اخبار

افتتاحیه مسابقات مینی فوتبال جام پرچم هرمزگان در قشم برگزار شد

مینی فوتبال جام پرچم هرمزگان در قشم

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”6919″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

افتتاحیه مسابقات مینی فوتبال جام پرچم هرمزگان در قشم برگزار شد

رضا دریایی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان قشم گفت : در رقابت 400 تیم مینی فوتبال روستایی هرمزگان 18 تیم از جزیره قشم در این بازی ها با یکدیگر رقابت می کنند .

به نقل از خبرگزاری تسنیم از قشم رضا دریایی در این رابطه به رسانه ها عنوان کرد : هرمزگان در ردیف استان های مستعد فوتبالی از گذشته قرار داشته و به همین منظور است که چند دهه است که برگزاری مسابقات استانی در این رشته ورزشی رونق خاصی دارد و تصدیق این امر وجود لیگ های فعال استانی در تمامی رشته های فوتبالی آقایان و بانوان می باشد که باید بیشتر از قبل به این ظرفیت ها توجه شود .

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان قشم گفت : قشم در سال های گذشته در بعد توسعه زیرساخت های ورزشی مورد توجه قرار گرفته و در میزبانی از رویدادهای ورزشی دارای سابقه بالایی است .

وی در ادامه افزود : در پویایی و تحول ورزش استان این شهرستان با دارا بودن ده ها روستای کوچک و بزرگ نقش مهمی ایفا می کند  چه بسا اینکه هم اکنون اکثر روستاها تیم های محلی فوتبال بزرگ و مینی فوتبال فعال دارند به گونه ای که اکثر بازیکنان بومی قشم برای شرکت در مسابقات استانی فراخوانده می شوند .

رضا دریایی در اشاره به برگزاری مسابقات مینی فوتبالی روستایی موسوم به جام پرچم استانی در قشم نیز گفت : تیم های شرکت کننده در این مسابقات شامل , دو تیم که شامل تیم مینی فوتبال بانوان و 16 تیم مینی فوتبال مردان می باشد .

دریایی خاطر نشان کرد : این رقابت ها در مجموعه ورزشی چمن مصنوعی روستای کووه ای جزیره قشم در حال برگزاری بوده و مهم ترین اهداف آن را می توان تأمین اوقات فراقت و کشف استعدادهای برتر دانست .

وی در خاتمه نیز گفت : عمل به نیات رهبر معظم انقلاب اسلامی در تحقق یافتن عدالت اجتماعی , پر کردن اوقات فراقت برای آقایان و بانوان روستایی همچنین هویت بخشی به جوانان روستایی از مهم ترین دستاوردهای این رقابت ها بوده که توزیع خدمات و امکانات ورزشی در دوره جدید وزارت ورزش مورد تأیید می باشد .

لیست قیمت پرچم ورزشی

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *