افتتاحیه مسابقات مینی فوتبال جام پرچم هرمزگان در قشم برگزار شد

مینی فوتبال جام پرچم هرمزگان در قشم

مینی فوتبال جام پرچم هرمزگان در قشم

افتتاحیه مسابقات مینی فوتبال جام پرچم هرمزگان در قشم برگزار شد

رضا دریایی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان قشم گفت : در رقابت 400 تیم مینی فوتبال روستایی هرمزگان 18 تیم از جزیره قشم در این بازی ها با یکدیگر رقابت می کنند .

به نقل از خبرگزاری تسنیم از قشم رضا دریایی در این رابطه به رسانه ها عنوان کرد : هرمزگان در ردیف استان های مستعد فوتبالی از گذشته قرار داشته و به همین منظور است که چند دهه است که برگزاری مسابقات استانی در این رشته ورزشی رونق خاصی دارد و تصدیق این امر وجود لیگ های فعال استانی در تمامی رشته های فوتبالی آقایان و بانوان می باشد که باید بیشتر از قبل به این ظرفیت ها توجه شود .

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان قشم گفت : قشم در سال های گذشته در بعد توسعه زیرساخت های ورزشی مورد توجه قرار گرفته و در میزبانی از رویدادهای ورزشی دارای سابقه بالایی است .

وی در ادامه افزود : در پویایی و تحول ورزش استان این شهرستان با دارا بودن ده ها روستای کوچک و بزرگ نقش مهمی ایفا می کند  چه بسا اینکه هم اکنون اکثر روستاها تیم های محلی فوتبال بزرگ و مینی فوتبال فعال دارند به گونه ای که اکثر بازیکنان بومی قشم برای شرکت در مسابقات استانی فراخوانده می شوند .

رضا دریایی در اشاره به برگزاری مسابقات مینی فوتبالی روستایی موسوم به جام پرچم استانی در قشم نیز گفت : تیم های شرکت کننده در این مسابقات شامل , دو تیم که شامل تیم مینی فوتبال بانوان و 16 تیم مینی فوتبال مردان می باشد .

دریایی خاطر نشان کرد : این رقابت ها در مجموعه ورزشی چمن مصنوعی روستای کووه ای جزیره قشم در حال برگزاری بوده و مهم ترین اهداف آن را می توان تأمین اوقات فراقت و کشف استعدادهای برتر دانست .

وی در خاتمه نیز گفت : عمل به نیات رهبر معظم انقلاب اسلامی در تحقق یافتن عدالت اجتماعی , پر کردن اوقات فراقت برای آقایان و بانوان روستایی همچنین هویت بخشی به جوانان روستایی از مهم ترین دستاوردهای این رقابت ها بوده که توزیع خدمات و امکانات ورزشی در دوره جدید وزارت ورزش مورد تأیید می باشد .

لیست قیمت پرچم ورزشی

امتیاز دهید
چند ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ نما پرچم
ارسال از طریق واتساپ

تماس بگیرید