هدایای تبلیغاتی

فروش تیشرت تبلیغاتی

قیمت تیشرت تبلیغاتی

چاپ روی تیشرت

تیشرت تبلیغاتی

چاپ تیشرت تبلیغاتی

با خدمات چاپ دیجیتالی و سیلک روی تیشرت در خدمت شما هستیم . تیشرت تبلیغاتی یقه دار ، یقه گرد ، یقه 7  و انواع چاپ تیشرت آستین کوتاه و آستین بلند توسط تیم تبلیغاتی نما پرچم پذیرفته میشود . اگر میخواهید بهتر دیده شوید با خدمات چاپ تیشرت آشنا شوید . جهت مشاوره و استعلام قیمت تیشرت تبلیغاتی ملانژ  ، جودون ، نخ پنبه  و پلی استر با ما تماس بگیرید .

چاپ تیشرت با طرح دلخواه

شماره های تماس

02166931329

09365125739

بهترین چاپ روی تیشرت

تیشرت تبلیغاتی چیست ؟

به قیمت چاپ تیشرت تبلیغاتی فکر نکنید . به بازدهی بینظیر آن در کوتاه مدت فکر کنید  . از جمله هدایای تبلیغاتی میتوان به تیشرت های تبلیغاتی اشاره کرد این تیشرت ها به خاطر نداشتن دکمه و جیب فضای بیشتری برای دید دارند وبه راحتی می توان ارم یا لگوی شرکت مورد نظر را روی آن چاپ کرد و همچنین چاپ روی آن نسبت به بقیه هدایای تبلیغاتی هزینه کمتری می برد تیشرت های تبلیغاتی محدودیت جنسی و سنی ندارند و تمام گروه ها میتوانند از آن استفاده کنند این نوع تیشرت ها تنها به هدیه محدود نمیشوند بلکه کارمندان و کارکنان نیز با پوشیدن لباس های یکدست در همایش ها , نمایشگاه ها , رستوران ها و ….باعث تبلیغ برند خود می شوند در ادامه به توضیحات بیشتر در مورد چاپ تیشرت های تبلیغاتی یقه گرد 3 دکمه  و سایر تیشرتها همچون قیمت تیشرت تبلیغاتی ویسکوز  و مردانه می پردازیم .

انواع تیشرت تبلیغاتی

تیشرتهای تبلیغاتی محصولاتی کاملا متنوع و در تبلیغات تاثیر بسیار مفیدی در کدتاه مدت دارند . تیشرت ها از دسته هدایای تبلیغاتی هستند که بهترین بستر برای چاپ را فراهم میکنند و به نوعی مخاطبان با مجبور میکنند که تبلیغات روی تیشرت را نگاه کنند چرا که بالاتنه همه ما در حضور دیگران از نقاط در معرض دید عموم میباشد   . مواردی که در ادامه با آن سر و کار داریم :

 • مزایای تیشرت تبلیغاتی
 • استفاده از تیشرت تبلیغاتی
 • چاپ و جنس تیشرت تبلیغاتی
 • چاپ سیک روی تیشرت
تولید و چاپ پرچم در تهران

 

مزایای تیشرت تبلیغاتی

با چاپ کردن آرم و لوگوی خود روی تیشرت تبلیغاتی باعث می شوید تا نظر مخاطب به سوی برند شما جلب شود , وباعث رونق گرفتن کسب و کار شما می شود همانطور که قبلا به آن اشاره کردیم این تیشرت ها تنها به هدایای تبلیغاتی محدود نمی شوند کار کنان و کارمندان با پوشیدن یکدست و هماهنگ این لباس در همایش ها و مراسم خاص همبستگی خود را نشان داده وباعث تبلیغ برند خود می شوند از دیگر مزایای تیشرت تبلیغاتی چاپ آن برای , تیم ورزشی , کار کنان رستوران ها , سازمان ها و….میباشد.

چگونه روی تیشرت تبلیغ کنیم ؟

تبلیغاتی دیگر از نظیر بیلبورد و تبلیغات دیواری هزینه ی زیادی می برد اما تیشرت های تبلیغاتی بازدهی بهتری به همراه دارند و باعث جلب توجه مخاطب می شود , محدودیت سنی ندارد هم اقا و هم خانم ها می توانند از آن استفاده کنند با استفاده از تیشرت های تبلیغاتی  و چاپ لوگوی مورد نظر خود میتوانید  برند خود را معرفی کنید وبه کار خود رونق دهید .

چاپ و جنس تیشرت تبلیغاتی

چاپ بر روی تیشرت های تبلیغاتی به وسیله ی سیلک اسکرین و چاپ سابلمیشن, دستگاه پرینتر , درج لوگو بر پارچه گلدوزی , چاپ پلاستیزول, چاپ به صورت کاغذ لیبلی ,  می توان انجام داد البته این چاپ بستگی به جنس پارچه لباس دارد معمولا جنس تیشرت ها از پنبه , ملانژ , اسپان , جودون و…میباشد هر چه جنس پارچه بهتر باشد چاپ روی لباس به دستگاهی مجهز تر نیاز است برای چاپ روی تیشرت پنبه ای از دستگاه با کیفیت بالا استفاده می شود .

چاپ ماسک در تهران

 

چاپ سیلک  روی تیشرت تبلیغاتی

 • سیلک از قدیمی ترین روش های چاپ است و سالیان دراز است
 • از آن استفاده برای چاپ روی پارچه استفاده می شود
 • هنوز هم پس از گذشت سالها با پیشرفت خود جایگاه خود را در عرصه چاپ حفظ کرده است
 • با توجه به سایز پارچه و نوع لباس می تواند در ساعت حدود 1000 عدد چاپ را انجام دهد
 • چاپ سیلک را میتوان در سایز های مختلف لباس اجرا کرد
 • با چاپ سیلک می توان انواع مختلف رنگ ها و طرح ها را بر روی سطح ایجاد کرد
 • با توجه به اینکه قیمت آن نیز مناسب می باشد به خاطر این ویژگیها توجه شرکت ها وسازمان ها را به خود جلب کرده است زیرا چاپ طرح یکدست بر روی لباس های فرم برای هماهنگ کردن لباس کارکنان انجام می شود .
تولید پرچم اهتزاز برای تبلیغات

 

کاربرد تیشرت تبلیغاتی

تیشرتهای یقه دار یا پولوشرت ها یا تیشرتهای یقه گرد  و سایر تیشرتهایی همچون تیشرت یقه 7 ، آستین کوتاه و آستین بلند و…. همگی میتوانند یک تیشرت تبلیغاتی باشند . اما اینکه یک تیشرت در چه محیطی میتواند کاربردی و یک برند یا لوگو را در معرض دید قرار دهد اهمیت زیادی دارد . تیشرت تبلیغاتی یکی از مهمترین فاکتور هدایای تبلیغاتی برتر را ( پر مخاطب باشیم ) رعایت کرده است که میتوانید کاربرد تیشرت تبلیغاتی را در این محیط ها تضمین کنید

کلیه اماکن عمومی از جمله مترو ، بی آر تی ، اتوبوس و…

گردهمایی های کاری همچون همایش ها ، سمینارها ، جلسات و….

کلیه دورهمیها مانند  جشن تولد ، مراسم عروسی ، دورهمی های دوستانه و….

محیطهای تجاری همچون تولیدی ها ، فروشگاه ها ، شرکت های خدمات سیار و….. از تیشرت تبلیغاتی مردانه استفاده میکنند

انواع مزون های خیابانی ، سالن زیبایی ،  تبلیغاتی مجازی و…. از تیشرت تبلیغاتی ویسکوز جهت تبلیغات استفاده میکنند

 

چاپ تیشرت تبلیغاتی

تیشرت ها  با چاپ های مخصوص و طرح های متنوعی  وجود دارند که جدا از زمینه مد در زمینه تبلیغات نیز مورد استفاده قرار می گیرند و می توان گفت تیشرت های تبلبغاتی , یکی از بهترین محصولاتی می باشد که می تواند کسب و کار شما بهتر معرفی کند و مورد توجه مخاطب قرار دهد , تیشرت ها از جنس های مختلفی از قبیل , نخ پنبه  , پلی استر پنبه , ملانژ , اسپان در سایز ها و رنگبندی های مختلف تولید می شوند , از لحاظ شکل و ظاهر به صورت یقه دار , بدون آستین و آستین دار هستند  با ما همراه باشید با معرفی انواع جنس و چاپ تیشرت های تبلیغاتی که به آن می پردازیم.

 • انواع جنس تیشرت های تبلیغاتی
 • انواع چاپ روی تیشرت
 • چاپ روی تیشرت مشکی

انواع جنس تیشرت های تبلیغاتی

 • تیشرت ملانژ
 • تیشرت جودون
 • تیشرت نخ پنبه
 • تیشرت پلی استر پنبه

تیشرت ملانژ

 این نوع تیشرت تبلیغاتی از الیاف طبیعی و مصنوعی تولید می شود و رنگ آنها خاکستری میباشد از پارچه های ملانژ در پوشاک خانگی , راحتی , گرمکن , سویشرت , شلوار اسلش و لباس های ورزشی استفاده می شود و چاپ استفاده شده روی آن سابلیمیشن میباشد و می توان طرح مورد نظر و دلخواه شما را روی آن چاپ کرد .

تیشرت جودون

  تیشرت تبلیغاتی از جنس جودون حالتی دون دون دارد این نوع تیشرت ها یقه دار هستند و بیشتر در لباس های مردانه یا در شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد چاپ استفاده شده روی ان سیلک اسکرین می باشد و می توان طرح دلخواه شما را روی آن چاپ کرد .

تیشرت نخ پنبه

یکی ار رایج ترین تیشرت ها که در لباس و پوشاک استفاده می شود تیشرت نخ پنبه است الیاف این نوع تیشرت صد در صد طبیعی می باشد از ویژگیهای آن می توان به خنک بودن و سبکی , و عدم حساسیت و تعریق بدن اشاره کرد ع چاپ روی این نوع تیشرت های تبلیغاتی به صورت تک رنگی و یا چاپ چند رنگ به شکل لیبل صورت می گیرد  .

 تیشرت پلی استر پنبه

از رایج ترین و پر کاربد ترین تیشرت ها نوع پلی استر پنبه می باشد که چاپ به کار رفته در آن سابلیمیشن است این نوع تیشرت ها به خاطر کیفیت جنس در برابر شست و شوی جنس و چاپ روی آن  عمر طولانی دارند .و در زمینه تبلیغات امکان چاپ طرح و لوگوی مورد نظر شما بر روی آن وجود دارد .

انواع چاپ روی تیشرت

چاپ روی تیشرت انواع مختفی دارد از قبیل , چاپ اسکرین , چاپ به صورت مستقیم , چاپ به صورت حرارتی و چاپ سابلیمیشن که در ادامه به دو نوع ان اشاره می کنیم “

چاپ اسکرین

در این نوع چاپ از صفحات تحت فشار استفاده می شود هر صفحه مخصوص یک رنگ مثلا اگر تی شرت دارای 4 رنگ جداگانه باشد از 4 صفحه استفاده می شود این نوع چاپ مقرون به صرفه و با کیفیت میباشد

چاپ سابلیمیشن

بیشترین طرح های تیشرت تبلیغاتی با چاپ سابلیمیشن همراه است در این نوع چاپ تیشرت های تبلیغاتی از جوهری مخصوص استفاده می شودو براثر برخورد حرارت به آن به گاز تبدیل شده و از طریق گرما منافذ پلی استر باز شده و جوهر به ان نفوذ می کند .

چاپ روی تیشرت مشکی

برای چاپ روی تیشرت مشکی می توان عکس و طرح مورد نظر شما , به صورت تکی و تیراژ با کیفیتی عالی روی پارچه های صد در صد پنبه انجام داد این نوع پارچه در تیشرت های تبلیغاتی در سایز های مختلف تولید شده , قابل شست و شو وبه مرور زمان پوسته پوسته نمی شوند .

چاپ کلاه در تهران

 

چاپ تیشرت انتخاباتی

با فرارسیدن انتخابات ریاست جمهوری ، شورای شهر و روستا و انتخابات نمایندگان مجلس  یکی از بهترین ابزار برای تبلیغات کاندیدها استفاده از تیشرت  های تبلیغاتی میباشد . تبلیغات انتخاباتی باید بهترین بستر برای دیده شدن را داشته باشد از این رو نیاز به زمینه وسیعی برای چاپ   تبلیغات دارد . همچنین از آنجایی که بیشترین تبلیغات انتخابات روی بنر و تراکت انجام میشود  و این بسترها یا  مانند تراکت زیر دست و پا میمانند و یا مثل بنرها تنها یک لوکیشن را برای دیده شدن پوشش میدهد ، تیشرت انتخاباتی ابزاریست که میتواند در کلیه اماکن عمومی از جمله مترو  و ایستگاه ها  و بازار روز از بهترین تبلیغ ها باشد . نما پرچم کلی طرح های ویژه تبلیغاتی برای چاپ روی تیشرت در نظر دارد . همراه ما باشید با پیروز میدان رقابت انتخابات باشید

 

انواع طرح  تیشرت  تبلیغاتی

در چاپ روی تیشرت باید به طرح آنها نیز  اهمیت قائل شد . تیشرت ها به دلیل راحتی و ظاهری اسپرت داشتن , همچنین تنوع در طرح و رنگ بسیار پر طرفدار هستند تیشرت ها مناسب آقایان و خانم ها می باشد این بلوز به دلیل شکل بدنی و آستین هایش که به شکل حروف تی انگیلیسی است با عنوان تیشرت نامگذاری شده است این نوع البسه از پارچه های کشی , سبک و کم قیمت تهیه شده بافتی نرم داشته و به راحتی تمیز می شوند امروزه یکی از پرفرشترین لباس ها می باشد و به دلیل فضای باز و در معرض دیدش یکی از ابزارهای تبلیغاتی نیز محسوب می شود انواع تیشرت ها شامل یقه گرد , یقه هفت , دکمه ای و… می باشد که در ادامه به آنها می پردازیم .

 • بهترین پارچه برای تیشرت
 • اسم انواع تیشرت های مردانه
 • اسم انواع تیشرت های زنانه
مرکز چاپ کلاه تبلیغاتی

بهترین پارچه برای تیشرت

از آنجا که انواع تیشرت ها مناسب فصل گرم هستند از اجناس خنک و متریال های مختلفی تهیه می شوند برای هر مدل از تیشرت از پارچه ای مخصوص استفاده می شود به عنوان مثال در تولید تیشرت ها از پارچه جودون , پارچه های کتانی , پارچه های جرسی ( کشباف ) , پارچه های ریب ( شیاردار ) , پارچه های 100% پنبه یا پارچه های ترکیبی پنبه – ویسکوز , پنبه – بامبو می باشد و برای تیشرت های زنانه نیز از متریال های مختلفی استفاده می شود  بهترین پارچه برای تیشرت های زنانه نیز پارچه های پنبه ای و نخی است چرا که برخورداری از نرمی و لطافت بالا , قابل تنفس بوده و در برابر شست و شو کیفیت خود را از دست نمی دهند .

اسم انواع تیشرت های مردانه

تیشرت های یقه گرد

از انواع تیشرت ها در نوع مردانه مدل یقه گرد این پوشاک می باشد این نوع مناسب مردانی است که صورتی کشیده و شانه های منحنی دار دارند .

تیشرت های یقه هفت

تیشرت های یقه هفت یا یقه v مناسب آن دسته از مردانی است که هیکلی درشت اندام , صورت گرد و شانه هایی پهن دارند . جهت خرید تیشرت تبلیغاتی یقه هفت با ما تماس بگیرید

تیشرت های آستین کپ

در این نوع خبری از زیر آستین نیست و در قسمت آستین برشی یکسره با تیشرت دارند . جهت خرید تیشرت تبلیغاتی آستین کپ  با ما تماس بگیرید

تیشرت های آستین رگلان

تیشر های آستین رگلان از انواع تیشرت مردانه بوده و در دو مدل آسین بلند و سه ربع دوخته می شوند . جهت خرید تیشرت تبلیغاتی آستین رگلان  با ما تماس بگیرید

تیشرت های  فیت

این نوع از پارچه ای با حالت ارتجاعی تولید شده بدن را به خوبی در بر گرفته و نشان دهنده فرم بدن هستند .بهتر است از این نوع آقایان با اندام مناسب استفاده نمایند . جهت خرید تیشرت تبلیغاتی  فیت با ما تماس بگیرید

تیشرت های یقه Y

در این نوع تیشرت مردانه هنلی یقه تا روی سینه برش خورده و در یک ردیف آن دکمه قرار داشته که می تواند به دلخواه فرد بسته یا باز شود .

اسم انوع تیشرت های زنانه

تیشرت  نیم تنه

این نوع تیشرت های زنانه مناسب خانم ها با بالاتنه باریک می باشد و اکثرا در باشگاه های ورزشی با شلوارهای خط دار و یا شلوارک ست می شود . جهت چاپ روی تیشرت نیم تنه با ما تماس بگیرید

تی شرت  یقه دار

از این نوع پولیشرت های زنانه در ورزش هایی مانند چوگان و تنیس استفاده می شود جنس این نوع از ابریشم و الیاف مصنوعی است که در قسمت جلوی آن چند دکمه وجود دارد آستین این نوع نسبت تیشرت ها کمی بلند تر می باشد . جهت چاپ روی تیشرت  یقه دار با ما تماس بگیرید

تیشرت های یقه گرد

یکی از پر استفاده ترین در انواع تیشرت ها در خانم ها نوع یقه گرد این محصول می باشد که در طرح ها و رنگ های مختلف تهیه شده و به راحتی با دامن کوتاه , و جلوار جین ست می شوند .جهت چاپ روی تیشرت یقه گرد  با ما تماس بگیرید

تیشرت یقه هفت

استفاده از تیشرت های یقه هفت تنها مختص به آقایان نیست بلکه در بانوان نیز طرفداران زیادی دارد یقه باز این تیشرت باعث می شود هنگام پوشیدن آن لباس با آرایش صورت برخورد نکند .جهت چاپ روی تیشرت یقه هفت با ما تماس بگیرید

چاپ پرچم مذهبی در تهران

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *