اخبار

مراسم نمادین اهتزاز پرچم فلسطین در میادین

مراسم نمادین اهتزاز پرچم فلسطین در میادین

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”5304″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

مراسم نمادین اهتزاز پرچم فلسطین در میادین اصلی سراسر کشور برگزار شد

مراسم نمادین اهتزاز پرچم فلسطین همچنین به آتش کشیدن پرچم رژیم غاصب اشغالگر صهیونیستی و امریکا در میادین اصلی در سراسر کشور و برخی میدان های شهر تهران برگزار شد .

براساس برخی خبر گزاری ها , مراسمی که ذکر شد همزمان به آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که مصادف با روز جهانی قدس می باشد به شکل ویژه ای در میدان های امام حسین ( ع ) , انقلاب , فردوسی , فلسطین و همچنین میدان آزادی همراه با پخش سرودهای حماسی , حزب الله و فلسطین و توزیع و پخش نمودن اقلام های فرهنگی و تبلیغاتی آغاز گردید .

با توجه به اینکه بزرگداشت روز جهانی قدس از اهمیت خاصی برخوردار می باشد , اما به دلیل شرایط ویژه ویروس کرونا که بیش از یک سال است که سراسر کشور را فرا گرفته است , مراسم نمادین به آتش کشیدن پرچم آمریکا و اسرائیل همچنین به اهتزاز در آوردن پرچم فلسطین , امسال بدون حضور جمعیت و تنها با حضور برخی از اصحاب رسانه برگزار گردید .

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی , آقای نصرت الله لطفی در روز دوشنبه در نشست خبری اعلام برنامه های روز جهانی قدس بیان نمود : با توجه به اینکه راهپیمایی و تجمعی در رابطه با این روز نخواهیم داشت , مهم ترین برنامه جایگزین این روز سخنرانی رهبر معظم انقلاب , خطاب به ملت ایران و همچنین جهان اسلام را به شکل زنده و مستقیم خواهیم داشت و اینکه این برنامه هم از شبکه های داخلی و هم از شبکه های برون مرزی قابل پخش می باشد .

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در ادامه افزود : با توجه به گسترش ویروس منحوس کرونا در بیش از یک سال گذشته , تظاهرات و راه پیمایی نداریم و با مد نظر قرار گرفتن سلامت مردم و پرهیز از عادی انگاری این ویروس به رسالت دینی و انقلابی خود خواهیم پرداخت , با در نظر گرفتن وضعیت کنونی ویروس کرونا و همه گیر شدن آن در سراسر کشور و نیز اعلام سیر صعودی آن هیچگونه راه پیمایی نخواهیم داشت و راه پیمایی خودرویی نیز در این روز انجام نمیگیرد .

امام خمینی ( ره ) در 16 مرداد ماه سال 1385 , مصادف با سیزدهمین روز از ماه مبارک رمضان , سال 1399 هجری قمری , در پی پیامی تاریخی خطاب به مسلمانان جهان در رابطه با قدس و مسأله فلسطین فرمودند : من طی سالیان دراز خطر اسرائیل غاصب را گوشزد مسلمین نمودم که اکنون , این روزها به حملات وحشیانه خود به برادران و خواهران فلسطینی شدت بخشیده است و به ویژه در جنوب لبنان به قصد نابودی مبارزان فلسطینی پیاپی خانه و کاشانه ایشان را بمباران می کنند .

ایشان ادامه دادند : من از عموم مسلمانان جهان و دولت های اسلامی می خواهم که برای کوتاه نمودن دست این غاصب و پشتیبان آن به هم بپیوندند و تمامی مسلمانان را دعوت می کنم آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را که در ایام قدر است و می تواند تعیین کننده سرنوشت مردم فلسطین هم باشد به عنوان ( روز قدس ) انتخاب و در مراسمی همبستگی بین المللی مسلمانان را در حمایت از حقوق قانونی مردم مسلمان فلسطین اعلام کنند . همراه نما پرچم باشید با تولید و چاپ پرچم ها اهتزاز  و انواع پرچم های مناسبتی  و تبلیغاتی

نمونه کارهای پرچم اهتزاز

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

امتیاز دهید
چند ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.