چاپ پرچم

کاربرد پرچم رومیزی

پرچم ساتن

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

کاربرد پرچم رومیزی

کاربرد پرچم رومیزی در تبلیغات آنقدر دلایل روشنی دارد که هر مخاطبی بدون شک در خرید آن بازدهی تبلیغاتش را پیش بینی میکند . پرچم ها انواع مختلفی دارند و در کل به دسته پرچم تشریفات , پرچم اهتزاز و پرچم رومیزی تقسیم می شوند که هر کدام در مکان های خاص مورد استفاده قرار گرفته و کاربرد های مختلفی دارند پرچم های روممیزی در ابعاد 20 در 30 تهیه شده  , جنس آنها از ساتن درجه یک , درجه دو , ساتن مات و براق و یا ساتن جیر وچاپ روی آن از نوع , دیجیتال , سیلک و یا گلدوزی می باشد پرچم های روممیزی نیز از لحاظ تنوع انواع مختلفی دارند و بر روی میز و انواع کانتر ها مورد استفاده قرار گرفته و روی میز های مدیران , سالن ها , میز کارکنان شرت ها و سازمانها و ….کاربرد دارند . همراه ما باشید با تولیدی پرچم رومیزی نما پرچم

  • انواع پرچم های رومیزی
  • قیمت پرچم رومیزی
  • پرچم رومیزی تبلیغاتی
تولید کننده پرچم های اهتزاز تبلیغاتی

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”3600″ img_size=”500*500″ alignment=”center” style=”vc_box_shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator border_width=”2″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

انواع پرچم های رومیزی

پرچم رومیزی کشورها

در میان پرچم های رومیزی , پرچم های رومیزی ملی بسیار پر طرفدار و پر مصرف می باشند این نوع پرچم ها بر روی میز مدیران شرکت ها و ساز مانها , , کنفرانس ها , نشست ها و ….پرکاربرد هستند .

پرچم رومیزی تی شکل

پرچم تی شکل از انواع پرچم های رومیزی می باشد که به شکل حرف تی انگلیسی می باشد , این نوع قابلیت نشان دادن 2 پرچم در آنها وجود دارد پرچم تی شکل نیز بسیار پرمصرف می باشد و اکثرا باشگاه های ورزشی از انها استفاده کرده و در نشست های دوجانبه نیز کاربرد دارند .

پرچم رومیزی چند شاخه

این نوع پرچم رومیزی دار ای یک پایه استیل و چند شاخه برای قرار دادن پرچم روی آن و می توان دو یا سه نوع پرچم روی آن نصب کرد میتوان پرچمی مطابق با طرح و لوگوی سازمان یا شرکت خود را به همراه پرچم ملی بر روی آن نصب کنید واکثرا در نشست های دو یا سه جانبه کاربرد دارند .

پرچم رومیزی لیزری

پرچم رومیزی لیزری در مکانها لوکس و اسپرت کاربرد دارد و ابعاد آنها مانند مابقی پرچم های رومیزی ,20 در 30 سانت , جنس انها از ساتن نازک , و به صورت یک رو یا دو رو چاپ شده , نوع چاپ سابلیمیشن و پایه آن اکثرا استیل است .

قیمت پرچم رومیزی

پرچم های رومیزی در ابعاد 20 در 30 سانت تهیه می شوند اما میزان قیمت انها بایکدیگر متفاوت می باشد از عوامل تاثیر گذاری در پرچم ها نوع و جنس پارچه , نوع پایه پرچم , کیفیت پارچه , می باشند که باعث تفاوت قیمت در پرچم های رومیزی شده است .

پرچم های رومیزی تبلیغاتی

پرچم های رومیزی تبلیغاتی در باچاپ طرح و لوگوی مخصوص درجهت تبلیغ برند یک شرکت یا سازمان تهیه شده و مورد استفاده قرار می گیرد این نوع پرچم ها  در ابعاد 20 در 30 سانت و از ساتن مات( کره ای ) یا ساتن براق (امریکایی )تهیه شده  , در همایش ها , تشریفات اداری و….کاربرد دارند .و جزء پرمصرف ترین پرچم ها می باشند .

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *