رنگ سفید استفاده شده در آن به مفهوم صلح و آرامش و رنگ بلوطی نشانه خون مردمی است که برای رسیدن به استقلال جنگیده اند مفهوم 9 فلش جدا شده نیز به این موضوع اشاره دارد که در شروع قرن بیستم قطر 9 امیر کشور از حاشیه خلیج فارس بود که قرارداد صلح با انگلستان را امضا نمودند .

آرم دولت قطر

آرم دولت قطر متشکل از دو دایره متحد المرکز تشکیل شده است دایره بزرگ وبیرونی با دو رنگ سفید در بخش بالایی و رنگ عنابی در قسمت پایین که رنگ پرچم کشور قطر است مزین شده و عنوان دولت قطر به عربی در بخش سفید رنگ و به انگلیسی در بخش عنابی رنگ نوشته شده است دایره کوچک در نماد آرم نمادهایی از محیط طبیعی , دریا , جزیره نخل و لنج نماد زندگی , دو شمشیر نماد قدرت و رنگ زرد شرایط بیابانی و گرم این کشور است .

نمونه کارهای چاپ پرچم مذهبی

خرید پرچم قطر

پرچم رومیزی قطر :

از جمله محصولات پرفروش در این مجموعه پرچم رومیزی کشور هاست پرچم کشور قطر از نوع رومیزی در ابعاد 20*30 سانتی متر از پارچه ساتن به همراه پایه سنگی تهیه می شود پرچم های رومیزی در مدل های مختلف تی شکل , چند شاخه , ال , لیزری و ریشه دار تهیه می شوند همچنین پایه استفاده شده در آنها نیز استیل , سنگی , چوبی خاتم کاری شده  می باشد .

پرچم های تشریفات قطر :

پرچم های تشریفات کشور ها در محیط های داخلی مانند همایش ها , نمایشگاه ها , کنفرانس های بین المللی , ورزشگاه ها و…. کاربرد دارند  این محصول در ابعاد استاندارد 90 در 150 سانتی متر از پارچه ساتن درجه یک یا مخمل در دو مدل تشریفات ساده و یا مخروطی تهیه می شود نوع مخروطی این محصول از زیبایی و ایستایی مناسبی برخوردار است همچنین پایه های استفاده شده نیز از چدن در مدل تخم مرغی , پنجه شیری و خورشیدی در دو رنگ طلایی و استیل ثابت می باشد .

پرچم های اهتزاز قطر :

پرچم های اهتزاز مورد استفاده در فضای باز هستند بنابراین برای دوخت آنها باید از پارچه ساتن با کیفیت در ابعاد استاندارد 90در 150 سانتی متر تهیه می شود کیفیت پارچه در دوخت پرچم های اهتزاز اهمیت بالایی دارد زیرا این محصول باید در برابر شرایط جوی همچنان کیفیت و زیبایی خود را حفظ نماید .

طرح های جدید پرچم اهتزاز

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *