تندیس و بج

چاپ روبان

روبان تبلیغاتی

از دیگر هدایای تبلیغاتی پر کاربردی میتوان به روبان تبلیغاتی اشاره کرد . روبان ها میتوانند یکی از بهترین ابزار برای تبلیغات ما باشند . روبان ها کاربردهای زیادی از جمله استفاده در مراسم جشن عروشی ، جشن تولد ، گردهمایی و افتتاحیه ها و…. کلیه مناسبت های دیگر  دارند که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد . گروه تبلیغاتی نما پرچم تامین کننده بهترین روبان های تبلیغات با چاپ و تولید انواع روبان ارزان و با کیفیت در خدمت شماست . همراه نما پرچم باشید با بهترین خدمات چاپ روبان تبلیغاتی

شماره های تماس

02166931329

09365125739

موضوعقیمت واحد تومان حداقل با تیراژ
پرچم رو میزی دورو ریشه باپایه سنگی85/00020عدد
پرچم رو میزی دورو ریشه با پایه استیل90/00020عدد
پرچم رومیزی دورو بدون ریشه با پایه پولکی 80/00020عدد
پرچم رومیزی با پایه ال80/00020عدد
پرچم رومیزی با پایه T110/00020عدد
پرچم تشریفات دورو ریشه دار پایه پنجه شیری850/0005عدد
پرچم تشریفات دورو ریشه دارپایه خورشیدی 900/0005عدد
پرچم تشریفات دورو ریشه دار پایه کروم950/0005عدد
پرچم تشریفات لمینت یکرو بدون ریشه پنجه شیری800/0005عدد
پرچم تشریفات جیر1/200/0005عدد
پایه سنگی30/00050عدد
پایه استیل رو میزی50/00050عدد
پایه پولکی45/00050عدد
پایه L 45/00050عدد
پایه T دوبل 55/00050عدد
پایه استیل رومیزی دوبل60/00050عدد
پایه پنجه شیری350/00010عدد
پایه خورشیدی400/00010عدد
پایه کروم تخت500/00010عدد
پایه گرانولی با میله کامل 600/00010عدد
پرچم خودرویی ساتن براق تک رنگ 8000500عدد
پرچم خودرویی ساتن دیجیتال رنگی 18000100 عدد
پرچم خودرویی دوکاره 3500500عدد

نمونه کار چاپ روبان

چاپ روبان
چاپ روبان

نمونه کار چاپ روبان

نمونه کار چاپ روبان

نمونه کار چاپ روبان

چاپ روبان (  10 تیرماه 1400)

چاپ روبان (  25 فروردین 1400 )

چاپ روبان (  15 فروردین 1400 )

چاپ روبان ( 16 دیماه 99 )

روبان تبلیغاتی
روبان تبلیغاتی
روبان تبلیغاتی
روبان تبلیغاتی
قیمت روبان
قیمت روبان
قیمت چاپ روبان
چاپ روبان (4)
لیست قیمت روبان
قیمت روبان تبلیغات
قیمت روبان تبلیغاتی
چاپ روی روبان
چاپ روی روبان
چاپ روی روبان

آرشیو گالری

قیمت چاپ روبان تبلیغاتی

هزینه چاپ روبان یا بهتر است بگوییم چاپ روی روبان بسته به چند گزینه دارد : حجم سفارش مشتری یا به عبارتی متراژ روبان  ، نوع چاپ روبان ،  کیفیت جنس روبان

کاربردهای روبان در تبلیغات

روبان برای مناسبت هایی چون شب چله ، عید نوروز ، ولنتاین و…. استفاده میشود اما عمده مصرف روبان تبلیغاتی برای کسب و کارهای مختلف است . چاپ روی روبان میتواند در بسته بندی محصولات برند شما را به بهترین شکل به نمایش بگذارد  . دیده شدن شیک تر  و جلوه بهتری از برند شما میتواند روی روبان پیاده شود .  علاوه بر تبلیغات در محیط های عمومی ، خودروها و….. ،  چاپ روبان تبلیغاتی در صنف های زیادی نیز  کاربرد دارد که به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد  :

 • چاپ روی روبان جعبه شیرینی
 • چاپ روی روبان ویژه فروشگاه پوشاک و مخصوصا کفش و کتانی
 • چاپ روی روبان ویژه  بسته بندی عطر و ادکلن
 • چاپ روی روبان ویژه بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی
 • چاپ روی روبان ویژه تبلیغات گالری های  طلا جواهری و زیور آلات
 • چاپ روبان ویژه تبلیغاتی در مراسمات جشن تولد ، عقد و عروسی و….
 • چاپ روبان ویژه   تبلیغاتی گلفروشی ، لوازم تزیینی و…..

هر کسب و کاری که در بسته بندی نیاز به ظاهری شیک تر داشته باشد از  چاپ روبان استفاده میکند .

دستگاه چاپ روبان چیست   ؟

دستگاه کلندر یا همان چاپ روبان سیستمی است که اغلب با چاپ مسقیم روی روبان کار خود را شروع میکند . سرعت چاپ روی روبان توسط این دستگاه ها میانگین 50 میلیمتر در ثانیه و و حدودا بین 30 تا 60 درجه سانتیگراد دمای مصرفی دارند . فویل های مصرفی در این دستگاه ها معمولا متالک ، هولوگرام و رنگی بوده و طول و عرض این دستگاه ها نیز بسته به قابلیت  وسرعت عمل چاپ این دستگاه ها متفاوت میباشد .

سفارش چاپ روبان تبلیغاتی

 • برای سفارش روبان تبلیغاتی حد اقل 500 متر چاپ روبان پذیرفته میشود
 • تحویل سفارش شما بین 2 تا 5 روز کاری زمان میبرد
 • قیمت چاپ روبان نیز بسته به قیمت روز متفاوت میباشد و جهت استعلام آن  با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید

چاپ لوگو روی روبان

برای تبلیغات خود از هر ابزاری میتوانید استفاده کنید اما گاها خود بسته بندی محصول میتواند بهترین تبلیغات باشد . چاپ لوگو روی روبان در یک بسته بندی ساده میتواند بهترین تبلیغات شما باشد  چرا که اولین نگاه مشتری به بسته بندی محصول است .  شما نیز تصویر زیبایی از اولین برداشت مشتری از یک خرید به جا بگذارید   . نما پرچم با بهترین طراحان و ایده پردازان در زمینه هدایای تبلیغاتی  و چاپ روبان در خدمت شماست . همین حالا برای سفارش چاپ روبان تماس بگیرید و کلی تخفیف از ما بگیرید .

چاپ لوگو روی روبان

تولید و چاپ روبان تبلیغاتی

حال با پیشرفت تکنولوژی شما می توانید برای بسته بندی طرح خود با روبان از روبان هایی استفاده نمائید که برند و نام طرح شما بر روی آن چاپ شده است و یا اینکه این روبان ها را با احترام تقدیم کنید به تمام کسانی که شما را در به وجود آمدن این طرح یاری کرده اند. به این شکل از چاپ روبان استفاده کرده اید.

چاپ روبان

صنعت چاپ روبان

همانطور که گفته شد روبان تنها برای زیبایی در بسته بندی استفاده نمی شود، بلکه روبان ها می توانند معرف مشخصات افراد باشند. این نوع از روبان اغلب برای نگه داشتن آی دی کارت ها بر روی گردن افراد استفاده می شود بنابراین باید لوگو و برند که متناسب با مشخصات افراد بر روی آن چاپ شود.

برای چاپ روبان در وهله اول نیاز به دستگاه های تخصصی است که وظیفه چاپ را به دوش می کشد و در وهله دوم جنس روبان است. برخی از بهترین جنس ها که برای چاپ روبان مناسب هستند عبارتند از ساتن و ابریشم. که این دو پارچه به راحتی برای چاپ با دستگاه تطبیق پیدا می کنند.

این روش از لحاظ صرف هزینه بسیار به صرفه است. اما عیب این روش آن است که تنوع رنگی را کاهش می دهد. یعنی در واقع برای چاپ روبان مورد نظر تنها می توان از یک رنگ به خصوص استفاده کرد. ایراد دیگری که به این روش وارد است، فراوانی ضایعات است که در واقع این ضایعات میزان بازده دستگاه را کاهش می دهد.

روبان

چاپ روبان یکی از روش های به روز تبلیغاتی است که باعث رونق کسب و کار شما می شود که در این روش به وسیله یک روبان که به عنوان وسیله تزئینی به کار می رود، می توانید محصولات خود را بهتر معرفی نمایید. مطمئنا شما دیده اید که در هنگام افتتاحیه یک مراسم بزرگ و مهم از روبان استفاده می کنند و برای رونمایی از طرح و سازه ی خود روبان را به دور آن پیچیده و در هنگام نشان دادن طرح به همگان روبان را با قیچی می برند.

حال با پیشرفت تکنولوژی شما می توانید برای بسته بندی طرح خود با روبان، از روبان هایی استفاده نمائید که برند و نام طرح شما بر روی آن چاپ شده است و یا اینکه این روبان ها را با احترام تقدیم کنید به تمام کسانی که شما را در به وجود آمدن این طرح یاری کرده اند. به این شکل از چاپ روبان استفاده کرده اید.

کاربرد های چاپ روبان

چاپ روبان کاربرد های فراوانی دارد که نمونه ای از آن را در متن بالا گفتیم اما نمونه های دیگر آن شامل یادبود هایی برای مراسم های عقد و عروسی می باشد که اسم عروس و داماد روی آن نوشته می شود. کاربرد دیگر آن نواری می باشد که در بین صفحات سررسید برای جدا سازی و مشخص کردن یک صفحه که مورد نیاز شماست استفاده می شود. این روبان می تواند چاپی و دارای پلاک آویز باشد. روبان سر رسید علاوه بر جداسازی صفحات به زیبایی سررسید نیز می افزاید استفاده از چاپ روبان فقط در سر رسید هایی ممکن است که ته دوخت و ته چسب باشند و استفاده از روبان برای سررسید های فنری امکان پذیر نمی باشد جنس این روبان معمولا ساتن می باشد اما در بعضی موارد اندک از روبان بافته شده نیز استفاده می کنند عرض این روبان معمولا نیم سانتی متر می باشد. استفاده از روبان سررسید در قدیم کاربرد های دیگری داشته است، رساله ها و کتب دربار شاهان توسط روبان آن مهر و موم می شد. مدال های قهرمانان دارای روبان می باشد که بر روی روبان آن ها، طرح های مختلفی شامل پرچم کشورشان، اسم آن ها و حتی نوع مسابقه ای که ورزش کاران در آن شرکت کرده اند چاپ شده است.

لیست قیمت  روبان

عنوان روبانرنگ بندی / طرح قیمت
روبان چهارخانه گلدارزردتماس بگیرید
روبان چهارخانه گلدارسبزتماس بگیرید
روبان چهارخانه گلدارصورتیتماس بگیرید
روبان چهارخانه گلدارقرمزتماس بگیرید
روبان چهارخانه گلداریاسیتماس بگیرید
روبان گروگرینزردتماس بگیرید
روبان گروگرینسبزتماس بگیرید
روبان گروگرینصورتیتماس بگیرید
روبان گروگرینقرمزتماس بگیرید
روبان گروگریننارنجیتماس بگیرید
روبان گروگرینطرح بی بی زمینه آبیتماس بگیرید
روبان گروگرینطرح بی بی زمینه صورتیتماس بگیرید
روبان گروگرینطرح پسرانه زمینه آبیتماس بگیرید
روبان گروگرینطرح پو تماس بگیرید
روبان گروگرینطرح دخترانه زمینه صورتیتماس بگیرید
روبان گروگرینطرح گل سبزتماس بگیرید
روبان گروگرینطرح گل سرمه ای تماس بگیرید
روبان گروگرینطرح گل سفید تماس بگیرید
روبان گروگرینطرح گل صورتی تماس بگیرید
روبان گروگرینطرح گل گل بهیتماس بگیرید
روبان گروگرینطرح گل آبیتماس بگیرید
روبان گروگرینطرح نوزاد زمینه آبیتماس بگیرید
روبان گروگرینطرح نوزادی زمینه صورتیتماس بگیرید
روبان گروگرینطرح کفشدوزک زمینه سفیدتماس بگیرید
روبان گروگرینطرح کفشدوزک زمیه صورتی تماس بگیرید
روبان گروگرینطرخ کفشدوزک زمینه یاسیتماس بگیرید
روبان گروگرینطرخ کیتی زمینه سفید تماس بگیرید
روبان گروگرینطرخ کیتی زمینه صورتیتماس بگیرید
روبان گروگرینگلدار زمینه آبیتماس بگیرید
روبان گروگرینگلدار زمینه سرخابیتماس بگیرید
روبان گروگرینگلدار زمینه سفیدتماس بگیرید

دستگاه چاپ بر روی روبان

چاپ روبان به وسیله یک دستگاه انجام می شود. که این دستگاه انواعی دارد که برای چاپ روبان ها با عرض و طول مختلف به کار می روند. دستگاه های چاپ دیجیتال برای کار های چاپی با تیراژ پایین و سرعت بالا مناسب است. این دستگاه ها قابلیت چاپ بر روی روبان، بروشور، کاتالوک، کارت ویزیت و چاپ کتاب را دارا می باشد. همچنین نوشته های روی پرچم ها نیز به وسیله این دستگاه و جزء کارآیی این دستگاه می باشد.

چاپ روبان

برای چاپ روبان باید به نوع روبان مورد استفاده و طرح روی روبان و رنگ آن توجه کرد:

می توان برند و طرح اصلی شرکت سفارش دهنده را روی روبان چاپ کنیم در بیشتر موارد از چاپ بر روی روبان تک رنگ استفاده می کنند اما استفاده از رنگ های بیشتر چاپ بر روی روبان باعث جلب توجه افراد و همچنین زیبایی کار می شود. می توان به این نکته اشاره کرد که استفاده زیاد از رنگ هایی که طیف رنگی شان به هم نمی خورد باعث ناخوانا شدن طرح می شود و میزان تاثیر گذاری تبلیغات شما نیز از بین می رود.

استفاده از روبان های بافتی در میان سفارش دهنده ها به دلیل گرانی قیمت چاپ بر روی روبان و عدم تغییر در کارایی از محبوبیت کمتری برخوردار است و طرفداران کمی دارد.

روبان هایی که برای تبلیغات استفاده می شوند باید از کیفیت خوبی برخوردار باشند به طوری که نام محصولی که بر روی آن چاپ شده است به آسانی و در مدت زمان کوتاه پاک نشود و همچنین روبان به راحتی از محلی که چسبیده شده است کنده نشود. روبان های سررسید حتما باید به وسیله یک چسب محکم به قسمت پشتی صحافی شده سررسید چسبانده شود تا در صورت کشیده شدن روبان کنده نشود. حال قسمت جلویی چاپ روبان باید حرارت داده شود تا ریش ریش نشود و همچنین باید کار تمیز و بدون هیچگونه کثیف کاری انجام شود که چسب به صفحات سررسید یا روبان آغشته نشود.

روبان ها انواع مختلفی دارد که شامل پارچه ای و پلاستیکی می شود:

روبان پارچه ای از مواد طبیعی تهیه شده است که شامل: ابریشم، مخمل، پنبه و جوت می باشد.

روبان پلاستیکی با مواد مصنوعی که شامل: پلی استر، نایلون و پلی پروپیلن ساخته شده است.

که هر کدام بسته به نوع سفارش مشتری تهیه و مورد استفاده قرار می گیرد و چاپ روبان انجام می گیرد.

از جمله روبان های محبوب و مورد استفاده چاپ روبان، روبان های پارچه ای از جنس ساتن و ابریشم می باشد.

که با توجه به نوع آن قیمت چاب روبان تغییر میکند.

قیمت چاپ بر روی روبان

قیمت چاپ روبان بسته به نوع روبانی که استفاده می شود از نظر جنس و اندازه و همچنین نوع رنگ و طرحی که در هنگام چاپ بر روی روبان استفاده می شود قابل تغییر است پس قیمت مشخصی را نمی توان برای این کار ذکر کرد تا زمانی که طرح و روبان خود را انتخاب نمایید.

 حتی در بعضی از طرح های تبلیغاتی دیگر از دستگاه های طلاکوب دیجیتالی استفاده می کنند این دستگاه ها با استفاده از رول های معمولی فویل طلا و بدون نیاز به کلیشه در کمترین زمان سفارشات شما یعنی چاب روبان را با بالاترین کیفیت انجام می دهد. این دستگاه جهت چاپ انواع پیام ها، یادبود ها، اسم ها و عنوان های شرکت ها و مسابقات و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

امروزه کاربرد چاپ روبان افزایش یافته است و با وجود، بودن یک تبلیغ ساده و آسان باعث رونق کسب و کار می شود. پس چاپ روبان یک تبلیغ کار آمد و به روز می باشد که با انجام آن باعث شناساندن خود در بین افراد و رقبای کار خود می شوید.

همان طور که در بالا گفته شد چاپ روبان یک کار تبلیغاتی می باشد که مانند کارهای تبلیغاتی دیگر باعث افزایش رونق کسب و کار و بالا رفتن سطح شناخت مردم از کار شما می شود. قیمت چاپ روبان بسته به نوع تبلیغ نیز دارد.

همچنین ببینید: چاپ پرچم

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h2″ question-0=”خدمات چاپ روبان” answer-0=”چاپ روبان یکی از روش های به روز تبلیغاتی است که باعث رونق کسب و کار شما می شود که در این روش به وسیله یک روبان که به عنوان وسیله تزئینی به کار می رود. ” image-0=”” headline-1=”h2″ question-1=”لیست قیمت چاپ روبان” answer-1=”شما میتوانید برای مشاهده لیست قیمت چاپ روبان به سایت نماپرچم مراجعه نمایید و یا با شماره تماس: 09125125739 تماس حاصل فرمایید.” image-1=”” count=”2″ html=”true” css_class=””]

روبان تبلیغاتی , نوع چاپ , قیمت روبان تبلیغاتی

از جمله هدایای تبلیغاتی که میتوان لوگو و آرم شرکت خود را روی ان به چاپ رساند میتوان به روبان تبلیغاتی اشاره کرد شما می توانید یا چاپ لوگوی خود روی روبان ,  از آن برای بسته بندی کالای خود یا در تولد , ولنتاین , اعیاد , جشن دانشجویی و … استفاده کنید برای چاپ روبان ,  ابتدا نیاز به دستگاهی مخصوص داریم که چاپ روی روبان را اجرا کند سپس نوبت به جنس روبان است که برای تولید روبان معمولا از جنس ساتن و ابریشم استفاده می شود . سپس طرح و لوگوی یا نوشته ی مورد نطر افراد روی آن چاپ می شود که به عنوان وسیله تزیینی  میتوانید طرح مورد نظر را روی آن چاپ کنید در ادامه به توضیحات بیشتر به چاپ روبان , کاربرد وجنس آنها می پردازیم .

 • کاربرد روبان تبلیغاتی
 • چاپ روی روبان
 • انواع روبان ها
 • قیمت روبان تبلیغاتی

کاربرد روبان تبلیغاتی در تبلیغات

چاپ روبان تبلیغاتی کاربردهای زیادی در تبلیغات شما خواهد داشت . به کاربردهای آن میتوان گزینه های زیر را اختصاص داد

 • استفاده در جشن تولد
 • کاربرد در بسته بندی کادو ولینتاین
 • استفاده در بسته بندی هدایا
 • استفاده در مراسم ازدواج و عقد
 • درج اسم عروس و داماد روی روبان
 •  استفاده در سر رسید ها که برای مشخص کردن صفحه است
 •   برای آویز مدال قهرمانان نیز از روبان استفاده می شود  که طرحی مانند پرچم کشور اسم فرد و مسابقه ای که فرد در آن شرکت کرده استفاده می شود .
 • برای بند گردنی کارت در سمینارها , شرکت ها , کارمندان هواپیمایی و…. نیز روبان تبلیغاتی کاربرد دارد .

چاپ روی روبان

برای چاپ روی روبان باید به جنس , طرح و رنگ آن توجه کرد می توان لوگوی شرکت مورد نظر را روی آن چاپ کرد که معمولا از چاپ تک رنگ استفاده می کنند اما استفاده از رنگ های متنوع باعث توجه و نیز زیبایی در کار می شود از روبان بافت هم به خاطر کارایی کم و قیمت بیشتر کمتر استفاده می شود استفاده از تعداد زیادی رنگ باعث ناخوانا بودن لوگو می شود و در نتیجه کیفیت آن نیز,  کاهش می یابد . باکیفیت بودن در جنس روبان های تبلیغاتی مهم است تا آرم چاپ شده در مدت زمان کم از بین نرود  و روبان طول عمر بیشتری داشته باشد.

انواع روبان ها

روبان ها به دو نوع پارچه ای و پلاستیکی تقسیم می شوند جنس روبان پارچه ای ترکیبی از پنبه , مخمل , ابریشم , و جودت است  , جنس روبان های پلاستیکی از پلی استر , نایلون و پلی پروپیلن است که قیمت روبان پلاستیکی و طبیعی با توجه به نوع و جنس آن ها با یکدیگر متفاوت است .

قیمت روبان چگونه است ؟

قیمت روبان ها,  با یکدیگر یکسان نیست . قیمت روبان های تبلیغاتی به جنس , اندازه , طرح و رنگ آن بستگی دارد در چاپ بعضی از روبان های تبلیغاتی از دستگاه طلاکوب دیجیتالی استفاده می شود , این دستگاه ها در مدت زمان کم با استفاده از رول  فویل طلا,  چاپ روی روبان را با کیفیت بالا انجام می دهند .

امتیاز دهید
چند ستاره متعلق به ماست
[Total: 6 Average: 3.7]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ نما پرچم
ارسال از طریق واتساپ

تماس بگیرید