اخبار

بر افراشته شدن پرچم ایران در خیابان تهران در سئول

بر افراشته شدن پرچم ایران در خیابان تهران در سئول

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”6407″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

بر افراشته شدن پرچم ایران در خیابان تهران در سئول

پس از اقدامات و پیگیری های صورت گرفته توسط سفارت جمهوری اسلامی ایران در کره جنوبی پرچم زیبای مقدس سه رنگ کشورمان , در خیابان تهران که واقع در شهر سئول است به صورت دائمی به اهتزاز درآمد .

به نقل از ایسنا , در پی تلاش های انجام شده به علاوه اقدامات و پیگیری های سفارت جمهوری اسلامی ایران در سئول با مقامات شهرداری این شهر و نیز منطقه گانگ نام در بیست و نهم بهمن ماه سال جاری در روز جمعه پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران در خیابان تهران که در شهر سئول واقع شده است به صورت دائمی به اهتزاز درآمد .

طبق پیگیری های صورت گرفته , پرچم مقدس کشورمان در خیابان تهران در بالای سنگ بنای موجود برافراشته شد

لازم به ذکر است که خیابان تهران در شهر سئول کرده جنوبی به عنوان یکی از خیابان های پیشرفته و از مراکز مهم تجاری این شهر به شمار می رود همچنین پرچم بسیاری از دیگر کشور های جهان در این خیابان نصب گردیده اند .

در همین راستا با تلاش  سفارت کشورمان ایران در شهر سئول پرچم جمهوری اسلامی ایران که تا به حال در این خیابان نصب نبود به صورت دائمی به اهتزاز در آورد .

تولید و چاپ پرچم اهتزاز

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *