پرچم ساحلی

پرچم ساحلی

نمونه کارهای چاپ پرچم ساحلی

پرچم ساحلی
پرچم ساحلی
پرچم ساحلی
پرچم ساحلی

تولید و چاپ پرچم ساحلی و بادبانی

در استفاده از پرچم تبلیغاتی یکی دیگر از فاکتورهای مهمی که باید رعایت شود ابعاد پرچم و مدل برش خورده پرچم میباشد . دیدگاهی که مخاطب به هدایای تبلیغاتی داشته و آنچه برای ما اثبات شده است در واقع همان چیزی است که از نگاه اول به محصول سرچشمه میگیرد . نما پرچم در خدمات چاپ و تولید  پرچم بادبانی  و ساحلی شما را با بهترین قیمت ها و تحویل فوری سفارشات همراه میکند . یکی از پرچمهایی که در این فاکتور بسیار موفق عمل کرده است پرچم ساحلی  و مدل بادبانی این پرچم است . همراه نما پرچم باشید با کلیاتی از کاربرد و تاثیر چاپ پرچم بادبانی در تبلیغات مدرن

تولید چاپ فوری پرچم

کاربرد پرچم بادبانی

پرچم بادبانی در محیطهایی همچون موارد زیر میتواند بهترین بستر تبلیغاتی برای به نمایش گذاشتن  تبلیغات شما باشد . کاربرانی که  جذب این نوع تبلیغات میشوند مطمئنا به صورت هرمی به جذب مشتری بیشتر اشاره دارد . این محیطهای مناسب میتواند گزینه های زیر باشد :

 • نمایشگاه های بین المللی ، نمایشگاه کتاب  و …..
 • استفاده در ورزشگاه ها  و استادیوم ها
 • نصب در کنار جاده ها
 • پیست های مسابقات دوچرخه سواری  و رالی و اسکی …
 •   انواع فروشگاه های زنجیره و هایپرمارکت ها

نکته : نما پرچم قبل از سفارش با شما جلسه ای رایگان به صورت حضوری برای انتخاب نوع و طرح پرچم خواهد داشت   و بهترین ایده ها را به شما ارائه میکند

تولید و توضیع انواع پرچم اهتزاز
چاپ پرچم ساحلی

اهمیت پرچم ساحلی بادبانی

استفاده از پرچم ساحلی یکی از راه های تبلیغاتی مدرن جهت تبلیغ در محیط باز، نمایشگاه ها، فستیوال ها، ورزشگاه ها، جاده ها، پیست های اسکی، فروشگاه ها و … می باشد.
برپا کردن پرچم های ساحلی بسیار ساده و نتیجه آن چشم گیر و پر مخاطب است. سه میله موجود در بسته بندی پرچم های ساحلی از کیفیت و قابلیت انعطاف بالایی برخوردارند که به راحتی به هم متصل شده و نصب پرچم را ممکن می سازد.
اهتزاز پرچم ساحلی نمایشی به یاد ماندنی برای مخاطبین جهت تبلیغ محصول، لوگو یا پیام شما فراهم می آورد.

نمونه های بیشتر در کانال تلگرامی ما :  Telegram.me/namaparcham

تولید پرچم بادبانی در تبلیغات

آنچه ما از پرچمهای تبلیغاتی  و سایر پرچم ها انتظار داریم این است که بتوانند آنقدر زیبا جلوه کننده تا مخاطب جذب تبلیغات روی آن شود  از این رو ما نیاز به طرح هایی از پرچم داریم که زیباترین آنها در نوع ساحلی ، ساحلی بادبانی ، پرچم تشریفات و پرچم تشریفاتی بادبانی میباشد . نما پرچم در انتخاب جنس پارچه و پایه پرچم تا چا پ و بسته بندی بهترین ها را برای مشا در نظر دارد . از این رو :

 • میتوانید با کمترین هزینه تعداد مناسبی از این پرچم را سفارش دهید
 • حد اکثر 24 ساعت مدت زمان تحویل سفارش شما پس از ثبت آن در نما پرچم زمان لازم میباشد
 • انتخاب جنس پایه این پرچم ها اهمیت دارد و میتوانید بهترین های پایه های سفارشی را از ما تهیه نمایید
انواع پرچم رومیزی در بیش از 5000 طرح
پرچم بادبانی ساحلی

تولید و چاپ پرچم قطره ای

همانطور که اشاره شد ما طرح پرچم را آنقدر باید متنوع در نظر بگیریم که هر بیننده ای را مجذوب خود سازد . از دیگر طرح های جدید پرچم ها به چاپ پرچم قطره ای نیز اشاره میکنیم که طرحهایی بسیار زیبا و قیمتهایی مناسب دارد .

 • پرچم های قطره ای تاریخچه زیادی نداشته و نسلی نوین در پرچم ها بشمار میرود .
 • کاربرد آنها همچنین در دسته بندی پرچم اهتزاز میباشد و کاربردهای مشخصی دارند .
 • قیمت آنها نیز مناسب بوده و به دلیل متنوع بودن گزان قیمت تر از سایر پرچم ها نیستند
پرچم ساحلی

چاپ و تولید پرچم ساحلی

پرچم ساحلی یکی از بهترین و جذاب ترین انواع پرچم های مورد استفاده در بسیاری از مکان ها از جمله تالارها و فروشگاه های بزرگ و کوچک می باشد. از مهمترین ویژگی های پرچم ساحلی می توان به قابلیت حمل، داشتن قیمت بسیار مناسب و تنوع بالایی از طرح ها اشاره کرد. پرچم ساحلی یکی از بهترین و جالب ترین انواع پرچم ها می باشد که با داشتن ویژگی های بسیار بی نظیر و جذاب خود توانسته است توجه بسیاری از افراد را به سوی خود جذب نماید. توجه داشته باشید که امروزه بسیاری از شرکت ها نیز با استفاده از مواد اولیه بسیار مرغوب به دنبال طراحی و چاپ انواع مختلفی از پرچم ساحلی هستند تا بتوانند به نیازهای متعدد جامعه پاسخ داده و توجه مشتریان خود را جذب کنند. در ضمن اشاره به این نکته ضروری است که این مدل از پرچم ها در فروشگاه های و تالارها از کاربرد بسیار بالایی برخوردار می باشد.

لیست قیمت پرچم

پرچم ساحلی

آیا شما نیز به دنبال سفارش پرچم ساحلی هستید؟ آیا می دانید که یک پرچم ساحلی خوب بایستی دارای چه ویژگی هایی باشد؟

امروزه استفاده از انواع بسیار مختلف پرچم ها برای اهداف بسیار گوناگون بسیار رایج شده است و همین امر نیز سبب شده تا بسیار از شرکت ها به دنبال چاپ بهترین و با کیفیت ترین انواع پرچم ها باشند. در میان انواع آنها، پرچم ساحلی یکی از بهترین و بی نظیرترین پرچم ها بوده که با داشتن مدل و طراحی های بسیار جالب خود توانسته است توجه بسیاری مخاطبین را به سوی خود جذب کند. امروزه شرکت های چاپ پرچم با استفاده از دانش روز دنیا و مدرن ترین دستگاه ها اقدام به چاپ بهترین و بی نظیرترین انواع پرچم ساحلی دارند که شما نیز می توانید با توجه به پیامی که می خواهید در پرچم مذکور به چاپ برسد، یکی از انواع آن را انتخاب کرده و سپس سفارشتان را ثبت کنید. توجه داشته باشید که پرچم ساحلی دارای ویژگی های بسیار بی نظیری می باشد که همین ویژگی ها سبب شده است تا از کاربرد و فروش بسیار بالایی برخوردار بوده و بتواند یکی از محبوب ترین پرچم ها شناخته شود. از مهمترین ویژگی های پرچم ساحلی می توان به موارد زیر اشاره داشت:

–         قابلیت حمل از مکانی به مکان دیگر

–         داشتن وزن بسیار مناسب و سبک

–         داشتن قیمت های مناسب و معقول

–         استفاده از تنوع رنگ های بسیار جالب و جذاب

–         طرح های بسیار متنوع و بی نظیر

توجه داشته باشید که یک پرچم ساحلی خوب بایستی تمام ویژگی های فوق را داشته باشد تا بتواند به عنوان یک ابزار نمایشی و تبلیغاتی وظایف خود را ایفا کرده و شما را به هدفتان نزدیک تر کند. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد قیمت و نحوه سفارش پرچم ساحلی توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

چاپ پرچم ساحلی

اگر شما نیز به دنبال چاپ پرچمی هستید که مدرن و مهیج کننده باشد می توانید پرچم ساحلی را در اولویت های خود قرار دهید. این مدل از پرچم ها شباهت بسیار زیادی را به بادبان داشته و از همین رو جذابیت شگفت انگیزی را به دنبال دارد و توانسته است توجه بسیاری از افراد را به سوی خود جذب کند. استفاده از پرچم ساحلی در بسیاری از کشورها، بخصوص کشورهای ساحلی که با دریا و اقیانوس ها در ارتباط هستند، بسیار رایج بوده و امروزه در بسیاری از شهرهای کشور ما نیز شاهد چاپ و استفاده از پرچم ساحلی هستیم. در چاپ این مدل از پرچم ها از حرفه ای ترین افراد و بهترین دستگاه ها استفاده می شود تا بتوان بهترین محصولات را عرضه کرده و رضایت مشتریان خود را به سوی خود جذب کنیم. شما می توانید نمونه های بسیار گوناگون پرچم ساحلی را در تالارها، فروشگاه های مختلف، فضای بیرونی و داخلی هتل ها و بنادر مختلف مشاهده کنید. شکل بادبانی این پرچم ها جذابیت آنها را دوچندان کرده است و هم چنین شما می توانید در بسیاری از مکان ها از این مدل پرچم استفاده داشته باشید. برای چاپ پرچم مورد نظر خود میتوانید هم اکنون از وب سایت اینترنتی پیش روی خود اقدام نموده و با ارائه طرح مورد نظرتان، در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به دریافت پرچم مورد نظر خود داشته باشید.

قیمت پرچم ساحلی

یکی از مهمترین موضوعاتی که برای بسیاری از خریداران پرچم های ساحلی وجود دارد، قیمت این محصول می باشد. در خصوص قیمت پرچم ساحلی می توان گفت که این امر به عوامل متعددی بستگی دارد که از مهمترین آنها می توان به طرح چاپ شده، رنگ های استفاده شده، ابعاد و جنس مواد به کار رفته اشاره داشت. شما نیز میتوانید قبل از سفارشتان در مورد قیمت پرچم مورد نظر خود اطلاعاتی را به دست آورده و سپس اقدام به خرید داشته باشید. در حالت کلی قیمت پرچم ساحلی بسیار مناسب و معقول می باشد به طوری که مناسب بودن قیمت این محصول از مهمترین ویژگی های این مدل از پرچم می باشد. همکاران ما نیز سعی بر آن دارند تا بهترین و جذاب ترین پرچم را با قیمت های بسیار مناسبی برای مشتریان خود تهیه و طراحی کنند که توصیه می کنیم این فرصت طلایی را از دست ندهید و هم اکنون با ما در تماس بوده و سفارشتان را ثبت کنید.

چاپ و تولید پرچم اهتزاز

سفارش پرچم ساحلی

همانطور که در بخش قبلی نیز به این موضوع اشاره شد امروزه بسیاری از افراد با توجه به بودجه در اختیار خود می توانند بهترین و زیباترین پرچم ساحلی را سفارش دهند. اگر شما نیز قصد خرید و سفارش را دارید می توانید با همکاران ما در تماس بوده وبا ارائه طرح اولیه خود یکی از بهترین و شیک ترین پرچم ساحلی را دریافت کنید. استفاده از رنگ های جذاب و آرم شرکت شما در پرچم سفارشی تان از مهمترین اصول و اولویت ها خواهد بود. همچنین همکاران طراح ما از تمام مراحل طراحی برای شما عکس و فیلم ارسال خواهند کرد و نظرات شما را در گام به گام طراحی پرچم تان لحاظ نموده تا یکی از شیک ترین و مناسب ترین پرچم ساحلی را طراحی کنند و بتوانند از این طریق نیز توجه شما را به سوی خود جذب کنند. شما نیز می توانید با توجه به ابعاد مورد نیازتان، با ما در ارتباط بوده و هر چه زودتر محصول مورد نظر خود را سفارش داده و آن را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت کنید.

لیست قیمت انواع  پرچم تبلیغاتی
تولید پرچم ساحلی
چاپ پرچم ساحلی

تاثیر پرچم ساحلی در تبلیغات

در فضای تبلیغات علاوه بر جنس و قیمت پرچم  یکی دیگر  از مهمترین فاکتورهای موثر در بحث استفاده از پرچم در زمینه تبلیغات ابعاد پرچم و حجم زمینه پرچم برای چاپ تبلیغات روی آن میباشد . ما برای داشتن چنین زمینه تبلیغاتی به پرچمهای ساحلی نیاز مبرم داریم چرا که این محصول میتواند حجم بسیار خوبی برای چاپ و تبلیغات را در اختیار ما قرار دهد  و بدین گونه :

 • تبلیغات ما به شدت در معرض دید خواهد بود
 • مخاطبان بدون شک در نگاه اولیه خود توجهی به چاپ روی پرچم ساحلی خواهند داشت
 • کلاس کاری بالایی در چاپ خواهد بود
 • و در نتیجه بازدهی ما بیش از پیش ارگانیک تر میشود
تولید پرچم رومیزی تبلیغاتی
پرچم ساحلی مدل قطره ای
پرچم ساحلی مدل بادبانی
پرچم مذهبی
چاپ پرچم ساحلی
چاپ پرچم ساحلی
تولید پرچم ساحلی
تولید پرچم ساحلی
پرچم ساحلی
پرچم ساحلی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
پشتیبانی نما پرچم
ارسال به مدیریت