تولید بج سینه تبلیغاتی

بج سینه تبلیغاتی

تولید بج سینه تبلیغاتی

از زیر مجموعه خدمات لیزر به تولید بج سینه تبلیغاتی  اختصاص پیدا میکند  . بج سینه ابزاری برای نمایش هویت یک شخص ، برند  و یا یک ارگان خاص میباشد که معمولا جنس آنها از ورقهای برش خورده مولتی استایل و پلکسی گلاس میباشد .  نما پرچم در خدمات تولید بج سینه  و مدل تبلیغاتی آن از طراحی اولیه گرفته تا تولید و برش و حک و لیزر در خدمت شماست . تولید روی تیراژ این محصول با بهترین های ورق پلکسی و مولتی استایل توسط گروه تبلیغاتی نما پرچم صورت میگیرد . همراه ما باشید با اطلاعات بیشتر

کاربرد بج سینه تبلیغاتی

نشان سینه یا بج سینه badge به منظور معرفی کارکنان یک اداره، شرکت و یا … مورد استفاده قرار می گیرد. در ساخت بج سینه مواد مورد استفاده اغلب موادی مانند فلز برنج با آبکاری طلا و کروم ، استیل و یا مواد پلاستیکی است. از بج سینه میتوان در موارد زیر استفاده های زیادی داشت   :

 • استفاده روی یونیفرم کارکنان بانک ها ، برندهای دولتی
 • کاربردی روی لباس فرم کارکنان شرکت های خصوصی ، برندهای معتبر ، مجتمع های آموزشی و ….
 • کاربرد در ارگان های نظامی روی لباس فرم پرسنل نیروی انتظامی ، ارتش و….
 • کاربرد تبلیغاتی روی لباس میهمانان ویژه نیروهای خاص و… در رسانه های تبلیغاتی
 • معرفی تعمیرکار سیار ، یک اکیپ ارائه کننده خدمات و معرفی خود شرکت با درج روی لباس فرم نیروها
تولید بج سینه

چرا تولید بج سینه تبلیغاتی

یک بج سینه نهایتا ارتفاع 3 سانتی متر  و طول 5 سانتی متر دارد . این بج ها آنقدر میتوانند در شناختن یک شخص ، برند ، گروه خاص و یا یک ارگان یا شرکت ارائه کننده خدمات به معرفی  و تبلیغات کمک کنند که گاها خود یک مرجع تبلیغاتی بزرگ تر از شبکه های اجتماعی و رسانه ها بشمار میروند . ویژگیهای خاص این قطعات برش خورده پلکسی عبارتند از  :

براقیت  و زیبایی ظاهر ورق های مولتی استایل

ارزان بودن قیمت تولید بج سینه تبلیغاتی

تولید روی تیراژ این محصول در کوتاه مدت به دلیل سرعت بالای برش لیزر

توانایی حک  و لیزر بدون برش کامل با حک میلیون ها طرح تبلیغاتی

بسته و حمل و نقل بسیار آسان در تیراژ بالا

مقاومت بالایی متریال بح سینه در برابر دمای بالا و  رطوبت

مقاومت بالا در برابر تابش نور خورشید

قابلیت مونتاژ ورق مولتی استایل با چسب های دو طرفه

نحوه نصب بح سینه روی لباس

3 مدل نصب برای درج بج سینه روی لباس وجود دارد که بسته به شرایط مختلف از آنها استفاده میشود و هر کدام مزایای و معایب خود را دارند

نصب بج سینه با روش دوخت روی لباس

این روش هم میتواند به صورت دوخت دائم و هم با استفاده از ابزار دوختی موقت مانند سنجاق و…  انجام شود .

نصب بج سینه با روس چسب مایع

میتوانید به راحتی زیر سطح تخت  بج سینه با استفاده از چسب مایع بستر چسبی را آماده کنید و بج سینه رو روی لباس بچسبانید

تولید بج سینه تبلیغاتی

نصب بج سینه با استفاده از چسب دو طرفه

چسب های دو طرفه چسب هایی هستند که شما با برداشتن لایه لمینت آن و کاغذ روی چسب هر دو سطح چسبی را برای چسباندن بج سینه روی لساب در نظر بگیرید

چنانچه قصد شستشوی مرتب لباس را دارید به شما توصیه میکنیم از روش اول یعنی روش دوختی ساده استفاده کنید

تعریفی از بج سینه

کلمه بج سینه در واقع ریشه در لاتین دارد وبه معنای نشان و علامت است می توان گفت نشانه ای از وابستگی افراد به یکدیگر , سازمان , مذهب و…به خود است بج سینه با عنوان اتیکت سینه , سنجاق سینه یا گل سینه نیز گفته می شود بج سینه شامل علامت و آرم یک نهاد و معرف سازمان است وبرای نشان دادن بعضی از سرویس ها ومشاغل مثل نشان دادن درجه نظامی , آتشنشانی و بعضی مشاغل قانونی استفاده می شود علاوه بر آن از بج سینه در تبلیغات نیز برای نشان دادن آرم و لوگوی آن نهاد وسازمان نیز استفاده می شود جنس بج سینه از فلز پلاستیک , چرم , پارچه و….ساخته می شود در ادامه با توضیحات بیشتر در مورد آن می پردازیم .

 • انواع بج سینه
 • کاربرد بج سینه
 • تولید بج سینه چقدر زمان میبرد

انواع بج سینه تبلیغاتی

بج های سینه انواع مختلفی دارند که در ادامه به آن می پردازیم ”

بج سینه تبلیغاتی  سازمان بنادر

بج سینه سازمان بنادر یکی از انواع بج ها است که جنس آن از زاماک و سرب به صورت سه بعدی نیز طراحی می شود این نوع بج به در خواست سازمان بنادر و دریا نوردی وبرای شرکت در همایش ها ساخته می شود .

بج سینه اب طلا مات

بج سینه آبکاری دو نوع است نوع اول با نیکل آبکاری می شود و در نوع دوم بعد از نیکل با طلا آبکاری می شود این بج سینه نشان شرکت و سازمانی است که فرد در آنجا کار می کند و بر روی کت در جای مشخصی قرار می گیرد .

بج سینه مات و رنگی

بج سینه توسط دست ساخته می شود وهچنین آن را مات وبراق می کنند در این روش مات کردن نوشته ها براق و به رنگ طلایی می شود بج سینه مات , براق ورنگی پر طرفدار و پر فروش هستند ورنگ آمیزی آن نیز به دو روش فوری و به روش رنگ براق پولیستری انجام می شود .

کاربرد بج سینه  تبلیغاتی

همانطور که گفتیم بج سینه نشان یک سازمان است که آرم ولوگوی آن سازمان روی آن حک شده ودر جلسات کاری مهم , همایش ها و سخنرانیها معرف سازمان خود می باشد , استفاده از آن به منظور نظم و اتحاد ان سازمان است با استفاده کردن کارکنان یک نهاد از بج سینه بر روی لباس خود باعث حس اعتماد واطمینان به مراجعه کنندگان برای انجام دادن کار آنها می شود همچنین کار کنان با حضور در همایش ها و نمایش ها جنبه تبلبغاتی برای آن سازمان را نیز دارد .

تولید بج سینه فوری چقدر زمان می برد ؟

باید گفت که تمام بج هایی که توسط ماشین آلات ساخته میشوند با استفاده از آخرین تلنولوژی روز تهیه می شوند ساخت بج های سینه حدودا یکماه زمان می برد ابتدا محصول انتخاب می شود , سپس به صورت دیجیتالی حکاکی می شود , برای حکاکی به دستگاه CNC داده می شود , در مرحله بعدی فرم دهی می شود , سپس گیره ای که شما انتخاب کرده ایدبه پشت آن متصل می شود , بعد حکاکی روی آن با رنگ دلخواه شما رنگ می شود , ونیز وارد محفظه ای می شود تا رنگ کاملا کلمات را بپوشاند , برای سیقل دادن زیر سنگ فرز میرود , آن را پولیش می زنند , با نیکل آبکاری میشود  , در صورت تمایل با طلا نیز آبکاری می شود وبا رنگ آمیزی تولید بج سینه به پایان میرسد .

بج سینه

جنس بج سینه

تولید کننده بج سینه یه بهتر است بگوییم لیزرکاری که بج سینه تولید میکنند مواردی همچون ضد آب بودن بج ، مقاوم بودن به ضربه و برخورد با اجسام دیگر ، زیبایی ظاخری بج که از همه مهمتر است و قابلتی حک و لیزر را در تولید این ابزار تبلیغاتی رعایت میکنند . از این رو جنس بجهای سینه باید این قابلیت ها را داشته باشد  که در این خصوص  از ورقهایی استفاده میشود که خواص مکانیکی بهینه ای داشته باشد . بهترین بج سینه تبلیغاتی  عبارتند از  :

 • بج سینه فلزی
 • بج سینه مولتی استایل
 • بج سینه پلکسی

تفاوت بج سینه تبلیغاتی پلکسی و مولتی استایل

بج های سینه خود یک هدیه تبلیغاتی هستند و تولید آنها بیشتر روی ورقهای طلایی رنگ پلکسی انجام میشود . اگر قصد دارید از بج هایی استفاده کنید که ماندگاری بالایی داشته باشند و خواص مکانیکی خوبی در شرایط مختلف از خود نشان دهند مراقب باشید که دو جنس از خانواده ورقای پلکسی در بازار موجود میباشند که خیلی شبیه هم هستند اما کیفیت این دو 180 درجه با هم متفاوت میباشد . ورقهای مولتی استایل ورقهایی هستند که کیفیت لیزر و زیبایی بسیار پایین تری نسبت به ورقهای پلکسی دارند . در حالی که ورقهای پلکسی بسیار مناسب تولید بج سینه میباشند . ورقهای پلکسی از این نظر بسیار محبوب میباشد که  :

 • در حین برش با لیزر ، دیواره برش ورق نمیسوزد
 • حک روی ورق کیفیت بسیار خوبی دارد به طوری که لبه  و سطح حکاکی نمیسوزد
 • ابعاد برش خورده با تلرانس بسیار دقیق تا 0.05 برش میخورد
بج سینه

یک دیدگاه

Call Now Button