اخبار

نمایشگاه عکس امام ( ره ) و انقلاب در مهریز افتتاح شد

نمایشگاه عکس امام ( ره ) و انقلاب در مهریز افتتاح شد

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”6362″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

نمایشگاه عکس امام ( ره ) و انقلاب در مهریز افتتاح شد

در روز سه شنبه نمایشگاه عکس امام ( ره ) در نگارخانه آفرینش مجتمع فرهنگی هنری شهر مهریز با حضور جمعی از مردم و مسئولان محلی افتتاح گردید .

به نقل از رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهریز , برپایی این نمایشگاه به مناسبت چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی صورت گرفته شده و متشکل از 40 تصویر از وقایع سال 1357 و شکل گیری انقلاب و حماسه آفرینی مردم می باشد .

در حاشیه افتتاحیه این نمایشگاه حسن زارعیان در گفت و گو با خبرگزاری ایرنا عنوان کرد : علاوه بر صفحه هایی از روزنامه اطلاعات سال 57 و نیز روزشمار وقایع انقلاب در نمایشگاه عکس امام ( ره ) ارائه شد که به مدت 10 روز پذیرای حضور بازدیدکنندگان می باشد .

زارعیان ادامه داد : از مهم ترین ابعاد جهاد تبیینی که بارها نیز مورد تأکید رهبر معظم انقلاب قرار گرفت نشان دادن حوادث و رخ دادهای سال 1357 و نیز روزشمار انقلاب می باشد ؛ این نمایشگاه نیز در همین راستا با همکاری و مشارکت هنرمندان مهریز برپا گردید .

وی در ادامه به اهمیت آشنا نمودن مردم به ویژه نوجوانان و جوانان با اهداف انقلاب اسلامی و تبیین دستاوردهای این انقلاب اشاره نمود و بیان کرد : لازم است که به مناسبت های مختلف مشابه این فعالیت هنری در طول سال ادامه داشته باشد .

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تبریز از هنرمندان و فرهنگیان این منطقه تقاضا نمود برای تبیین اهداف و آرمان انقلاب که این اداره را به ویژه برای نوجوانان و جوانان یاری دهند که از طرح های مختلف بیش از گذشته استقبال به عمل آید .

برنامه های بزرگداشت دهه فجر که شامل 200 برنامه فرهنگی , هنری و ورزشی بوده که از 12 بهمن ماه با رعایت پروتکل های بهداشتی در شهرستان مهریز آغاز و تا 22 بهمن ماه ادامه دارد .

تولید و چاپ پرچم نمایشگاهی

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *