هدایای تبلیغاتی

سررسید تبلیغاتی 1402

چاپ سررسید
سررسید تبلیغاتی

سالنامه سررسید 1402

سالنامه 1402

تقویم رومیزی 1402

سالنامه سررسید 1402

با نزدیک شدن به سال 1402 کلی طرح های سالنامه سررسید 1402 در انتظار شماست . با نما پرچم میتوانید بهترین طرح های آماده و طرح های سفارشی سررسید 1401  را برای تبلیغات سفارش دهید. آنچه که در تبلیغات شما اهمیت دارد پرداختن به ایونت ها و پیشواز رفتن آنهاست . و  آنچه که  الان میتوانید برای تبلیغاتی سال بعد رزرو کنید سرمایه تبلیغات بهینه شماست که قرار است بازدهی بینظیری برای شما عزیزان داشته باشد . از هدایای پر کاربرد تبلیغاتی که مخصوصا در ایام نوروز و ایام پیشواز عید میتواند جلب توجه کند و کلی در برندینگ شما موثر باشد همین سالنامه سررسید ها است . همراه نما پرچم باشید با کلی نمونه کار و گالری سالنامه سررسید 1402

09365125739  /  09302353753 /02166930351 /02166931089 /02166931329

عنواین :

 • انواع قطع سررسیدها
 • انواع سررسید ها (براساس صفحات )
 • انواع جلد سررسید
 • چاپ لوگو بر روی سالنامه
 • صفحات داخلی سالنامه

انواع قطع سررسیدها

قطع خشتی

این نوع مربعی شکل بوده و ابعاد 19 در 19 سانت و 23 در 23 سانتی متر سالنامه قطع خشتی نسبت به مابقی قیمت بیشتری دارد از این رو کمتر مورد استفاده قرار میگیرد .

قطع وزیری

از انواع سررسید تبلیغاتی نوع قطع وزیری است ابعاد ان 16.5 در 23 سانتی متر , دارای فضای کافی برای یادداشت حمل آن نیز آسان می باشد .

قطع رحلی

سالنامه قطع رحلی 21 در 28 سانتی متر نسبت به قطع وزیری دارای ابعادی بزرگتر و قیمتی بیشتر می باشد این نوع هدیه ای مناسب برای مدیران می باشد .

قطع رقعی

 از بین سالنامه ها نوع قطع رقعی به دلیل خوش دست بودن طرفداران زیادی دارد ابعاد این نوع 14 در 21 است .

سررسید اروپایی

سالنامه اروپایی با ابعاد 21 در 12 سانتی متر به دلیل خوش دست بودن و اشغال فضای کم از انواع هدایای تبیلغاتی پر طرفدار می باشد .

سررسید پالتویی

این نوع محصول با ابعاد 17 در 12 فضای کمی را اشغال کرده و نسبت به دیگر سررسید ها ابعاد کمتری دارد که به راحتی در جیب پالتوجاشده و می تواند بهترین دفترچه برای یادداشت های روزمره و یک همراه همیشگی باشد .

سررسید جیبی

کوچکترین این نوع کالا سالنامه جیبی با ابعاد 17 در 12 می باشد که به راحتی در جیب قرار داده می شود .

انواع سررسید ها (براساس صفحات )

سررسید روز شمار

در سررسید تبلیغاتی روزشمار, هر صفحه مناسب برای یک روز می باشد و روز های پنج شنبه و جمعه نیز در یک صفحه قرار دارند همچنین دارای فضای مناسب برای یادداشت روزانه می باشد .

سررسید هفته شمار

سالنامه هفته شمار نوعی دیگر از این کالا می باشد که در آن هفت روز هفته در یک صفحه عنوان شده است  .

سررسید ماه شمار

در این نوع سالنامه با توجه به 12 ماه 12 برگ به تاریخ ماه های سال اختصاص داده می شود و مابقی صفحات نیز به یادداشت اختصاص داده می شود .

انواع جلد سررسیدها

 • چرم
 • ترمو
 • گالینگور
 • سلفونی و….

چاپ لوگو بر روی سالنامه

با توجه به جلد سررسید تبلیغاتی می توان نوع چاپ لوگوی مورد نظر را انتخاب نمود انواع چاپ مورد استفاده در این محصول عبارتند از؛

 • لیزر
 • پلاک فلزی
 • پلاک مولتی استایل
 • حک داغی
 • طلاکوب و نقره
 • چاپ سیلک

صفحات داخلی سالنامه ها

 • ضمیمه ؛شامل مقدمه , تعطیلات رسمی , تلفن های ضروری , مسافت های زمینی هوایی و….
 • داخله ؛ صفحات خالی , تاریخ دار و مناسب برای یادداشت می باشد .
چاپ پرچم اهتزاز با طرح کلیه کشورها
از ما استعلام بگیرید
 • قیمت چاپ سالنامه 1401
 • قیمت چاپ تقویم رومیزی 1401
 • قیمت عمده سررسید 1401

سررسید 1401

استفاده از تقویم ها امروزه امری ضروری برای تک تک مردم جهان است زیرا با وجود دغدغه های روزانه و عبور و مرور در شهرهای شلوغ کمتر کسی می تواند تاریخ  و یادداشت ها را در ذهن خود بسپارد به همین منظور سررسیدهای تقویم دار در انواع مختلفی به چاپ رسیده و می توان در هر جایی از آنها استفاده کرد همه ما در هر کاری نیاز به طراحی و یادداشت برداری هستیم

سررسیدها دفترهایی هستند که همانند کتاب می توان از آنها استفاده نمود اما کاربرد آنها در یادداشت برداری و نوشتن رویدادها و اتفاقات روزمره است که در یک سال اتفاق می افتد سررسیدها با برخورداری از سالنامه یا تقویم درآنها موضوعات زیادی مانند سیاسی ، اقتصادی ، رویدادهای اجتماعی  و…را در خود جای داده اند که با خواهند آنها می توانید از هر یک اطلاع داشته باشید یکی از مزایای آنها داشتن تقویم است که می توان فهرست مناسبت های مهم را که در آن روز اتفاق افتاده است درآنها یافت و یاد و خاطره آنها را در ذهن خود به یاد داشت

انواع سررسید نامه1401

سررسیدها در انواع مختلفی تا کنون به چاپ رسیده اند که می توان آنها را به چندین گروه تقسیم کرد مانند سررسید نامه یا سالنامه هنرمندان ، سررسید نامه جاودانه های ایران ،  سالنامه های تأتر و…

 • سررسید رومیزی
 • سررسید جیبی
 • سررسید پالتوی
 • سررسید خشتی
 • سررسید رقعی
 • سررسید سلطانی سررسید اروپایی
 • سررسید ارگانایزر
 • سررسید وزیری

اهمیت استفاده از سررسید

اگر شما جزء افرادی هستید که به زمان و ماکن خود اهمیت می دهید و برای هر کاری برنامه ریزی می کنید بهتراست استفاده از سررسید تقویم دار 1401 را فراموش نکنید از مهمترین کاربرد این سررسیدها یادآوری روزهای مهم است اگر هم برای انجام کاری یادمان برود با دیدن تاریخ در گوشه صفحه سررسید و صفحه همان روز ما با دیددن یادداشت از آن با خبر خواهیم شد سررسیدهای تقویم دار یا سالنامه کمک زیادی به ما در انجام امور کاری خواهند کرد تا با مدیریت درست بتوانیم از کارهای روزمره عقب نمانیم  یکی از مزایای استفاده از سررسید این است که با کارهای روزانه خود را با آن نت برداری کنیم بتوانیم در هر ساعت یا کل ساعات روز را با ان طوری برنامه ریزی کنیم به کاری نا تمام نماند و در پایان ساعات روز بدانید چه کارهایی را انجام داده چه مقوله ای برایتان مهمتر بوده است

کاربرد سررسید تبلیغاتی جدید

با توجه به اینکه سررسیدها یکی از ابزارهای تبلیغاتی به شمار می روند و سررسیدها از جمله وسایل شخصی محسوب می شوند و با قرار گرفتن بر روی میز یا ویترین کمد چاپ لوگوی روی آنها در دید همگان قرار خواهد گرفت نام برند محصول می تواند در ذهن هر مخاطبی بماند با چاپ لوگو یا نام تجاری خود بر روی سررسید 1401 و اهدای آنها به دوستان و آشنایان می تواند موفق تر از تبلیغات زودگذر  رسانه ها باشد زیرا سررسید ها تا مدت های زیادی با مصرف کننده خواهند مان اگر چه بعد از گذشت تاریخ سالنامه آنها به عنوان یادگاری همراه دوستان شما خواهند بود سررسیدها در انواع مختلفی چاپ می شوند که بنابر نیاز هر یک از مشتریان از نظر هزینه  و تعداد چاپ می باشند

چاپ رول آپ تبلیغاتی

انواع تقویم رومیزی

تقویم ها ابزاری برای تقسیم بندی زمان به دوره هایی چون روز , ماه  سال می باشد چنین تقسیمی از یک نظم مشخص برخوردار می باشد همچنین برای تنظیم مراسماتی چون مناسبت های مذهبی , تاریخی , علمی و….مورد استفاده قرار می گیرد امروزه تولید تقویم ها در انواع و اشکال مختلف دیواری , رومیزی و سررسید می باشند نوعی از این ابزار تاریخ شمار تقویم های رومیزی بوده که دارای ویژگی هایی چون کم حجم , سبک , ظاهری زیبا و ایستایی مناسب می باشند و از این رو مناسب بر روی میز ادارات , فروشگاه ها , منازل و…کاربرد دارند انواع تقویم رومیزی به چند دسته پایه دار , زیر دستی و اداری و مدیرتی تقسیم می شوند .

 • انواع تقویم رومیزی
 • چاپ لوگو روی تقویم رومیزی
 • صحافی تقویم رومیزی
طرح های جدید پرچم ساحلی

انواع تقویم  رومیزی

تقویم رومیزی پایه دار

این نوع از انواع تویم رومیزی پرطرفداربوده که به صورت ماه شمار و دارای 12 تا 13 برگ و یا به صورت هفته شمار تهیه شده از گلاسه 250 یا 300 گرمی , اکثرا بر روی پایه سه گوش قرار داده می شوند این نوع دارای طرح های مختلف و نوع سفارشی آن در جهت کارهای تبلیغاتی کاربرد دارد پایه های استفاده شده در این نوع از نوع مقوایی و یا پایه سخت می باشد.

پایه مقوایی

پایه های تهیه شده از این نوع از جنس مقوای سخت همچنین با روکش گلاسه سبک , گالینگور و یا کاغذ فانتزی پوشش داده می شوند.

پایه سخت

در نوع پایه سخت این محصول از متریال هایی چون , چوب , فلز , پلکسی , چرم و ….استفاده می شود این نوع پایه ها به دلیل اینکه قیمت بالاتری نسبت به نوع پایه مقوایی دارند کمتر در تقویم های تبلیغاتی و اکثرا در تقویم های عمومی استفاده می شوند .

تقویم رومیزی زیر دستی

ابعاد استاندارد این نوع 50 در 35 یا 30 در 45 A3 به صورت 52 برگی به صورت هفته شمار , پایه های به کاررفته در آن از متریال های مختلفی مقوا با روکش چرم و گالینگور میباشد برگ هاتوسط سرچسب یا فنر داخل پایه قرار می گیرند  این نوع تقویم ها به دلیل داشتن حجم کمتر اکثرا برای کارهای تبلیغاتی کاربرد دارند .

تقویم رومیزی اداری

از انواع تقویم رومیزی 1400 , نوع اداری این محصول است در این نوع ابعاد استاندارد 8.5 در 12 سانتی متر , به صورت روزشمار تهیه شده از کاغذ تحریر 70 گرم و دارای تاریخ های شمسی , قمری و میلادی می باشد , صحافی آن به صورت پانچ بوده و اتصال آن توسط دو حلقه به پایه صورت میگیرد نوعی دیگر از این تقویم ها روز شمار یادداشتی است که در هر صفحه ابعادی کوچک جهت یاد داشت  اختصاص داده شده است این نوع مورداستفاده بر روی میز ادارات , فروشگاه ها مغازه ها , منازل و…می باشد .

تقویم رومیزی مدیریتی

این نوع مورد استفاده مدیران بوده و در ابعاد 23 در 16 سانتی متر و از تهیه شده از مقوای 200 تا 300 گرمی میباشد همچنین برای کیفت برگه ها از روکش سلفون استفاده می شود جنس پایه نیز از متریال های مختلف پلکسی , چرم , گالینگور و….می باشد

چاپ لوگو روی تقویم رومیزی

برخی شرکت ها این از انواع تقویم رومیزی برای کارهای تبلیغاتی استفاده می کنند و تمایل دارند عکس محصولاتشان بر روی صفحات گلاسه چاپ شود در اختصاص این امر دو روش وجود دارد اول اینکه لوگو بر روی تمامی صفات به چاپ می رسد یا اینکه یک یا دو برگ اضافه به صفحه اضافه می شود .

صحافی تقویم رومیزی

صحافی این نوع معمولا به صورت فنر دوبل انجام می پذیرد اکثر تقویم های رومیزی 1400 محل قرارگرفتن فنر بالای تقویم می باشد اما در نوع رومیزی ملل شیرازه تقویم در قسمت پایین قرار گرفته و نوع فنر فلزی می باشد .

چاپ و فروش انواع سررسید 1400

انواع تقویم رومیزی

تقویم رومیزی اداری

این نوع تقویم با توجه به نامشان مورد استفاده در ادارات و شرکت ها با ابعاد استاندارد 8.5 در 12 سانت می باشد کاغذ استفاده شده در آن کاغذ تحریر 70 گرم صحافی ان به صورت پانچ و توسط دو حلقه به پایه متصل می شوند پایه به کار رفته با توجه به درخواست مشتری می تواند از متریال هایی چون , چوب , روکش چرم , گالینور , فلزی یا از جنس پلکسی باشد .

گالری پرچم رومیزی پایه سنگی

تقویم زیر دستی

از انواع تقویم رومیزی و محصولی مناسب و پرکاربرد در هدایای تبلیغاتی تقویم زیر دستی است استفاده از این نوع باعث راحتی کار و دسترسی آسان افراد به آن باشد همچنین در برگه اول آن می توان تصویری از لوگوی مورد نظر چاپ نمود و دارای فضای مناسب برای یادداشت قرار دادهای روزانه می باشد برگه های به کاررفته در ان بین 50 الی 100 عدد از نوع تحریر 80 گرم اما برای کاهش هزینه به درخواست مشتری می توان از تحریر 70 گرم نیز استفاده نمود ابعاد استاندارد این نوع  35 در 50 و یا 45 در سانت به صورت هفته شمار هستند جنس پایه نیز از گالینور , روکش چرم و یا مقوای مخصوص است .این محصول قابلیت چاپ اختصاصی به صورت طلاکوب داغکوب و لیزر بر روی برگه ها را دارد .

تقویم رومیزی پایه دار

این نوع تاریخ شمار در طرح های مختلف با چاپ اخصاصی یکی از پرمصرفترین تقویم ها هستند  این نوع دارای برگه های 12 لتی از گلاسه 250 گرم تهیه می شود با زیاد شدن لت ها بر قیمت آن نیز افزده می شود پایه به کاررفته در آن پایه سخت و یا پایه نرم است.

پایه سخت

 • پایه سلفونی ,در این نوع کاغذ گلاسه چاپ شده سلفون کشیده و بر روی مقوا چسبانده می شود .
 • پایه گالینکور ؛ در این نوع به جای کاغذ گلاسه به پوشش سلفونی برای روکش پایه از گالینگور استفاده می شود .
 • پایه چرمی و چوبی ؛ در این نوع از روکش چرمی برای پایه و از ام دی اف نیز برای پایه چوبی کاریرد دارند .

پایه نرم

 • تولید تقویم رومیزی پایه دار از نوع پایه نرم اکثرا برای کاهش هزینه استفاده می شود این محصول از از استحکام و ایستایی خوبی ندارد متریال به کاررفته در پایه نرم مقوای اینوربورد 400 گرم یا گلاسه سنگین است .

انواع کلاه تبلیغاتی با بهترین قیمت

چاپ سررسید

چاپ سررسید ویژه سال نو یکی دیگر از روش ها برای چاپ تبلیغات روی آنها است که همزمان با رسیدن سال جدید اقدام به چاپ و  استفاده از جدیدترین مدل ها نسبت به کاربردشان دارند در تولید این محصولات با در نظر داشتن تمامی موارد طبق انتظارات مصرف کننده  و سفارش دهندگان در طراحی جلد ، تعداد صفحات  و رنگ بندی آنها پلاک  و داغی که در دو نوع عادی و طلاکوب چاپ می شوند صفحات گلاسه و استفاده از آنها دربین صفحات داخلی به چاپ می رسند از سررسید تبلیغاتی به عنوان هدیه دادن به افرادی است که مورد اهمیت واقع می شوند

خوشبختانه با فرا رسیدن سال نو مردم به رسم دیرینه کشور خود تصمیم به تولید و چاپ سررسید و اهدای انها به دوستان و آشنایان هستند که نه تنها این سالنامه و روز شمار در بسیاری از موارد به آنها در کارها کمک می کند بلکه چاپ برند کالای مورد نظر روی آنها می تواند سطح تبلیغا ت را بالا ببرد  هر ساله تعداد زیادی از شرکت های تجاری  وعاملان فروش کالا تصمیم به چاپ تبلیغات روی سررسید کرده و آنها را در به آشنایان  و دوستان خود هدیه می دهند سررسیدها از بهترین هدیه ها به شمار می روند

زمان مناسب برای چاپ سررسید چه زمانی است ؟

هر چه این کار زودتر انجام گیرد گام بزرگتری برای شناخت مردم از کالاهای خود برداشته اید اگرچه افرادی که سطح گسترش کالاهای آنها بالاتر است از اواسط پاییز اقدام به تولید  و چاپ سررسید می کنند اما معمولا بهترین زمان برای تولید و چاپ اواخر پاییز و اوایل دی ماه است گاهی افرادی در روزهای پایان سال اقدام به تبلیغ  و چاپ این سالنامه را دارند  که با وجود سفارش زیاد دیگران با مشکل مواجه خواهند شد  و به موقع به هدف نمی رسند مشکلاتی از قبیل اتمام برخی از مدل ها ، پایین آوردن سطح کیفیت در چاپ و…

شناخت کیفیت چاپ سررسید ؟

اگر چه شناخت کیفیت کار دشواری به نظر می رسد  اما اگر کمی دقت  و آگاهی در زمینه چاپ داشته باشید می توانید به خوبی با انواع آنها آشنا شوید مهمترین آنها کیفیت جلد ، چاپ ، کیفیت جلد سازی و نوع چاپ روی جلد ، استحکام صفحات خواهد بود برای اطلاع از چگونگی کیفت هر یک از این موارد باید نمونه کار تولید کنندگان را مشاهده کرد اگر تجربه شما دراین کار کم است از یک دوست یا آشنای مجرب کمک بگیرید  در غیر این صورت از اعتماد تولید کننده برای تهیه یک سررسید خوب  و قابل قبول استفاده کنید

هزینه چاپ سررسید چگونه حساب می شود ؟

سررسیدها انواع مختلفی دارند و قیمت هر یک از آنها به انتخاب شما بستگی دارد ارزان بودن  و تقبل هزینه کم برای تولید سررسید باعث می شود که محصول بی کیفیت تری دست شما را بگیرد معمولا از نوع با کیفیت تر آنها هزینه بیشتری در بر دارد بالابردن کیفیت محصول اعتماد مشتری را به نوع کالا در تبلیغ  افزایش می دهد یکی دیگر از مواردی که در هزینه چاپ تاثیر گذار است تیراژ بالای سفارش است هرچه تعداد سفارش یک محصول بیشتر باشد می تواند با کاهش قیمت در بهای پرداخت شود .

چاپ عمده  ماسک تبلیغاتی

چاپ تقویم رومیزی ویژه تبلیغات

تقویم ها در انواع مختلفی چون رومیزی , دیواری , سررسیدها و….تولید می شوند که یکی از پر مصرفترین آنها نوع رومیزی بوده که در منازل و یا روی میزه ادارات و مناسب افرادی که بیشتر وقت خود را پشت میز سپری می کنند می باشدد این محصول در انواع و نمونه های مختلفی تولید و به چاپ می رسند اما در کل می توان آنها را به سه دسته تقسیم نمود انواع تقویم رومیزی عبارتنداز , تقویم رومیزی اداری , زیر دستی و نوع پایه دار که در ابعاد , متریال و نوع پایه با یگدیگر متفاوت هستند در ادامه توضیحات بیشتری نسبت به انواع تقویم رومیزی ارائه می دهیم . نما پرچم تولید کننده انواع هدایای تبلیغاتی با بهرتین های تقویم رومیزی تبلیغاتی در خدمت شماست . قیمت ساخت و چاپ تقویم تبلیغاتی چرمی و مقوایی را از ما بخواهید

مرکز چاپ پرچم مذهبی

چاپ  تقویم رومیزی 1402

یکی از رایجترین و پرمصرفترین هدایای تبلیغاتی سررسید تبلیغاتی می باشد که با چاپ لوگو مربوط به برند تجاری بر روی جلد و یاصفحات آن می توان از آن در معرفی و شناخت برند تجاری خود استفاده نمود این کالا  برای برنامه ریزی و یادداشت کارهای روزمره تهیه شده است که می توان آنها را در همان تاریخ ذکرشده در دفترچه نوشت سرررسید ها از لحاظ جلد , نوع و ابعاد انواع مختلفی دارند استفاده از این محصول در پایان هرسال بیشتر از هر موقعی تهیه و به عنوان هدایای تبلیغاتی و یا عیدی به مدیران یا از طرف مدیران به کارمندان هدیه داده می شود در ادامه به انواع سررسید های تبلیغاتی ,ابعاد , انواع جلد و در کل به عنوان همه چیز در مورد هدایای تبلیغاتی می پردازیم . جهت مشاوره و سفارش تقویم رومیزی 1402 با  شماره های زیر تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *