قیمت تیشرت تبلیغاتی

تیشرت تبلیغاتی

تیشرت تبلیغاتی چیست ؟

به قیمت چاپ تیشرت تبلیغاتی فکر نکنید . به بازدهی بینظیر آن در کوتاه مدت فکر کنید  . از جمله هدایای تبلیغاتی میتوان به تیشرت های تبلیغاتی اشاره کرد این تیشرت ها به خاطر نداشتن دکمه و جیب فضای بیشتری برای دید دارند وبه راحتی می توان ارم یا لگوی شرکت مورد نظر را روی آن چاپ کرد و همچنین چاپ روی آن نسبت به بقیه هدایای تبلیغاتی هزینه کمتری می برد تیشرت های تبلیغاتی محدودیت جنسی و سنی ندارند و تمام گروه ها میتوانند از آن استفاده کنند این نوع تیشرت ها تنها به هدیه محدود نمیشوند بلکه کارمندان و کارکنان نیز با پوشیدن لباس های یکدست در همایش ها , نمایشگاه ها , رستوران ها و ….باعث تبلیغ برند خود می شوند در ادامه به توضیحات بیشتر در مورد چاپ تیشرت های تبلیغاتی یقه گرد 3 دکمه  و سایر تیشرتها همچون قیمت تیشرت تبلیغاتی ویسکوز  و مردانه می پردازیم .

فروش انواع هدایای تبلیغاتی

انواع تیشرت تبلیغاتی

تیشرتهای تبلیغاتی محصولاتی کاملا متنوع و در تبلیغات تاثیر بسیار مفیدی در کدتاه مدت دارند . تیشرت ها از دسته هدایای تبلیغاتی هستند که بهترین بستر برای چاپ را فراهم میکنند و به نوعی مخاطبان با مجبور میکنند که تبلیغات روی تیشرت را نگاه کنند چرا که بالاتنه همه ما در حضور دیگران از نقاط در معرض دید عموم میباشد   . مواردی که در ادامه با آن سر و کار داریم :

 • مزایای تیشرت تبلیغاتی
 • استفاده از تیشرت تبلیغاتی
 • چاپ و جنس تیشرت تبلیغاتی
 • چاپ سیک روی تیشرت
تولید و چاپ پرچم در تهران
قیمت تیشرت تبلیغاتی

مزایای تیشرت تبلیغاتی

با چاپ کردن آرم و لوگوی خود روی تیشرت تبلیغاتی باعث می شوید تا نظر مخاطب به سوی برند شما جلب شود , وباعث رونق گرفتن کسب و کار شما می شود همانطور که قبلا به آن اشاره کردیم این تیشرت ها تنها به هدایای تبلیغاتی محدود نمی شوند کار کنان و کارمندان با پوشیدن یکدست و هماهنگ این لباس در همایش ها و مراسم خاص همبستگی خود را نشان داده وباعث تبلیغ برند خود می شوند از دیگر مزایای تیشرت تبلیغاتی چاپ آن برای , تیم ورزشی , کار کنان رستوران ها , سازمان ها و….میباشد.

چگونه روی تیشرت تبلیغ کنیم ؟

تبلیغاتی دیگر از نظیر بیلبورد و تبلیغات دیواری هزینه ی زیادی می برد اما تیشرت های تبلیغاتی بازدهی بهتری به همراه دارند و باعث جلب توجه مخاطب می شود , محدودیت سنی ندارد هم اقا و هم خانم ها می توانند از آن استفاده کنند با استفاده از تیشرت های تبلیغاتی  و چاپ لوگوی مورد نظر خود میتوانید  برند خود را معرفی کنید وبه کار خود رونق دهید .

چاپ و جنس تیشرت تبلیغاتی

چاپ بر روی تیشرت های تبلیغاتی به وسیله ی سیلک اسکرین و چاپ سابلمیشن, دستگاه پرینتر , درج لوگو بر پارچه گلدوزی , چاپ پلاستیزول, چاپ به صورت کاغذ لیبلی ,  می توان انجام داد البته این چاپ بستگی به جنس پارچه لباس دارد معمولا جنس تیشرت ها از پنبه , ملانژ , اسپان , جودون و…میباشد هر چه جنس پارچه بهتر باشد چاپ روی لباس به دستگاهی مجهز تر نیاز است برای چاپ روی تیشرت پنبه ای از دستگاه با کیفیت بالا استفاده می شود .

چاپ سیلک  روی تیشرت تبلیغاتی

 • سیلک از قدیمی ترین روش های چاپ است و سالیان دراز است
 • از آن استفاده برای چاپ روی پارچه استفاده می شود
 • هنوز هم پس از گذشت سالها با پیشرفت خود جایگاه خود را در عرصه چاپ حفظ کرده است
 • با توجه به سایز پارچه و نوع لباس می تواند در ساعت حدود 1000 عدد چاپ را انجام دهد
 • چاپ سیلک را میتوان در سایز های مختلف لباس اجرا کرد
 • با چاپ سیلک می توان انواع مختلف رنگ ها و طرح ها را بر روی سطح ایجاد کرد
 • با توجه به اینکه قیمت آن نیز مناسب می باشد به خاطر این ویژگیها توجه شرکت ها وسازمان ها را به خود جلب کرده است زیرا چاپ طرح یکدست بر روی لباس های فرم برای هماهنگ کردن لباس کارکنان انجام می شود .
تولید پرچم اهتزاز برای تبلیغات
فروش تیشرت تبلیغاتی

کاربرد تیشرت تبلیغاتی

تیشرتهای یقه دار یا پولوشرت ها یا تیشرتهای یقه گرد  و سایر تیشرتهایی همچون تیشرت یقه 7 ، آستین کوتاه و آستین بلند و…. همگی میتوانند یک تیشرت تبلیغاتی باشند . اما اینکه یک تیشرت در چه محیطی میتواند کاربردی و یک برند یا لوگو را در معرض دید قرار دهد اهمیت زیادی دارد . تیشرت تبلیغاتی یکی از مهمترین فاکتور هدایای تبلیغاتی برتر را ( پر مخاطب باشیم ) رعایت کرده است که میتوانید کاربرد تیشرت تبلیغاتی را در این محیط ها تضمین کنید

کلیه اماکن عمومی از جمله مترو ، بی آر تی ، اتوبوس و…

گردهمایی های کاری همچون همایش ها ، سمینارها ، جلسات و….

کلیه دورهمیها مانند  جشن تولد ، مراسم عروسی ، دورهمی های دوستانه و….

محیطهای تجاری همچون تولیدی ها ، فروشگاه ها ، شرکت های خدمات سیار و….. از تیشرت تبلیغاتی مردانه استفاده میکنند

انواع مزون های خیابانی ، سالن زیبایی ،  تبلیغاتی مجازی و…. از تیشرت تبلیغاتی ویسکوز جهت تبلیغات استفاده میکنند

چاپ تیشرت تبلیغاتی

تیشرت ها  با چاپ های مخصوص و طرح های متنوعی  وجود دارند که جدا از زمینه مد در زمینه تبلیغات نیز مورد استفاده قرار می گیرند و می توان گفت تیشرت های تبلبغاتی , یکی از بهترین محصولاتی می باشد که می تواند کسب و کار شما بهتر معرفی کند و مورد توجه مخاطب قرار دهد , تیشرت ها از جنس های مختلفی از قبیل , نخ پنبه  , پلی استر پنبه , ملانژ , اسپان در سایز ها و رنگبندی های مختلف تولید می شوند , از لحاظ شکل و ظاهر به صورت یقه دار , بدون آستین و آستین دار هستند  با ما همراه باشید با معرفی انواع جنس و چاپ تیشرت های تبلیغاتی که به آن می پردازیم.

 • انواع جنس تیشرت های تبلیغاتی
 • انواع چاپ روی تیشرت
 • چاپ روی تیشرت مشکی

انواع جنس تیشرت های تبلیغاتی

 • تیشرت ملانژ
 • تیشرت جودون
 • تیشرت نخ پنبه
 • تیشرت پلی استر پنبه

تیشرت ملانژ

 این نوع تیشرت تبلیغاتی از الیاف طبیعی و مصنوعی تولید می شود و رنگ آنها خاکستری میباشد از پارچه های ملانژ در پوشاک خانگی , راحتی , گرمکن , سویشرت , شلوار اسلش و لباس های ورزشی استفاده می شود و چاپ استفاده شده روی آن سابلیمیشن میباشد و می توان طرح مورد نظر و دلخواه شما را روی آن چاپ کرد .

تیشرت جودون

  تیشرت تبلیغاتی از جنس جودون حالتی دون دون دارد این نوع تیشرت ها یقه دار هستند و بیشتر در لباس های مردانه یا در شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد چاپ استفاده شده روی ان سیلک اسکرین می باشد و می توان طرح دلخواه شما را روی آن چاپ کرد .

تیشرت نخ پنبه

یکی ار رایج ترین تیشرت ها که در لباس و پوشاک استفاده می شود تیشرت نخ پنبه است الیاف این نوع تیشرت صد در صد طبیعی می باشد از ویژگیهای آن می توان به خنک بودن و سبکی , و عدم حساسیت و تعریق بدن اشاره کرد ع چاپ روی این نوع تیشرت های تبلیغاتی به صورت تک رنگی و یا چاپ چند رنگ به شکل لیبل صورت می گیرد  .

 تیشرت پلی استر پنبه

از رایج ترین و پر کاربد ترین تیشرت ها نوع پلی استر پنبه می باشد که چاپ به کار رفته در آن سابلیمیشن است این نوع تیشرت ها به خاطر کیفیت جنس در برابر شست و شوی جنس و چاپ روی آن  عمر طولانی دارند .و در زمینه تبلیغات امکان چاپ طرح و لوگوی مورد نظر شما بر روی آن وجود دارد .

انواع چاپ روی تیشرت

چاپ روی تیشرت انواع مختفی دارد از قبیل , چاپ اسکرین , چاپ به صورت مستقیم , چاپ به صورت حرارتی و چاپ سابلیمیشن که در ادامه به دو نوع ان اشاره می کنیم “

چاپ اسکرین

در این نوع چاپ از صفحات تحت فشار استفاده می شود هر صفحه مخصوص یک رنگ مثلا اگر تی شرت دارای 4 رنگ جداگانه باشد از 4 صفحه استفاده می شود این نوع چاپ مقرون به صرفه و با کیفیت میباشد

چاپ سابلیمیشن

در این نوع چاپ تیشرت های تبلیغاتی از جوهری مخصوص استفاده می شودو براثر برخورد حرارت به آن به گاز تبدیل شده و از طریق گرما منافذ پلی استر باز شده و جوهر به ان نفوذ می کند .

چاپ روی تیشرت مشکی

برای چاپ روی تیشرت مشکی می توان عکس و طرح مورد نظر شما , به صورت تکی و تیراژ با کیفیتی عالی روی پارچه های صد در صد پنبه انجام داد این نوع پارچه در تیشرت های تبلیغاتی در سایز های مختلف تولید شده , قابل شست و شو وبه مرور زمان پوسته پوسته نمی شوند .

امتیاز دهید
چند ستاره متعلق به ماست
[Total: 1 Average: 5]

هدایای تبلیغاتی

چاپ سیلک روی تیشرتهای تبلیغاتیچگونه روی تیشرت تبلیغ کنیم ؟

یک دیدگاه

Call Now Button
پشتیبانی نما پرچم
ارسال به مدیریت