چاپ پرچم

پرچم سردار سلیمانی

پرچم اهتزاز سردار سلیمانی چاپ پرچم سردار سلیمانی از نوع اهتزاز به صورت افقی در ابعاد مختلف (120*70 * 150 *90 ,220 *110 سانتی متر و.....) پرچم نیز از ساتن درجه یک همراه با چاپ با کیفیت بدون ریشه دوزی تهیه و دوخته می شود این نوع مورد استفاده در فضای باز , بر روی پل و میادین همچنین ورودی شهر می باشد . پرچم دستی سردار سلیمانی با چاپ پرچم سردار سلیمانی به شکل پرچم دستی می توان شکوه و عظمت راه پیمایی 22 بهمن را دو چندان نمود پرچم های دستی از پر استفاده ترین پرچم ها تهیه شده از متریال کاغذ(ابعاد 15*20 ) و یا ساتن چینی (30 *20 ) می باشند این نوع نسبت به دیگر پرچم ها از قیمت و کیفیت مناسبی برخوردار هستند و تصاویر نیز در کیفیت بالا به چاپ می رسد . پرچم ریسه ای با طرح سردار سلیمانی پرچم سردار سلیمانی نوع ریسه ای در انواع هلالی , مثلثی , مستطیلی توسط لیزر یا دستگاه تمام اتوماتیک برش خورده می شوند این نوع قابلیت چاپ تصاویر سردار سلیمانی و دیگر شهدا را با کیفیت بالا را دارا می باشد این پرچم در بسته های 10 تا 100 متری بوده برای زیباسازی و آذین بندی خیابان ها در جشن های ملی به خصوص دهه فجر استفاده می شود . بیرق خانگی شهدا طرح سردار سلیمانی بیرق خانگی شهدا با چاپ تصویر سپهبد حاج قاسم سلیمانی , از جنس پارچه مخمل با چاپ سابلیمیشن با بالاترین کیفیت و بیشترین دقت در جزئیات, در ابعاد 23 در 50 سانتی متر به صورت ریشه دوزی طراحی شده است .

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”4408″ img_size=”500*500″ alignment=”center” style=”vc_box_shadow”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

پرچم سردار سلیمانی

از پرچم ها  از گذشته تا کنون وهمیشه به عنوان نماد و نشان واره مورد استفاده قرار گرفته است امروزه این نماد اکثرا در راه پیمایی ها و تظاهرات نیز استفاده می شود با نزدیک شدن به دهه فجر و راه پیمایی با شکوه 22 بهمن سفارش و خرید پرچم نیز افزایش پیدا می کند اما آرم روی آنها تنها به آرم پرچم جمهوری اسلامی ایران ختم نشده و از تصویر کسانی که در راه اسلام و خدمت به این ملت و کشور از جانشان گذشتند نیز استفاده می شود مانند چاپ تصویر شهدای مدافع حرم شهدای هسته ای و همچنین چاپ تصویر شهید والاقدر نیز سردار قاسم سلیمانی نیز استفاده می شود با نزدیک شدن به سالروز شهادت سردار سلیمانی چاپ تصویر پرچم سردار سلیمانی نیز برای نصب در محیط های باز و اداری و سرپوشیده به تولید انبوه می رسد . نما پرچم تولید کننده انواع پرچم های تبلیغاتی شما را در ادامه با بهترین های پرچم  و چاپ های انقلابی همراه خواهد کرد . به یاد سردار ایرانی سردار سلیمانی بهترین های پرچم این بزرگمرد را نما پرچم با تخفیف ویژه 22 بهمن تولید  میکند . همراه ما باشید با :

  • پرچم اهتزاز سردار سلیمانی
  • پرچم دستی سردار سلیمانی
  • پرچم ریسه ای با طرح سردار سلیمانی
  • بیرق خانگی شهدا با طرح سردار سلیمانی

تولید و چاپ پرچم تبلیغاتی با نما پرچم

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator border_width=”2″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_gallery layout=”cz_grid_carousel” id=”cz_106003″ images=”4410,4408,4409″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

پرچم اهتزاز سردار سلیمانی

چاپ پرچم  سردار سلیمانی از نوع اهتزاز  به صورت افقی در ابعاد مختلف (120*70 * 150 *90 ,220 *110 سانتی متر و…..) پرچم نیز از ساتن درجه یک همراه با چاپ با کیفیت بدون ریشه دوزی تهیه و دوخته می شود این نوع مورد استفاده در فضای باز , بر روی پل و میادین همچنین ورودی شهر می باشد .

 پرچم دستی سردار سلیمانی

با چاپ پرچم سردار سلیمانی به شکل پرچم دستی می توان شکوه و عظمت راه پیمایی 22 بهمن را دو چندان نمود پرچم های دستی از پر استفاده ترین پرچم ها تهیه شده از  متریال کاغذ(ابعاد 15*20 ) و یا ساتن چینی (30 *20 ) می باشند این نوع نسبت به دیگر پرچم ها از قیمت و کیفیت مناسبی برخوردار هستند و تصاویر نیز در کیفیت بالا به چاپ می رسد .

پرچم ریسه ای با طرح سردار سلیمانی

پرچم سردار سلیمانی نوع  ریسه ای در انواع هلالی , مثلثی , مستطیلی توسط لیزر یا دستگاه تمام اتوماتیک برش خورده می شوند این نوع  قابلیت چاپ تصاویر سردار سلیمانی و دیگر شهدا را با کیفیت بالا را دارا می باشد این پرچم در بسته های 10 تا 100 متری بوده برای زیباسازی و آذین بندی خیابان ها در جشن های ملی به خصوص دهه فجر استفاده می شود .

بیرق خانگی شهدا طرح سردار سلیمانی

بیرق خانگی شهدا با چاپ تصویر سپهبد حاج قاسم سلیمانی , از جنس پارچه مخمل با چاپ سابلیمیشن با بالاترین کیفیت و بیشترین دقت در جزئیات, در ابعاد 23 در 50 سانتی متر به صورت ریشه دوزی طراحی شده است .

پرچم های 22 بهمن رسید

موفق و پیروز باشید

گروه تبلیغاتی نما پرچم

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *