قیمت تیشرت تبلیغاتی

تیشرت تبلیغاتی

تیشرت تبلیغاتی چیست ؟

به قیمت چاپ تیشرت تبلیغاتی فکر نکنید . به بازدهی بینظیر آن در کوتاه مدت فکر کنید  . از جمله هدایای تبلیغاتی میتوان به تیشرت های تبلیغاتی اشاره کرد این تیشرت ها به خاطر نداشتن دکمه و جیب فضای بیشتری برای دید دارند وبه راحتی می توان ارم یا لگوی شرکت مورد نظر را روی آن چاپ کرد و همچنین چاپ روی آن نسبت به بقیه هدایای تبلیغاتی هزینه کمتری می برد تیشرت های تبلیغاتی محدودیت جنسی و سنی ندارند و تمام گروه ها میتوانند از آن استفاده کنند این نوع تیشرت ها تنها به هدیه محدود نمیشوند بلکه کارمندان و کارکنان نیز با پوشیدن لباس های یکدست در همایش ها , نمایشگاه ها , رستوران ها و ….باعث تبلیغ برند خود می شوند در ادامه به توضیحات بیشتر در مورد چاپ تیشرت های تبلیغاتی یقه گرد 3 دکمه  و سایر تیشرتها همچون قیمت تیشرت تبلیغاتی ویسکوز  و مردانه می پردازیم .

فروش انواع هدایای تبلیغاتی

انواع تیشرت تبلیغاتی

تیشرتهای تبلیغاتی محصولاتی کاملا متنوع و در تبلیغات تاثیر بسیار مفیدی در کدتاه مدت دارند . تیشرت ها از دسته هدایای تبلیغاتی هستند که بهترین بستر برای چاپ را فراهم میکنند و به نوعی مخاطبان با مجبور میکنند که تبلیغات روی تیشرت را نگاه کنند چرا که بالاتنه همه ما در حضور دیگران از نقاط در معرض دید عموم میباشد   . مواردی که در ادامه با آن سر و کار داریم :

 • مزایای تیشرت تبلیغاتی
 • استفاده از تیشرت تبلیغاتی
 • چاپ و جنس تیشرت تبلیغاتی
 • چاپ سیک روی تیشرت
تولید و چاپ پرچم در تهران
قیمت تیشرت تبلیغاتی

مزایای تیشرت تبلیغاتی

با چاپ کردن آرم و لوگوی خود روی تیشرت تبلیغاتی باعث می شوید تا نظر مخاطب به سوی برند شما جلب شود , وباعث رونق گرفتن کسب و کار شما می شود همانطور که قبلا به آن اشاره کردیم این تیشرت ها تنها به هدایای تبلیغاتی محدود نمی شوند کار کنان و کارمندان با پوشیدن یکدست و هماهنگ این لباس در همایش ها و مراسم خاص همبستگی خود را نشان داده وباعث تبلیغ برند خود می شوند از دیگر مزایای تیشرت تبلیغاتی چاپ آن برای , تیم ورزشی , کار کنان رستوران ها , سازمان ها و….میباشد.

چگونه روی تیشرت تبلیغ کنیم ؟

تبلیغاتی دیگر از نظیر بیلبورد و تبلیغات دیواری هزینه ی زیادی می برد اما تیشرت های تبلیغاتی بازدهی بهتری به همراه دارند و باعث جلب توجه مخاطب می شود , محدودیت سنی ندارد هم اقا و هم خانم ها می توانند از آن استفاده کنند با استفاده از تیشرت های تبلیغاتی  و چاپ لوگوی مورد نظر خود میتوانید  برند خود را معرفی کنید وبه کار خود رونق دهید .

چاپ و جنس تیشرت تبلیغاتی

چاپ بر روی تیشرت های تبلیغاتی به وسیله ی سیلک اسکرین و چاپ سابلمیشن, دستگاه پرینتر , درج لوگو بر پارچه گلدوزی , چاپ پلاستیزول, چاپ به صورت کاغذ لیبلی ,  می توان انجام داد البته این چاپ بستگی به جنس پارچه لباس دارد معمولا جنس تیشرت ها از پنبه , ملانژ , اسپان , جودون و…میباشد هر چه جنس پارچه بهتر باشد چاپ روی لباس به دستگاهی مجهز تر نیاز است برای چاپ روی تیشرت پنبه ای از دستگاه با کیفیت بالا استفاده می شود .

چاپ سیلک  روی تیشرت تبلیغاتی

 • سیلک از قدیمی ترین روش های چاپ است و سالیان دراز است
 • از آن استفاده برای چاپ روی پارچه استفاده می شود
 • هنوز هم پس از گذشت سالها با پیشرفت خود جایگاه خود را در عرصه چاپ حفظ کرده است
 • با توجه به سایز پارچه و نوع لباس می تواند در ساعت حدود 1000 عدد چاپ را انجام دهد
 • چاپ سیلک را میتوان در سایز های مختلف لباس اجرا کرد
 • با چاپ سیلک می توان انواع مختلف رنگ ها و طرح ها را بر روی سطح ایجاد کرد
 • با توجه به اینکه قیمت آن نیز مناسب می باشد به خاطر این ویژگیها توجه شرکت ها وسازمان ها را به خود جلب کرده است زیرا چاپ طرح یکدست بر روی لباس های فرم برای هماهنگ کردن لباس کارکنان انجام می شود .
تولید پرچم اهتزاز برای تبلیغات
فروش تیشرت تبلیغاتی

کاربرد تیشرت تبلیغاتی

تیشرتهای یقه دار یا پولوشرت ها یا تیشرتهای یقه گرد  و سایر تیشرتهایی همچون تیشرت یقه 7 ، آستین کوتاه و آستین بلند و…. همگی میتوانند یک تیشرت تبلیغاتی باشند . اما اینکه یک تیشرت در چه محیطی میتواند کاربردی و یک برند یا لوگو را در معرض دید قرار دهد اهمیت زیادی دارد . تیشرت تبلیغاتی یکی از مهمترین فاکتور هدایای تبلیغاتی برتر را ( پر مخاطب باشیم ) رعایت کرده است که میتوانید کاربرد تیشرت تبلیغاتی را در این محیط ها تضمین کنید

کلیه اماکن عمومی از جمله مترو ، بی آر تی ، اتوبوس و…

گردهمایی های کاری همچون همایش ها ، سمینارها ، جلسات و….

کلیه دورهمیها مانند  جشن تولد ، مراسم عروسی ، دورهمی های دوستانه و….

محیطهای تجاری همچون تولیدی ها ، فروشگاه ها ، شرکت های خدمات سیار و….. از تیشرت تبلیغاتی مردانه استفاده میکنند

انواع مزون های خیابانی ، سالن زیبایی ،  تبلیغاتی مجازی و…. از تیشرت تبلیغاتی ویسکوز جهت تبلیغات استفاده میکنند

امتیاز دهید
چند ستاره متعلق به ماست
[Total: 1 Average: 5]

هدایای تبلیغاتی

چاپ سیلک روی تیشرتهای تبلیغاتیچگونه روی تیشرت تبلیغ کنیم ؟

یک دیدگاه

Call Now Button