هدایای تبلیغاتی

پاور بانک تبلیغاتی

لیوان و ماگ تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی بهترین روش و همچنین مقرون به صرفه ترین روش برای معرفی شرکت یا شخص می باشد که نام یا برند شرکت بر روی محصولات حک می شود؛ که بیشتر این هدایای تبلیغاتی در نمایشگاه ها و کنفرانس ها اهدا می شود و از توانایی های شما در ذهن کاربران تصویری پایدار ایجاد می کند. همه ی ما عاشق گرفتن هدیه و تخفیف هستیم و این کار حالمان را خوب می کند. با دادن هدیه تبلیغاتی به سمت افزایش فروش و جذب مشتریان بیشتر برویم. با استفاده از هدایای تبلیغاتی ارزان شرکت ها حسن شهرت پیدا می کنند و بر سر زبان ها می افتند. همراه نما پرچم باشید با بیش از 100 نوع محصولات تبلیغاتی اعم از هدایای دیجیتالی، لوازم التحریر ، پرچم تبلیغاتی ، انواع پوشاک و…..

تولید انواع پرچم تشریفات

هدایای تبلیغاتی با چاپ سفارشی مشتری

تأثیر هدایای تبلیغاتی در بازاریابی

هدایای تبلیغاتی یکی از روش های برندینگ در ایران است که تأثیر به سزایی در معرفی برند دارد. در دنیای امروزی برای زنده ماندن در دنیای تجارت به یک استراتژی خوب نیاز دارید. هدایای تبلیغاتی یکی از بهترین استراتژی ها برای افزایش آگاهی از برند در بازار است. به واقع این روش برای مدت های طولانی می تواند یک روش بازاریابی مقرون به صرفه باشد. معمولا برای دست یابی به نتایج بهتر اکثر بازاریابان از هدیه تبلیغاتی مارک دار استفاده می کنند تا گیرندگان بتوانند این هدایا را ماه ها استفاده کنند و مشتریان را با کسب و کار خود درگیر کنند.

شالگردن و کلاه و تی شرت

از آنجایی که مهم‌ترین وظیفه کسب و کارها جلب توجه مشتریان است تا بتوانند نظر آن ها را به سمت خدمات و محصولات خود جلب کنند. به همین علت یکی از راه های اثربخش و ماندگار در جلب توجه مشتریان ارائه هدیه های جذاب و خوب به مشتریان است. تبلیغات تلویزیونی و بنرها فقط برای چند لحظه است و به زودی از جلو چشم بیننده پاک می‌شود ولی هدایای تبلیغاتی مدت ها نگه داری می شود.

شرکت ها یا افراد می توانند انواع هدایای تبلیغاتی و بازاریابی را با چاپ و یا حک نام شرکت، لوگو، شعار و جزئیات تماس آن هدیه را سفارشی و اختصاصی نمایند. به این ترتیب این هدایا به بیلبوردهای سیاری تبدیل می شوند که در هر نقطه ایی که مخاطب شما قرار دارد می تواند شرکت یا محصولات شما را تبلیغ کند.

مزایای استفاده از هدایای تبلیغاتی

امروزه بازاریابان به دنبال هدایایی می گردند که جزء نیاز روزانه گیرندگان باشد. ولی بازاریابان خلاق علاوه بر پر کاربرد بودن به دنبال کیفیت و منحصر به فرد بودن نیز هستند. مزایای استفاده از هدایای تبلیغاتی در تجارت و کسب و کار شما عبارتند از:

 1. بازاریابی مؤثر و ارزان
 2. شناخت سریع برند چون مشتریان با دیدن برند محصولات و سرویس های شما را به یاد می آورند.
 3. در معرض دید بودن برند برای مدت طولانی در نقش کارت ویزیت شما عمل می کند که با این راه تجارت خود را به مشتریان خود معرفی می کنید.
 4. وفاداری مشتری که اگر هدیه تبلیغاتی با کیفیت باشد دلیل محکمی برای داشتن محصول با کیفیت است.
 5. هدایای تبلیغاتی ایجاد تنوع می‌کند دیگر کارت های ویزیت و فعالیت های تکراری منسوخ شده است.
 6. هدایای تبلیغاتی ارزان می تواند با سرمایه گذاری کم سودمند باشد مثل دادن یک خودکار تبلیغاتی یا یک لیوان
 7. دادن هدیه تبلیغاتی کارآمد و با کیفیت به پرسنل روحیه را افزایش می‌دهد و باعث بازدهی بیشتر می شود.

هدایای تبلیغاتی قبل از فروش

بعضی از شرکت ها یا افراد وقتی خدمت یا محصولی جدید را روانه بازار می کنند نمونه ای از آن محصولات را در به صورت رایگان در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. اهدای هدایای تبلیغاتی و بازاریابی قبل از فروش بسیار روشی کارآمد و سودمند است و شامل همه نوع محصول و خدمات می شود و اگر مشتری از محصول یا خدمت راضی بود می تواند خرید و مصرف را تکرار کند. در بعضی از فروشگاه ها بسته هایی رایگان از محصول را به عنوان هدیه به مشتریان خود می دهند. مثلاً شرکت آمازون بسته های رایگان کتاب های پر فروش را در اختیار خوانندگان قرار می دهد تجربه نشان داده که بیشتر افراد تمایل به خرید مجموعه هایی دیگر از این نمونه ها شده اند.

خودکار تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی خاص

پیدا کردن هدایای تبلیغاتی متناسب با نیاز مشتری همیشه کاری آسانی نیست. با توجه به این که بیشتر افراد به هدایای معمولی و عام بیشتر نظر دارند هدایای تبلیغاتی خاص کمتر مور توجه قرار می گیرد. در صورتی که تأثیرگذاری و اثر بخشی این نوع هدایا بیشتر است. هدایای تبلیغاتی خاص معمولاً لوکس و نفیس بوده و دارای ارزش مادی و معنوی بالایی هستند هدایایی که بتواند به عنوان هدیه بازاریابی خاص معرفی شود مخصوص افرادی است که می خواهند استراتژی متفاوتی را انتخاب کنند این دسته از محصولات به زودی فراموش نخواهند شد.

هدایای تبلیغاتی خلاقانه

همیشه نیازی نیست هدیه شما نفیس و گران باشد. هدایای تبلیغاتی خلاقانه حتی با هزینه کم هم می تواند تأثیرگذار باشد. مهم‌ترین اصل در میزان اثربخشی هدایای تبلیغاتی نوع انتخاب شما است و اصراری برای استفاده از هدایای تبلیغاتی نفیس با ارزش مادی بالا وجود ندارد.

انتخاب درست هدیه تبلیغاتی، تأثیر فوق العاده ای در راستای برندینگ کالا یا شرکت می گذارد. با هدایای تبلیغاتی خلاقانه و نوآورانه در هنگام عرضه یک محصول یا خدمات جدید موفقیت و افزایش فروش آن کالا یا خدمات را تقویت نمایید زیرا هدایا توجه عمومی را جذب می کنند و به معرفی جنبه های جدید کسب و کار شما کمک می کنند.

تاثیر هدایای تبلیغاتی در کسب و کار

یکی از قدیمی ترین روش های بازاریابی تهیه محصولاتی به عنوان هدیه تبلیغاتی و حک کردن لوگو یا نام شرکت یا فرد بر روی محصولات است که یکی از بهترین روش های ماندگاری برند در ذهن مشتری است. در هنگام تهیه هدیه تبلیغاتی در عرصه ی کسب و کار باید نکاتی را مد نظر بگیریم از جمله این نکات عبارت‌اند از:

 1. هدیه تبلیغاتی مفید و قابل‌استفاده باشد و افراد آن را نگه دارند و از آن استفاده کنند در نمایشگاه ها بیشتر شرکت ها و کسب و کارها هدایای خود را ارائه می دهند اینکه آن هدیه یک کالای لوکس یا یک خودکار باشد تقریباً ریسک یکسانی دارد بعضی هدیه ها ممکن است کوتاه مدت مثل یک لیوان نوشیدنی در یک نمایشگاه باشد و یا بلند مدت برای مشتریان ثابت باشد.
 2. به خدمت یا محصول مربوط به کسب و کار شما مربوط باشد اینکه هدایای تبلیغاتی شما مربوط به محصول تبلیغی شما باشد امری بسیار مهم است مثلاً اگر متخصص زیبایی هستید بر روی یکی از محصولات زیبایی لوگو خود را بزنید یا مثلاً برای شرکت های مواد غذایی ظرف نوشیدنی می تواند جزء هدایای تبلیغاتی باشد ولی اگر هدیه ربطی به محصول تبلیغی شما نداشته باشد چندان مؤثر واقع نمی شود.
 3. در نهایت محصول و کسب و کار شما را به خوبی نشان دهد همیشه نیاز به دادن هدیه بلند مدت نیست همین که هدیه شما به خوبی معرف شرکت یا محصول شما باشد موفقیت آمیز است و از دادن هدیه های معیوب و ناکار آمد خودداری کنید چون تصویر گیرنده نسبت به شما را مخرب می کند.

ساک خرید  تبلیغاتی

از هدایای تبلیغاتی بسیار پر کاربرد که میتوانید با استفاده از آن بیشترین مخاطب را از نظر تعداد بازدید برند روی محصول داشته باشید ساک خرید تبلیغاتی میباشد . این محصول از دسته  هدایای تبلیغاتی میباشد که بستری بسیار خوب با حجم بالایی را برای چاپ تبلیغات شما دارد ، بسیار ارزان قیمت بوده و تولید آن برای ادامه همکاری کار دسواری نیست . از طرفی از نیازهای اولیه هر فروشگاه و مجتمع های زنجیره و … میباشد  و به خوبی از آن استفاده میشود کاربردهای این هدیه تبلیغاتی میتواند گزینه های زیر باشد :

 • کلیه فروشگاه های زنچیره ای
 • کلیه مراکز فروش پوشاک
 • کلیه هایپرمارکت ها و سوپر مارکت ها
 • کلیه فروشگاه های موبایل و لوازم جانبی موبایل
ساک خرید تبلیغاتی
تولید پرچم لمینت

پرچم تبلیغاتی

مطمعنا شما پاین دسته از هدایای تبلیغاتی را در قالب انواع پرچم رومیزی ، پرچم ساحلی ، پرچم تشریفا ، پرچم مذهبی ، پرچم کاغذی، پرچم اهتزاز و….. در میدان ها , پل ها , مدارس , هیات ها , خیابان و…مشاهده کرده اید از این نوع پرچم برای تیلیغ در فضاهای بازنیز استفاده می شود ابعاد و اندازه پرچم های تبلیغاتی  متفاوت است و اغلب بجز پرچم کاغذی قابلیت شستشو دارند و در نتیجه میتوان از آن به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی ماندگار یاد کرد .  نوع چاپ استفاده در پرچمهای تبلیغاتی سیلک , چاپ دیجیتال یا ممکن است چاپ اسیدی و سابلیمیشن باشد در چاپ اسیدی از دوطرف پرچم می توان استفاده کرد , جنس پرچم اهتزاز از ساتن براق و ژرسه است , و کیفیت جنس اهمیت زیادی دارد , تا در تمام شرایط جوی  بتواند عمر طولانی داشته باشد پرچم اهتزاز به صورت عمودی و افقی تولید می شود در ادامه به توضیحات بیشتر می پردازیم ….

هدایای تبلیغاتی چرمی

هدایای تبلیغاتی بسیار مهم و تأثیر گذارند نوع و کیفیت هدیه می تواند نشانگر هویت برند شما باشد در صورت استفاده از هدایای تبلیغاتی بی کیفیت و ارزان بدون شک در دید مخاطب نیز تأثیر منفی داشته و نمی تواند بازدهی خوبی داشته باشد این هدایای لاکچری و تهیه شده از متریال با کیفیت مدت عمر طولانی داشته همچنین از قیمت بیشتری نیز برخوردار است این نوع مختص به مدیران , کارمندان نمونه و افراد خاص است استفاده از جمله این هدایای لاکچری می توان به هدایای تبلیغاتی چرمی اشاره نمود که در کنار شیک و ارزنده بودن مدت مخاطب می تواند آن را به صورت طولانی تری پیش خود نگهدارد بنابراین لوگوی مورد نظر شما تا مدت ها در معرض دید بوده و در ذهن مخاطب باقی خواهد ماند .

 • اهمیت استفاده از هدایای چرمی تبلیغاتی
 • بهترین هدایای تبلیغاتی چرمی
 • انواع متریال چرم
 • قیمت خرید هدایای چرم تبلیغاتی

اهمیت استفاده از هدایای چرمی تبلیغاتی

شاید بپرسید استفاده از هدایای تبلیغاتی چرمی چه مزایایی دارد چرا این نوع محصول را برای تبلیغات خود انتخاب کنیم ؟ متریال چرم متریالی با کیفیت , زیبا , جذاب بوده که می توان از آن هدایای خاص تهیه نمود متریال چرم هدیه را خاص تر نشان می دهد چرم در کنار زیبا بودن مقاومت و ماندگاری بالایی داشته , لکه بری آسان , لاکچری و لوکس بودن است هدایای چرمی به دلیل خاص بودن یک هدیه ایده آل محسوب می شوند این هدیه با استایل ها و تیپ های مختلف تناسب داشته و مشتری را تحت تأثیر قرار می دهد .

بهترین هدایای تبلیغاتی چرمی

هدایای تبلیغاتی چرمی بسیار متنوع  بوده و می تواند طیف وسیعی از ابزار و وسایل را شامل شود از جمله هدایای چرمی می توان به کیف های چرمی اداری , جاکارتی چرمی با درب مگنتی ,  فولدر , ارگانایزر چرمی  , کیف پالتویی , کیف دستی , کیف پاسپورتی , جاکلیدی , کمر بند , سررسید , ست و نیم ست چرم و…. اشاره نمود می توان بر روی انواع هدایای تبلیغاتی تهیه شده با متریال چرم لوگوی مورد نظر را توسط دستگاه لیزر Co2 با ظرافت و با عمق مطلوب بر روی بدنه محصول حک نمود .

انواع متریال چرم

 • چرم سبک ( ضخامت کمتری داشته و در کلاه و لباس استفاده می شود )
 • چرم نیمه سنگین ( از پوست حیواناتی مانند کروکودیل تهیه شده و برای کالای لوکس استفاده می شود )
 • چرم سنگین ( از پوست حیوانی مانند گاو تهیه شده وبهترین نوع چرم است از این نوع برای کیف دستی , کیف جیبی و.. استفاده می شود )

قیمت خرید هدایای چرم تبلیغاتی

نوع هدیه انتخابی در تبلیغات معرفی گر برند و هویت سازمانی شما در تبلیغات می باشد تبلیغات هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است بدین طریق به راحتی می توان مشتریان زیادی داشت هدایای تبلیغاتی تهیه شده از متریال چرمی یکی از شیک ترین و لوکس ترین هدایا هستند در تعیین قیمت هدایای تبلیغاتی تهیه شده از متریال چرم عوامل متعددی از جمله کیفیت و نوع چرم استفاده زیرا برخی چرم ها مصنوعی هستند در کنار کیفیت خوب قیمت بسیار مناسب تری دارند همچنین نوع محصول , میزان تیراژ سفارش داده شده و نوسانات قیمت ارز تأثیر گذار هستند انواع هدایای چرمی با کیفیت بالا , تضمینی و قیمتی رقابتی را از ما بخواهید .

 • کاربرد پرچم اهتزاز
 • انواع پرچم اهتزاز
 • نوع چاپ روی پرچم
 • پرچم اهتزاز تبلیغاتی

کاربرد پرچم اهتزاز

از پرچم اهتزاز در ورودی شهر ها استفاده می شود , استفاده در مکان های دولتی , استفاده در میادین ورزشی , محل هایی که کنفرانس برگذار میشود استفاده در خیابان در محل عبور روسای کشورهای خارجی استفاده از پرچم اهتزاز برای آذین بندی خیابان ها , و همچنین استفاده و بر افراشته شدن در شرکت ها و سازمان ها به عنوان نماد آن سازمان از پرچم اهتزاز استفاده می شود.

انواع پرچم اهتزاز

پرچم های اهتزاز با توجه به نوع طرح, ابعاد و اندازه , تعداد تیراژ به صورت چاپ دستی و دیجیتالی انجام می دهند انواع پرچم های اهتزاز تولید شده عبارتند از , پر چم اهتزاز پرسپولیس , استقلال , پرچم اهتزاز ورزشی , پرچم اهتزاز تبلیغاتی عمودی و افقی پرچم اهتزاز بدون چاپ وساده پرچم اهتزاز مذهبی , پرچم اهتزاز ایران , پرچم اهتزاز تشریفات و…..از جمله پرچم های تولید شده می باشند .

نوع چاپ روی پرچم

چاپ سیلک > بر روی پارچه پرچم از چاپ سیلک استفاده می شود چاپ معمولی , چاپ با لاک حساس برجسته آبی , چاپ ترام , چاپ پلاستی زول از انواع چاپ سیلک می باشد , ازروش های دیگرچاپ سیلک اسکرین است که دراندازه های مختلف روی پارچه انجام می شود در سیلک اسکرین از پارچه هایی که سوراخ ریز دارد استفاده می شود تصویر روی طوری منعکس می شود وقسمت هایی که نباید رنگی باشد با ماده ای مسدود می کنند رنگ را با کمک غلتک روی سطح منتقل می کنند  وتصویر روی آن ظاهر می شود .

چاپ دیجیتال > چاپ دیجیتال روی پرچم با دستگاه دیجیتالی کاری ساده میباشد دستگاه دیجیتال طرح کامپیوتری را روی پارچه پرچم چاپ می کند  چاپ دیجیتال محدودیت ندارد می توان هر نوع طرحی با هر ابعادی روی پرچم چاپ کرد .

پرچم اهتزاز تبلیغاتی

یکی از راه های موثر در تبلیغات استفاده و شناساندن کالای خود یا معرفی بهتر خود به مخاطب استفاده از پرچم اهتزاز تبلیغاتی می باشد شما می توانید با چاپ آرم و لوگوی مخصوص به سازمان و شرکت خود روی پرچم اهتزاز از ان به عنوان تبلیغات نیز استفاده کنیدهمانطور که گفتیم پرچم های اهتزاز در محیط های باز استفاده می شوند پس شما شانس بیشتر و بهتری برای معرفی خود پیدا می کنید . استفاده از پرچم اهتزاز تبلیغاتی می تواند تاثیر بسزایی در کسب و کار شما ایجاد کند و به آن رونق دهد .

هدایای تبلیغاتی تکی

روشی برای بازاریابی , دیده شدن برند در دنیای کسب و کار که رقباها با یکدیگر رقابت تنگاتنگی دارند به طور حتم استفاده از هدایای تبلیغاتی است هدف از این هدایا تمامی محصولات و خدمات شرکت می باشد همچنین نقش آن در رشد برندینگ و بقای سازمانی بسیار مهم و تأثیر گذار است شاید تصور کنید این هدایا هزینه بر است اما اینطور نیست شما می توانید هدایای تبلیغاتی تکی و ارزان در عین حال پر کاربرد را انتخاب نمایید این هدایا علاوه بر اینکه می توانند کاربرد زیادی داشته باشند تا مدت زمان طولانی نیز مورد استفاده قرار گرفته و این برای شما یک تبلیغات طولانی مدت محسوب می شود .

 • تأثیر هدایای تبلیغاتی
 • هدایای تبلیغاتی تکی

تأثیر هدایای تبلیغاتی

شما در هر حرفه ای که باشید اعم از صنایع غذایی , لباس فروشی , ساخت و ساز , مشاوره بازاریابی و… می توانید از هدایای تبلیغاتی برای معرفی لوگوی و خدمات خود و نیز رونق بخشیدن به کسب و کار خود استفاده نمایید مطابق با نظر سنجی انجکن بین المللی محصولات تبلیغاتی (PPAI ) نزدیک به 85 در از مخاطبان در مشاغل مختلف به دریافت هدایای تبلیغاتی تمایل به استفاده از خدمات شرکت هدیه دهنده و یا خرید کالا و محصول از شرکت تولید کننده کالا را دارد هدیای تبیلغاتی نام برند و محصول شما را نه تنها به مشتری بلکه به افرادی که آن هدیه را مشاهده کرده اند معرفی می نماید . نیازی نیست که برای تهیه این هدیا هزینه زیادی پر داخت کنید بلکه آنها می توانند پر استفاده و مقرون به صرفه باشند .

هدایای تبلیغاتی تکی

هدایای تکی تبیلغاتی ارزان :

هدایای تبلیغاتی انواع و اقسام مختلفی دارند که شما می توانید با توجه به بودجه مورد نظر و تعداد افراد دریافت کننده آن را انتخاب کنید هدایای انتخابی شما می تواند ست های مدیریتی , هدایای دیجیتالی و یا هدایای تبلیغاتی تکی باشد در صورتی که قصد دارید هدایا را در تیراژ بالا سفارش دهید ما به شما هدایای اختصاصی تکی را پیشنهاد می کنید این هدایا بسیار متنوع , مفید و ارزان بوده و مطمئنا شما با هر بودجه ای به آسانی آن را تهیه خواهید نمود از محبوب ترین آنها می توان به پت موس ؛ جاکارتی , فولدر ؛ جا کلیدی ؛ تیشرت تبلیغاتی ؛ ست خودکار و روان نویس , سالنامه ها ؛ تقویم های رومیزی و دیواری ؛ لیوان ؛  ؛ ساک دستی ؛ آفتابگیر تبلیغاتی  ؛ فلاسک ؛ ماگ های تبلیغاتی  , دفترچه یادداشت , جا موبایلی باشند .

هدایای تکی تبلیغاتی دیجیتالی :

در صورتی که بودجه خوبی را برای هدایای تبلیغاتی تکی در نظر گرفته و اینکه تعداد افراد دریافت کننده محدود ویا خاص مانند مدیر و یا کارمند نمونه است می توان هدایای دیجیتالی را سفارش داد این هدایا شامل ؛ فلش مموری ؛ پاور بانک , اسپیکر تبلیغاتی , هدفون , دستبند هوشمند , شارژر وایرلس و استند شارژر موبایل , هاپ یو اس بی و… هستند .

هدایای تبلیغاتی خاص و جدید :

شاید شما از آن دسته از افراد هستید که قصد دارید هدیایتان متفاوت با دیگر شرکت های تبلیغاتی باشد در این صورت ما به شما استفاده از هدایای خاص را پیشنهاد می کنیم این هدایا می تواند گلدان کاکتوس تبلیغاتی ؛ جالیوانی چوبی ؛ کتب نفیس , عطر و ادکلن , لباس کار ؛ چتر تبلیغاتی ؛ صنایع دستی , محصولات چرمی مانند کیف دستی مردانه , کیف جیبی زنانه , دستبند , ساعت , دستگاه تست قند , ماساژور , ترازو , جعبه کمک های اولیه , تابلو دیواری , هدایای تبلیغاتی چوبی مانند ساعت چوبی رومیزی , گلدان تبلیغاتی , ست رومیزی بامبو و… باشد .

امتیاز دهید
چند ستاره متعلق به ماست
[Total: 1 Average: 5]

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ نما پرچم
ارسال از طریق واتساپ

تماس بگیرید