هدایای تبلیغاتی

تولید و چاپ ماسک تبلیغاتی

ماسک تبلیغاتی
چاپ ماسک تبلیغاتی

تولید و چاپ ماسک تبلیغاتی

تولید و چاپ ماسک تبلیغاتی روی تیراژ با قیمت عمده کاملا شیک و ارزان قیمت با نما پرچم  . از ماسک برای محافظت  ریه در برابر گرد و غبار , بیماریهای عفونی و تنفسی استفاده می شود و می شود میتوان گفت جزء تجهیزات حفاظت فرد می باشد از رایجترین ماسک ها می توان به ماسک دهانی , ماسک فیلتر دار وماسک مخصوص تنفسی را نام برد ماسک ها به دو صورت کشدار و بند دارتهیه می شوند وروی دهان و بینی را می پوشانند ماسک ها به صورت یک لایه , دولایه وسه لایه هستند و از جنس کاغذ ,پنبه ومواد مخصوص تهیه می شود با شیوع کرونا ماسک تبلیغاتی هدیه ای و ویژه و مناسب برای پزشکان , پرستاران جهت کاردر ساختمان سازی و آزمایشگاهی ومورد مصرف تمام عموم است در ادامه به انواع ماسک ها وچاپ ماسک تبلیغاتی می پردازیم .

شماره های تماس

02166931329

09365125739

کاربرد ماسک تبلیغاتی

نبض تبلیغات همیشه در دست کسانی است که که آخرین رویدادها را ابزار تبلیغات خود میکند . بدون شک این روزها ابزارهایی مانند تلفن های همراه ، شبکه ها  و رسانه های مختلف و اخبار ثبت شده در گوگل و…… را نگاه کنیم بحث بیماری کرونا برای همگان آشناست و هنوز اخبار کرونا در صدر اخبار دنیا قرار دارد . حال که استفاده از ماسک و دستکش اجباری شده است چرا ما تبلیغات خود را  روی این ابزار پر کاربرد که در هر محیطی پیدا میشود دنبال نکنیم ؟!! قیمت ماسک تبلیغاتی  خیلی ارزان بوده و چاپ روی ماسک تبلیغاتی خود ایده ای نوین  و قابل توجه میباشد . کاربردهای این هدیه تبلیغاتی عبارتند از :

 • ماسک تبلیغاتی میتواند در ایام محرم بهترین و بیشترین جذب مخاطب را داشته باشد
 • حضور مردم در هیات ها و مراسم مذهبی همراه با ماسک تبلیغاتی شما میتواند فوق العاده بازدهی داشته باشد
 • ماسکهای تبلیغاتی ابزاری بسیار ارزان هستند و چون بیش از یکبار استفاده میشود زنجیره تبلیغات شما را ادامه میدهند
 • از طرفی بسته بندی و ارسال این محصول نیز هزینه های حمل و نقل کم و در انتقال محصول هیچ آسیبی به آن وارد نمیشود
 • همین برای کاربرد ماسک تبلیغاتی کافیست که نیاز اولیه  هر شهروندی بکار میرود
چاپ و تولید پرچم های تبلیغاتی 

 

قیمت  ماسک پارچه ای یکبار مصرف

اولین سوالی که مشتریان عزیز پس از تماس تلفنی از ما میپسرند این است که قیمت عمده ماسک یکبار مصرف ساده و چاپی چند است  . تصویر روبرو نمونه ای از لیست قیمت تولید عمده ماسک پارچه ای یکبار مصرف  میباشد که نما پرچم در بروزرسانی آبان ماه در اختیار شما عزیزان قرار داده است . بیش از 90 درصد شهروندان از ماسک های پارچه ای استفاده میکنند . ماسکهای تولید شده از متریال های پارچه ویژگیهای خوبی از بابت احساس آرامش به مصرف کننده ، جذب رطوبت ، عرق نکردن و اطمینان از آسیب نزدن به صورت دارند و همچنین قیمتی مقرون به صرفه دارند . ماسک های موجود در تصویر روبرو در کوتاه ترین بازه زمانی تحویل مشتری میشود

 • ماسک یکبار مصرف سفید بدون مارک ( 3 لایه  )
 • ماسک یکبار مصرف رنگی بدون مارک  ( 3 لایه  )
 • ماسک یکبار مصرف سفید و رنگی چاپی ( 3 لایه  )

انواع چاپ روی ماسک تبلیغاتی

طرز صحیح استفاده از ماسک

ماسک فانتزی تبلیغاتی

انواع چاپ روی ماسک تبلیغاتی

4 نوع چاپ روی ماسکهای تبلیغاتی انجام میشود و قیمت ماسک تبلیغاتی  برای هر نوع چاپ متفاوت میباشد . این چاپ ها عبارتند از :

چاپ تامپو

این نوع چاپ را روی ماسک های رنگ روشن انجام می دهند نوشته وطرح مورد نظر شما روی فولاد حک می شود ورنگ از کلیشه فولادی با پد مخصوص روی ماسک منتقل می شود نسبت به سایر چاپ ها هزینه کمتری می برد .

چاپ سیلک روی ماسک

در چاپ سیلک طرح مورد نظر شما روی شابلون وطوری عکاسی می شود وبا انواع رنگ ها روی ماسک منتقل می شود , در چاپ سیلک با توجه به سلیقه شما از رنگ های PVC , پیگمنت , اورینت , پلاستیزول استفاده می شود .

چاپ سابلیمیشن

چاپ سابلیمیشن روی پارچه های قابل شستشو و مقاوم انجام می گیرد برای نمایان شدن چاپ بهتر است رنگ پارچه روشن باشد به خاطر حرارت دستگاه به استریل مجدد نیاز ندارد وهمچنین به دلیل پارچه استفاده شده و چاپ با کیفیت آن قابل شست و شو می باشد .

چاپ مدیا

در چاپ مدیا لوگو و نوشته ی شما به صورت تک رنگ وبا چاپ با کیفیت انجام می شود و نیز طرح شما با کاتر پلاتر روی رول حرارتی به شکل Mirrors وبر پار چه با پرس حرارتی انجام می شود .

لیست قیمت چاپ ماسک

طرز صحیح استفاده از ماسک

 • قبل از استفاده از ماسک دستها را ضد عفونی و تمیز کنید
 • بینی و دهان تا زیر چانه باید کامل پوشیده شود
 • هنگام صحبت کردن ماسک را از جلوی دهان کنار نزنید
 • اگر ماسکی که استفاده میکنید مرطوب شد آن را عوض کنید
 • برای برداشتن ماسک کش آن را از کنار گوش گرفته و بردارید
 • ماسک را در محیط باز نندازید
 • آن را درون پلاستیک فریزر گذاشته و درون سطل آشغال بندازی و دست را ضد عفونی کنید .

ماسک فانتزی تبلیغاتی

اگر اطلاعاتی در مورد ماسک های فانتزی تبلیغاتی ندارید باید گفت که این نوع ماسک ها از جنس پارچه پنبه می باشند کامل روی دهان و بینی را می پوشانند واز ورد ذرات آلوده به بدن از طریق بینی و دهان جلو گیری می کنند ماسک های فانتزی تبلیغاتی در انواع طرح و رنگ تهیه می شوند و نیز می توان آنها را به صورت ساده و بدون چاپ نیز تهیه کرد .

پیشنهاد نما پرچم

قیمت ماسک تبلیغاتی خیلی ارزان و بصرفه میباشد . از این رو شما با سفارش ای ماسکها هم کاری انساندوستانه کرده اید و هم تبلیغات خود را به بهترین شکل پیش خواهید برد . از طرفی بدانید که برند شما نزد مردم محبوب تر  خواهد شود

تامین کننده انواع هدایای تبلیغاتی نماپرچم

۰۹۳۰۲۳۵۳۷۵۳

چاپ روی ماسک نانو

با ماسک های نانو میتوانید لحظات لذت بخشی را با استفاده ماسک داشته باشید . بدون شک شما نیز بر این باورید که با توجه به ضرورت استفاده طولانی مدت ماسک در طول روز عوارضی همچون رد ماسک ، حساسیت های پوستی و ضعف در روحیه همراه ما خواهد بود . از این رو ما ماسک های نانو را به شما عزیزان پیشنهاد میکنیم .  چاپ روی ماسک نانو اکنو میتواند موقعیت بسیار خوبی برای تبلیغات شما عزیزان باشد . با چاپ روی این ماسک ها

احساس نرمی و لطافت روی پوست باقی میماند

تراکم بسیار خوب و چسبندگی ماسک نانو به ویروس اجازه نفوذ نخواهد داد

حس سبکی و راحت بودن با ماسک از ویژگیهای ماسک نانو میباشد

زیبایی ظاهری ماسک های نانو افراد را شیک تر جلوه میدهد

و در نهایت این ماسک تبلیغاتی ، چاپ و تبلیغات شما را به بهترین شکل به نمایش خواهد گذاشت

چاپ روی ماسک مخصوص کنسرت

در راستای طرح های پیشگیری ابتلا به ویروس کرونا برگزاری کنسرت ها کاملا باید با پروتکل های بهداشتی همراه باشد . از این رو کلیه مراجعه کنندگان به سالن های اجرا باید استفاده ماسک را یک امر ضروری بداند . خب موقعیت بسیار خوبیست که گروه های تبلیغاتی با چاپ روی ماسک و ارائه کردن رایگان به مراجعه کنندگان هم کمکی به پیشگیری از ابتلا به ویروس کنند و هم تبلیغات خود را یک گام به جلو ببرند . با چاپ ماسک تبلیغاتی مخصوص کنسرت ها :

بسیار بهتر از همیشه دیده خواهید شد

تبلیغات شما یک تبلیغات کاملا کارساز است چرا که مراجعه کنندگان ماسک را همراه خود میبرد  و تبلیغات گسترده تر میشود

چنانچه تولدی ماسک را به ما بسپارید بهترین طرح های چشمگیر نما پرچم  در انتظار شما خواهد بود .

بهترین قیمت ها و تخفیف های مخصوص طرح همیاری نیز شامل حال شما عزیزان خواهد شد

آیا چاپ روی ماسک با شستن پاک میشود ؟

این بستگی به کیفیت چاپ و جنس ماسک دارد . گاها ماسک از الیافی ظریف  نخی تولید میشود که با یکی دو بار شستن الیاف سست میشود و با پارگی های ایجاد شده چاپ روی ماسک نیز پاک یا کمرنگ میشود . همچنین اگر کیفیت چاپ سابلیمیشن یا چاپ تامپو روی ماسک نیز مرغوب نباشد ماسک خراب میشود ، چاپ ماسک تبلیغاتی ممکن است پاک شود که این اصلا خوب نیست و ارزش تبلیغات شما زیر سوال میرود و یا اینکه کمرنگ میشود  . نما پرچم خدمات چاپ و تولید ماسک ها را کاملا با ضمانت کیفیت کار ارائه میکند

چاپ تامپو روی ماسک

ما برای یک ماسک مرغوب و با کیفیت وقتی هزینه ای میپردازیم  و بدون شک با در نظر گرفتن آمار بالای مبتلایان به کرونا وقتی باید مدت طولانی تری ماسک را همراه خود داشته باشید بنابراین توقع داریم که چاپ روی ماسک به راحتی پاک نشود . از این جهت باید به این نکته نیز توجه داشت که یک ماسک روزانه شستشو داده میشود و در مرحله شستسو اگر چاپ ماسک بی کیفیت باشد یا از بین میرود ، یا مخدوش میشود و یا کمرنگ میگردد .

 • چاپ تامپو روی ماسک  بهترین چاپ پیسنهادی ما به شماست
 • چاپ تامپو از رنگ های معمولی و پاک شدنی استفاده نمیکند و ماندگاری بسیار بالایی دارد
 • همچنین سرعت عمل چاپ تامپو روی ماسک بالا است و در قیمت نهایی ماسک تاثیر خوبی دارد

مشاوره چاپ روی ماسک

جهت چاپ روی ماسک و استفاده از این ایام کرونایی برای دو هدف پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا و تبلیغات مدرن اکنون میتوانید روی نما پرچم حساب باز کنید . تجربه بالای گروه تبلغیاتی نما پرچم در زمینه چاپ و تبلیغات امروز شما را راهنمایی میکند که بتوانید با حد اقل سرمایه بهترین تبلیغات پر بازده را داشته باشید . چاپ روی پرچم برای شما شاید اکنو بهتر از تبلیغات حرقه ای روی شبکه های ماهواره ای ، رسانه ها و تبلیغات آفلاین باشد . بهترین ماسک های تبلیغاتی تک لایه ، دو لایه ، 3 لایه و 4 لایه سفید خام و رنگی را میتوانید از ما تهیه کنید . همراه شما هستیم با

 • مشاوره رایگان  و کاملا کاربردی در تولید  ، طراحی و چاپ ماسک
 • تعیین سرمایه اولیه و راه کارهای تبلیغاتی به مشتریان عزیز
 • مشاوره کاربردی  انتخاب نوع پارچه ، نوع چاپ و بسته بندی برای بهینه سازی هزینه ها

ماسک تبلیغاتی برای انتخابات

ماسک های انتخاباتی بهترین ابزار برای تبلیغاتی کاندیدای شما در این ایام کرونا میباشد . اکنون بهترین تبلیغات در دست شماست تا بالاتر از هر تبلیغاتی که فکر را میکنید دیده شوید . با نزدیک شدن به ایام انتخابات ریاست جمهوری 1400  و انتخابات شورای شهر و روستا تبلیغات را با مردم همراه کنید . به جای اینکه  کاندیدای خود را در قالب بنر و تراکت تبلیغ کنید  که هیچ تاثیر مثبتی ندارد ، میتوانید از ماسک تبلیغاتی یا بهتر است بگوییم ماسک انتخاباتی استفاده کنید . کلی طرح و رنگ های جذاب  و مردم پسند ما در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد ماسک های انتخابات به شما کمک میکند تا  :

 • با کمترین هزینه  کلی ماسک انتخاباتی داشته باشید و تبلیغات خود را شروع کنید
 • استفاده از ماسک در این ایام کرونایی الزامی بوده و از این جهت این ابزار در کلیه محیط های عمومی و خصوصی دیده خواهد شد
 • در معابر عمومی تبلیغات انتخاباتی شما در معرض دید مردم قرار خواهد گرفت

چاپ ماسک تبلیغاتی شرکتی

هر شرکت نو پا و برند نیاز به تبلیغاتی ایونت دارد . حال این تبلیغات ایونت یعنی چه ؟ روزانه ما با مراسماتی روبرو میشویم که گاها توسط یک شرکت ، شخص ، گروه هنری و ورزشی و…..به صورت برنامه ریزی شده برگزار میشود و از طرفی برخی گردهماییها هستند که در تقویم رسمی و یا به صورت عمومی اعلام میشود . همه این مراسمات برنامه ریزی شده میتواند زمینه مناسبی برای تبلیغات باشد که به آن تبلیغات ایوینت میگویند . حال تصور کنید که در این ایام کرونایی و مواقعی که بیماریهای واگیردار در حال شیوع میباشد و یا حتی با آلودگی هوا روبرو هستیم از چه ابزاری میتوانید برای تبلیغات استفاده کنید . چاپ ماسک یکی از بینظیرترین ابزار تبلیغاتی برای همین مواقع است . نما پرچم با کلی طرح های دو بعدی و سه بعدی ماسک تبلیغاتی در خدمت شماست  میتوانید همراه ما از بهترین طرح های چاپ ماسک را برای  یک تبلیغات حرفه ای تامین کنید

چاپ ماسک مذهبی

از مهمترین دلایل ابتلا به ویروس کرونا گردهماییهاست  از آنجایی که ماه محرم یکی از بیشترین آمار گردهماییها در سال را به ثبت میرساند از خطر جدی ابتلا به بیماری کرونا آگاه باشید . در مراسمات عزاداری بدون هیچ شک و تردیدی از ماسک و دستکش استفاده کنید  و فاصله خود را را دیگران در مراسمات ماه محرم حفظ کنید . چاپ انواع ماسک مذهبی ویژه ماه محرم با چاپ های مخصوص امام حسین  و حضرت عباس و…. توسط نما پرچم انجام میشود . انواع ماسک های محرم را میتوانید در تیراژ بالا و با تخفیف های عالی از نما پرچم تهیه کنید . شرکت های تبلیغاتی نیز بدانند فرصت بسیاری خوبی برای تبلیغات خود با چاپ پرچم مذهبی محرم دارند .

 • چاپ ماسک مذهبی با طرح امام حسین
 • چاپ ماسک با طرح حضرت عباس
 • چاپ ماسک با طرح هفتاد و دو تن
 • چاپ ماسک مذهبی با طرح  بین الحرمین

ماسک تبلیغاتی پارچه ای

طراحی و چاپ  و  طرح ماسک از فاکتورهای اصلی یک ماسک تبلیغاتی است . اما یک فاکتور اساسی را  نه در ماسک تبلیغاتی  بلکه در کلیه محصولات و هدایایی که به دست مصرف کننده میرسد فراموش کنیم . این فاکتور متریال ماسک است . در فصل گرما و سرما  و مخصوصا در سالهایی که ویروس کرونا گریبانگیر بشریت شده است استفاده از لایه های ماسک های پارچه ای به شما کمک میکند که صورت شما عرق نکند و همچنین در سرما بتواند لایه محافظتی سرما نیز باشد . از این رو چاپ ماسک های پارچه ای را به شما ترجیح میدهیم  و این پیشنهاد ما نتیجه کامنت ها و نظرسنجی هاییست که چاپ ماسک های پارچه ای را موثر در محافظت از صورت  و حفظ آرامش شما اعلام کرده اند . نما پرچم همراه شماست با چاپ روی ماسک های پارچه ای ویژه تبلیغات

مرکز چاپ پرچم نما پرچم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *