ماسک تبلیغاتی

چاپ ماسک تبلیغاتی

تولید و چاپ ماسک تبلیغاتی

تولید و چاپ ماسک تبلیغاتی روی تیراژ با قیمت عمده کاملا شیک و ارزان قیمت با نما پرچم  . از ماسک برای محافظت  ریه در برابر گرد و غبار , بیماریهای عفونی و تنفسی استفاده می شود و می شود میتوان گفت جزء تجهیزات حفاظت فرد می باشد از رایجترین ماسک ها می توان به ماسک دهانی , ماسک فیلتر دار وماسک مخصوص تنفسی را نام برد ماسک ها به دو صورت کشدار و بند دارتهیه می شوند وروی دهان و بینی را می پوشانند ماسک ها به صورت یک لایه , دولایه وسه لایه هستند و از جنس کاغذ ,پنبه ومواد مخصوص تهیه می شود با شیوع کرونا ماسک تبلیغاتی هدیه ای و ویژه و مناسب برای پزشکان , پرستاران جهت کاردر ساختمان سازی و آزمایشگاهی ومورد مصرف تمام عموم است در ادامه به انواع ماسک ها وچاپ ماسک تبلیغاتی می پردازیم .

تامین کننده انواع هدایای تبلیغاتی 

کاربرد ماسک تبلیغاتی

نبض تبلیغات همیشه در دست کسانی است که که آخرین رویدادها را ابزار تبلیغات خود میکند . بدون شک این روزها ابزارهایی مانند تلفن های همراه ، شبکه ها  و رسانه های مختلف و اخبار ثبت شده در گوگل و…… را نگاه کنیم بحث بیماری کرونا برای همگان آشناست و هنوز اخبار کرونا در صدر اخبار دنیا قرار دارد . حال که استفاده از ماسک و دستکش اجباری شده است چرا ما تبلیغات خود را  روی این ابزار پر کاربرد که در هر محیطی پیدا میشود دنبال نکنیم ؟!! قیمت ماسک تبلیغاتی  خیلی ارزان بوده و چاپ روی ماسک تبلیغاتی خود ایده ای نوین  و قابل توجه میباشد . کاربردهای این هدیه تبلیغاتی عبارتند از :

 • ماسک تبلیغاتی میتواند در ایام محرم بهترین و بیشترین جذب مخاطب را داشته باشد
 • حضور مردم در هیات ها و مراسم مذهبی همراه با ماسک تبلیغاتی شما میتواند فوق العاده بازدهی داشته باشد
 • ماسکهای تبلیغاتی ابزاری بسیار ارزان هستند و چون بیش از یکبار استفاده میشود زنجیره تبلیغات شما را ادامه میدهند
 • از طرفی بسته بندی و ارسال این محصول نیز هزینه های حمل و نقل کم و در انتقال محصول هیچ آسیبی به آن وارد نمیشود
 • همین برای کاربرد ماسک تبلیغاتی کافیست که نیاز اولیه  هر شهروندی بکار میرود
چاپ و تولید پرچم های تبلیغاتی 
ماسک تبلیغاتی

انواع چاپ روی ماسک تبلیغاتی

طرز صحیح استفاده از ماسک

ماسک فانتزی تبلیغاتی

انواع چاپ روی ماسک تبلیغاتی

4 نوع چاپ روی ماسکهای تبلیغاتی انجام میشود و قیمت ماسک تبلیغاتی  برای هر نوع چاپ متفاوت میباشد . این چاپ ها عبارتند از :

چاپ تامپو

این نوع چاپ را روی ماسک های رنگ روشن انجام می دهند نوشته وطرح مورد نظر شما روی فولاد حک می شود ورنگ از کلیشه فولادی با پد مخصوص روی ماسک منتقل می شود نسبت به سایر چاپ ها هزینه کمتری می برد .

چاپ سیلک روی ماسک

در چاپ سیلک طرح مورد نظر شما روی شابلون وطوری عکاسی می شود وبا انواع رنگ ها روی ماسک منتقل می شود , در چاپ سیلک با توجه به سلیقه شما از رنگ های PVC , پیگمنت , اورینت , پلاستیزول استفاده می شود .

چاپ سابلیمیشن

چاپ سابلیمیشن روی پارچه های قابل شستشو و مقاوم انجام می گیرد برای نمایان شدن چاپ بهتر است رنگ پارچه روشن باشد به خاطر حرارت دستگاه به استریل مجدد نیاز ندارد وهمچنین به دلیل پارچه استفاده شده و چاپ با کیفیت آن قابل شست و شو می باشد .

چاپ مدیا

در چاپ مدیا لوگو و نوشته ی شما به صورت تک رنگ وبا چاپ با کیفیت انجام می شود و نیز طرح شما با کاتر پلاتر روی رول حرارتی به شکل Mirrors وبر پار چه با پرس حرارتی انجام می شود .

طرز صحیح استفاده از ماسک

 • قبل از استفاده از ماسک دستها را ضد عفونی و تمیز کنید
 • بینی و دهان تا زیر چانه باید کامل پوشیده شود
 • هنگام صحبت کردن ماسک را از جلوی دهان کنار نزنید
 • اگر ماسکی که استفاده میکنید مرطوب شد آن را عوض کنید
 • برای برداشتن ماسک کش آن را از کنار گوش گرفته و بردارید
 • ماسک را در محیط باز نندازید
 • آن را درون پلاستیک فریزر گذاشته و درون سطل آشغال بندازی و دست را ضد عفونی کنید .

ماسک فانتزی تبلیغاتی

اگر اطلاعاتی در مورد ماسک های فانتزی تبلیغاتی ندارید باید گفت که این نوع ماسک ها از جنس پارچه پنبه می باشند کامل روی دهان و بینی را می پوشانند واز ورد ذرات آلوده به بدن از طریق بینی و دهان جلو گیری می کنند ماسک های فانتزی تبلیغاتی در انواع طرح و رنگ تهیه می شوند و نیز می توان آنها را به صورت ساده و بدون چاپ نیز تهیه کرد .

پیشنهاد نما پرچم

قیمت ماسک تبلیغاتی خیلی ارزان و بصرفه میباشد . از این رو شما با سفارش ای ماسکها هم کاری انساندوستانه کرده اید و هم تبلیغات خود را به بهترین شکل پیش خواهید برد . از طرفی بدانید که برند شما نزد مردم محبوب تر  خواهد شود

تامین کننده انواع هدایای تبلیغاتی نماپرچم

امتیاز دهید
چند ستاره متعلق به ماست
[Total: 1 Average: 5]

هدایای تبلیغاتی

انواع چاپ روی ماسک تبلیغاتیچاپ سابلیمیشن روی ماسکچاپ سیلک روی ماسکفروش ماسک فانتزی تبلیغاتی

یک دیدگاه

Call Now Button