پرچم کشورها

پرچم کشور پرتغال

پرچم کشور پرتغال

پرچم کشور پرتغال

پرچم کشور پرتغال

از جمله کشورهای واقع شده در جنوب غرب اروپا کشور پرتغال  با آب و هوایی معتدل می باشد این کشور از کیفیت زندگی بالایی برخوردار بوده که منشأ آن مناظر جذاب و بکر و قرون وسطایی آن می باشد این کشور با عنوان جمهوری پرتغال  شناخته شده پایتخت آن لیسبون , زبان رسمی پرتغالی , واحد پول یورو است در گذشته نام این کشور پرتوکال بوده و این نام شهری کوچک در کنار رودخانه دورو که در گذشته شکوهی خاص داشت ناحیه اطراف این شهر سرزمین پرتقالی نامیده می شد همچنین رومیان آیین مسیحیت را جایگزین خدایان قدیمی نموده و آیین مسیحیت حتی در زمان خلفای اسلامی بر این کشور همواره پا برجا بوده است .این کشور نیز برای شناسایی به دیگر مردم کشور ها نمادی مخصوص به خود دارد پرچم کشور پرتغال  در 30 ژوئن 1911 به رسمیت شناخته شد . شرکت نما پرچم تولید کننده پرچم های مناسبتی و تبلیغاتی با جدیدترین طرح های پرچم و مدرنترین خدمات چاپ در خدمت شماست . جهت سفارش پرچم ملل ، رومیزی و…. با ما تماس بگیرید و یا همراه ما باشید در ادامه با توضیحاتی از پرچم کشور پرتغال

  • مفهوم پرچم کشور پرتغال
  • چاپ پرچم کشور پرتغال

تولید و چاپ پرچم تبلیغاتی

مفهوم پرچم کشور پرتغال

پرچم کشور پرتغال برای نخستین بار به عنوان پرچم غیر نظامی , استانی و نشان ملی این کشور در 30 ژوئن 1911 به رسمیت شناخته شد این پرچم دارای تناسب 2 به 3 بوده و متشکل از دو نوار عمودی سبز و قرمز که نشان زرد  بر روی دو نوار سبز و قرمز در تقریبا مرکز پرچم قرار گرفته شده است رنگ سبز نشانه امید و رنگ قرمز به مفهوم خون هایی است که برای دفاع از کشور و به دست آوردن استقلال توسط مردم این سرزمین ریخته شده است نشان ملی در مرکز پرچم به چشم میخورد یک حلقه دار طلایی است که در آن سپر قرار گرفته بر روی آن طرح سپر قرمز رنگ با هفت قلعه طلایی وجود دارد که نشان هفت قلعه ای است که با فتح آن این کشور را از مسلمانان پس گرفتند  و در مرکز این سپر در زمینه ای سفید رنگ پنج سپر کوچک آبی تیره قرار گرفته است که به نشان آلفونسو اول در جنگ با مسلمین می پردازد 5 بزانک درون آن به 5 زخم مسیح اشاره دارد .

چاپ پرچم کشور پرتغال

انواع پرچم کشور پرتغال  را در مدل های رومیزی , تشریفات و اهتزاز از ما بخواهید ما به شما با کیفیت ترین این پرچم ها را در مناسب ترین قیمت ها ارائه می دهیم .فاکتورهای مهمی در تعیین قیمت این محصول تأثیر گذار هستند از جمله کیفیت جنسی , مدل پرچم , ابعاد , متریال استفاده شده نوع پایه و تیراژ سفارش داده شده اما نگران نباشید سفارش همراه با تیراژ بالا شامل تخیف نیز می گردد .

چاپ انواع پرچم مذهبی

مشخصات پرچم رومیزی پرتغال  :

پرچم رومیزی از پارچه ساتن آمریکایی در ابعاد 30* 20 همراه با پایه سنگی به صورت ریشه دار و بدن ریشه به علاوه استفاده از چاپ سیلک اسکرین ارائه می شود .

مشخصات پرچم تشریفات پرتغال  :

پرچم تشریفات طراحی شده در این مجموعه از پارچه ساتن مرغوب و یا جیر در ابعاد 1.5 در 90 سانتی متر همراه با چاپ سیلک و یا دیجیتال  تهیه می شود ارتفاع این نوع تا 2 مترو 30 سانتی متر متغیر بوده و پایه به کاررفته نیز چدنی در مدل پنجه شیری به رنگ استیل و یا طلایی می باشد .

مشخصات پرچم اهتزاز پرتغال  :

پرچم های اهتزاز می توانند ابعاد های مختلفی داشته باشند اما سایز استاندارد آنها 90 در 150 سانتی متر است این نوع از پارچه ساتن تهیه شده و با میله آلومینیومی با ابعاد متغیر بستگی به سلیقه شما ارائه می شود .

سفارش خرید پایه پرچم


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *